Jak oglądać finał Pucharu Świata 2018 na Xbox One

Jak oglądać finał Pucharu Świata 2018 na Xbox One? W tym roku odbędzie się 21. Puchar Świata z Niemcami jako broniącymi mistrzów. Mistrzostwa Świata w 2018 roku są organizowane przez Rosję, a mecze zaplanowano na dzisiaj o godzinie 11:00 ET / 14.00 BST. Wielu fanów piłki nożnej nie chce nic więcej niż oglądać Mistrzostwa Świata 2018 w zaciszu własnego domu i na Xbox. Nawet jeśli musieli pokonać ograniczenia geograficzne za pomocą VPN, nadal warto spróbować. Jeśli jesteś jedną z osób, które chcą oglądać Mistrzostwa Świata FIFA 2018 na Xbox, oto co musisz zrobić.


Obejrzyj Mistrzostwa Świata 2018 na Xbox

Obejrzyj Mistrzostwa Świata 2018 na Xbox

Kanały telewizyjne transmitujące Mistrzostwa Świata 2018 na Xbox

 • Zjednoczone Królestwo: BBC, ITV
 • USA: Fox Sports, Sling TV
 • Irlandia: RTE
 • Austraila: SBS, Optus Sport
 • Francja: TF1
 • Niemcy: ARD, ZDF
 • Bliski Wschód: Być w sporcie
 • Kraje Ameryki Południowej: Direct TV, Sky

Oglądaj Mistrzostwa Świata 2018 na Xbox z VPN

Zasadniczo wirtualna sieć prywatna (VPN) pozwala wirtualnie zmienić lokalizację geograficzną. Na przykład do usługi takiej jak Fox Sports, która jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych, można uzyskać dostęp poza USA, zmieniając adres IP na wybraną lokalizację w USA. Umożliwia to użytkownikom VPN przesyłanie strumieniowe wszelkiego rodzaju kanałów z całego świata bez żadnych ograniczeń. oto niektóre zalety VPN:

 • VPN szyfruje cały Twój ruch, co ochroni cię przed atakami MITM i innymi zagrożeniami bezpieczeństwa online.
 • Zapobiega również podsłuchiwaniu przez twojego dostawcę usług internetowych. Rób co chcesz online anonimowo.
 • Możesz uzyskać całą zawartość kraju serwera VPN. Jeśli więc korzystasz z serwera VPN w USA, otrzymasz witryny w USA, takie jak Fox Sports, FuboTV, Hulu Live TV i Sling TV.
 • Możesz również uzyskać dostęp do specjalnych rabatów w niektórych sklepach internetowych, jeśli wydaje się, że przeglądasz internet z USA.
 • W zależności od dostawcy VPN, jeśli wybierzesz serwer VPN, możesz wyglądać, jakby pochodził z dowolnej części świata. Dotyczy to USA, Wielkiej Brytanii, Brazylii, Egiptu, Japonii i innych.
 • Jeśli chcesz przestać korzystać z VPN, musisz tylko się rozłączyć.

Szybkość i bezpieczeństwo zasadniczo dwie funkcje, których poszukują strumienie, z których oba są dostarczane przez ExpressVPN. Wyniki testów wykazały, że ExpressVPN przekracza wszelkie oczekiwania i zajmuje wyższą pozycję niż inni dostawcy usług VPN. Witryna i aplikacja ExpressVPN są przyjazne dla początkujących, ale są też bardziej zaawansowane ustawienia łatwo dostępne dla osób zainteresowanych ich odkryciem. Ponadto jest to najlepszy wybór do odblokowywania ograniczonej zawartości. Jeśli chcesz oglądać Mistrzostwa Świata 2018 na konsoli Xbox One, subskrybuj ExpressVPN. Inni dostawcy usług VPN to:

