Jak oglądać francuską telewizję poza Francją

Jak oglądać francuską telewizję poza Francją


Jak oglądać francuską telewizję poza Francją

Jak oglądać francuską telewizję poza Francją za pomocą VPN

Francuskie kanały przesyłania strumieniowego są blokowane geograficznie za granicą. Zasadniczo używają twojego adresu IP do określenia twojej lokalizacji. Każdy użytkownik korzystający z adresu IP, który nie pochodzi z Francji, otrzyma zakaz oglądania treści na żywo lub na żądanie. Ten fakt może jednak również działać na twoją korzyść. Możesz ukryć twój prawdziwy adres IP, zastąpić to z innym z Francji i zjawić się do przeglądania sieci w kraju. Możesz to wszystko osiągnąć za pomocą wirtualnej sieci prywatnej.

Sieci VPN wykorzystują sieć bezpiecznych serwerów do przekieruj i zaszyfruj twoje połączenie internetowe. Potem dają ci nowy adres IP z regionu wybranego serwera. W rezultacie możesz oszukać hostów internetowych, aby wierzyli, że znajdujesz się w ich strefie rozgłoszeniowej, co daje dostęp do każdej witryny geograficznej.

Innymi słowy, możesz połączyć się z serwerem z Francji, uzyskać francuski adres IP i uzyskać dostęp do wszystkich francuskich kanałów telewizyjnych, które chcesz. I wszystko to zrobisz całkowita anonimowość ponieważ twoja aktywność online będzie zaszyfrowane, co oznacza, że ​​dostawcy usług internetowych, agencje rządowe i hakerzy mogą cię śledzić.

Instalowanie sieci VPN na urządzeniu – kroki

Oglądanie ulubionych programów na Canal Plus, TF1 lub Mołotowie to tylko kilka kliknięć.

 1. Najpierw wybierz najlepszą usługę VPN, taką jak ExpressVPN to oferuje najważniejsze funkcje prywatności i szybkość.
 2. Po rejestracji pobierz i zainstaluj aplikację na swoim urządzeniu iOS, Android, PC, Mac, lub inne kompatybilne urządzenia.
 3. Następnie uruchom aplikację VPN i zaloguj się na swoje konto.
 4. Teraz połącz się z serwerem z Francji, aby uzyskać Francuski adres IP.
 5. Po nawiązaniu połączenia, co zajmuje około kilku sekund, będziesz mógł oglądać najlepsze francuskie programy telewizyjne skądkolwiek.

Najlepsze sieci VPN do strumieniowego przesyłania telewizji francuskiej z zagranicy

Jeśli chodzi o oglądanie telewizji francuskiej poza Francją, gorąco polecam korzystanie z niej ExpressVPN. To dlatego, że firma ma 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy, jak również wiele francuskich serwerów VPN.

Ponadto korzysta z usługi 256-bitowe szyfrowanie AES, protokół klasy wojskowej, który zapobiega wszelkiego rodzaju szpiegowaniu w Internecie i naruszaniu prywatności. ExpressVPN również nigdy nie przechowuje ani nie udostępnia dzienników.

Jeśli jednak wolisz sprawdzić innego dostawcę przed wykonaniem następnego kroku, inne nazwy z poniższej listy to doskonałe alternatywy.

Jak przesyłać strumieniowo francuską telewizję za granicą za pomocą inteligentnych serwerów proxy DNS

Istnieje inna metoda odblokowania francuskiej telewizji z zagranicy: inteligentne serwery proxy DNS. Te narzędzia mają jedno zadanie i tylko jedno zadanie, które ma ci dać dostęp do kanałów z ograniczeniami geograficznymi. Oznacza to, że nie szyfrują twojego ruchu ani nie ukrywają twojego adresu IP. Oni tylko przekierowują adresy URL, które ujawniają Twoją lokalizację a pozostała część twojego połączenia nietknięta.

Ale zanim zainstalujesz je na swoim urządzeniu, sprawdź, czy Twój dostawca usług internetowych ma zastosowanie Przejęcie DNS lub Przezroczyste proxy. Jeśli tak, musisz użyć sieci VPN, ponieważ Smart DNS nie działa dobrze z tymi dwoma systemami.

Innym ważnym czynnikiem, o którym należy pamiętać, jest to, że każdy serwer proxy Smart DNS ma listę obsługiwane kanały, co oznacza, że ​​nie możesz uzyskać dostępu do żadnego kanału, który chcesz.

Aby skonfigurować Smart DNS na swoim urządzeniu, wykonaj następujące czynności:

 1. Subskrybuj usługę, która może odblokować wiele kanałów. Kiedyś użyłem Unlocator ponieważ ma duży wybór francuskich kanałów telewizyjnych, w tym Canal Plus i TF1.
 2. Nie ma aplikacji Smart DNS, co oznacza, że ​​musisz je skonfigurować na swoim urządzeniu ręcznie. Proces jest bardzo prosty, ale jeśli napotkasz jakiekolwiek trudności, skorzystaj z tych instrukcji, aby uzyskać pomoc.
 3. Wspaniałą rzeczą w tych narzędziach jest to, że są one kompatybilne z prawie każdym systemem operacyjnym. To obejmuje iPhone’y, iPady, Android, PC, Mac, PS4 / PS3 / Xbox, Smart TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast i Roku.
 4. Ciesz się francuskimi kanałami telewizyjnymi z dowolnego miejsca na świecie.

polecam Unlocator ponieważ mają listę ponad 200 obsługiwanych kanałów, w tym francuskie ulubione, takie jak Canal Plus, TF1, Zattoo France i France 4. A kiedy się zarejestrujesz, otrzymasz wolny tydzień wypróbować, zanim zaczniesz płacić za usługę.

Najlepsze francuskie kanały strumieniowe

 • Canal Play
 • myCanal
 • TF1
 • Telewizja Mołotowa
 • France TV
 • 6 Zagraj
 • D8
 • France Pluzz
 • OCS (Orange Cinéma Séries)
 • Gulli
 • Zagraj w TV
 • Odtwarzacz Eurosport
 • L’Équipe
 • M6
 • Arte
 • C8
 • W9

Jak oglądać francuską telewizję poza Francją – podsumowanie

Niezależnie od tego, czy jesteś na wakacjach, czy przebywasz poza Francją przez dłuższy czas, przebywanie poza domem może być dość trudne. Za pomocą ExpressVPN lub Unlocator umożliwia oglądanie ulubionych lokalnych stacji telewizyjnych we Francji wszystkie zakątki globu.

Którą metodę wolisz? VPN czy Smart DNS? Zostaw komentarz i podziel się swoimi przemyśleniami.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map