Kanały transmitujące Mistrzostwa Świata 2018 na Xbox One

Żyjemy w świecie, w którym przecinanie kabli stało się już przeszłością, a tradycyjna telewizja stała się przeszłością. Wraz z rosnącą popularnością usług przesyłania strumieniowego, jest mało prawdopodobne, aby ludzie przegapili jakiekolwiek wydarzenia na żywo, takie jak Mistrzostwa Świata 2018. Elastyczność i wygoda na żądanie, które oferują te usługi przesyłania strumieniowego, sprawiają, że kwestionujemy nasze praktyki oglądania telewizji. Fakt, że możemy korzystać z takich usług do przesyłania strumieniowego wszelkiego rodzaju treści na dowolnym urządzeniu, takim jak Xbox, potwierdza naszą decyzję o odcięciu kabla. Oto najlepsze usługi przesyłania strumieniowego oglądając Mistrzostwa Świata 2018 na żywo na Xbox: 

Sling TV

Sling TV jest tańszy niż inne usługi dostępne na rynku, a mimo to zapewnia rozrywkę wysokiej jakości. Oferuje kanały z różnych kategorii, takich jak sport, rozrywka, komedia, wiadomości, filmy, lokalne kanały Fox, NBC i ABC Networks, nie wspominając już o 7-dniowym bezpłatnym okresie próbnym. Będzie transmitował Mistrzostwa Świata 2018, ale będzie wymagał VPN, jeśli jesteś poza USA. Najlepszą rzeczą w Sling TV jest to, że możesz dostosować transmisję telewizyjną za pomocą Sports Extra dla bardziej dedykowanych kanałów, ponieważ „To jest telewizja na Twoich warunkach”.

Fox Sports

Relacja na żywo z Mistrzostw Świata 2018 rozpocznie się dziś o godzinie 11:00 ET, ale tylko ludzie w USA będą mogli ją zdobyć. Fox Sports to obiecująca usługa, która zapewnia ekskluzywną akcję na żywo za pośrednictwem szeregu kanałów transmisji strumieniowej online, których jest właścicielem. Ta usługa przesyłania strumieniowego wymaga subskrypcji telewizji kablowej, w przeciwnym razie dostęp do niej byłby niemożliwy. Możesz oglądać mecze na żywo, odwiedzając aplikację Fox Sports Go, którą można zainstalować na iOS, Android, Kindle, Windows, Roku, Apple TV i Xbox.

BBC iPlayer

BBC iPlayer to internetowa transmisja strumieniowa, catchup, telewizja i radio z BBC, która będzie transmitować na żywo Mistrzostwa Świata 2018. Jednak transmisja z wydarzenia w tej aplikacji jest niemożliwa, jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią. Musisz zmienić region na Wielką Brytanię, aby móc utworzyć identyfikator Apple iTunes w Wielkiej Brytanii. Ta usługa jest dostępna na wielu urządzeniach, w tym na telefonach komórkowych i tabletach, telewizorach inteligentnych i komputerach osobistych.

ITV

Relacje w telewizji na żywo są prowadzone przez BBC i ITV w Wielkiej Brytanii, ponieważ oba zapewniają transmisję online na żywo podczas meczów Mistrzostw Świata 2018. ITV będzie transmitować na żywo przez Internet za pośrednictwem ITV Hub podczas Mistrzostw Świata 2018. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, nie skorzystasz z usług ITV. Będziesz musiał zamienić swój adres IP na brytyjski, aby oglądać Mistrzostwa Świata w ITV.

Jak oglądać Mistrzostwa Świata 2018 na Xbox One

Ludzie szukają najlepszych możliwych sposobów oglądania Mistrzostw Świata FIFA 2018 i okazuje się, że Xbox jest jednym z tych sposobów. Nie wystarczy posiadać Xboxa, musisz subskrybować kanały strumieniowe i usługę VPN, aby streamować grę na żywo. Jeśli wykonasz kroki, które przygotowaliśmy dla Ciebie w powyższym przewodniku, możesz zacząć. Pamiętaj, że możesz oglądać Mistrzostwa Świata FIFA bez kabla na dowolnym urządzeniu korzystającym z VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map