Jak oglądać Fury vs Wilder 2 na żywo w Internecie

Właśnie gdy pomyślałeś, że pukanie „Potwora wśród mężczyzn” Brauna Strowmana wystarczyło, niepokonany były zjednoczony WBA (Super), IBF, WBO, IBO, Pierścień, i liniowy mistrz Tyson Fury wraca do jeszcze większej walki. Na 22 lutego 2020 r, epicka rewanż odbywa się pomiędzy Furia i jego stary rywal, Deontay Wilder, na MGM Grand Garden Arena, Paradise, Nevada. Boks fanów na całym świecie to pojedynek roku i nie można go przegapić. Dlatego oto jak możesz streamuj Fury vs Wilder 2 na żywo w dowolnym miejscu.


Jak oglądać Fury vs. Wilder 2 Live Online

Tyson Fury vs. Deontay Wilder Global Streaming na żywo

Fury miał całkiem niezły rok 2019 po tym, jak pokonał parę nieznanych nazwisk w Tomie Schwarzu i Otto Wallinie. Brał także udział w pojedynku WWE przeciwko Braun Strowman w Crown Jewel w Arabii Saudyjskiej.

Jednak przeszłość wraca do przeszłości 22 lutego 2020 r .; piekło mam szansę wygrać WBC i wolne Pierścień, i liniowe tytuły ciężkie jeśli odniesie zwycięstwo nad starym wrogiem w Deontay Wilder.

Teraz większość z was nie może wziąć udziału w walce, aby zobaczyć ją na żywo. Istnieje jednak kilka sposobów przesyłania strumieniowego. Istnieje kilka oficjalni nadawcy dookoła świata. Oto wszystko, co musisz wiedzieć.

Fury vs Wilder w Stanach Zjednoczonych

Ikona flagi USAw Stany Zjednoczone, fani mogą dostroić się do akcji pięścią za pośrednictwem dwóch kanałów.

Walka będzie wspólny PPV między ESPN, z którymi Top Rank ma wyłączną ofertę (Tyson Fury), oraz Lis, która ma umowę z Premier Boxing Champions, w której Wilder walczy.

Wcześniej były rozmowy, ale do tej pory obie promocje nie osiągnęły porozumienia. Według The Athletic’s Mike Coppinger:

„Źródła: Deontay Wilder-Tyson Fury II będzie produkcją ESPN z wykorzystaniem tego zespołu nadawczego. Umowa wymaga przyszłej współpracy ESPN-FOX PPV – Wilder-Fury III? – być produkcją FOX. Walka będzie promowana w obu sieciach za pomocą programowania ramion, reklam itp. ”Furia kontra Wilder Tweet

W takim przypadku amerykańscy nabywcy powinni spodziewać się, że wydarzenie będzie miało miejsce Zakres od 70 do 100 USD dla HD. To znaczy, jeśli porównamy go z ostatnią walką Wildera z Luisem Ortizem, gdy został sprzedany 74,99 USD. Jeśli korzystasz z Fox Sports, cena wynosi 79,99 USD, plus obowiązujące podatki & opłaty.

Do tej pory nie wiadomo, ile będzie kosztować walka Abonenci ESPN +, ale możemy założyć, że będzie tak samo jak Fox Sports; To współpraca.

Ta walka to nowy początek przyszłych wspólnych wydarzeń między dwiema promocjami. W ciągu ostatnich kilku lat jakość boksu została przyćmiona przez to, co się nie dzieje, a nie to, co się dzieje.

Teraz, dzięki takiej umowie, fani boksu będą oczekiwać wielu Walka o najwyższą pozycję w walce z PBC. Jeśli chodzi o legendarną walkę w lutym, po zakupie możesz ją przesyłać strumieniowo na żywo na dowolnym z nich urządzenia w zależności od kanału:

Fox Sports

 • PC
 • Prochowiec
 • Android
 • iOS
 • Telewizor apple
 • Roku
 • FireTV
 • Android TV
 • Xbox One
 • Samsung Smart TV

The Gypsy King vs. The Bronze Bomber in the UK

Ikona flagi Wielkiej Brytanii 1Taką walkę można opisać jedynie jako pierwszą wielką walkę nowej dekady.

Właśnie dlatego w UK, giganci telewizyjni złożyli ogromne oferty, aby zabezpieczyć prawa do niego.

BT Sport wygrał prawo do mega-walki, licytując zgłoszoną ofertę wyższą niż 10 milionów funtów autor: Sky Sports Box Office.

Sky starała się wykorzystać te prawa, ale ostatecznie, BT Sports stał wysoki.

Firma ma nadzieję Furia kontra Wilder 2 może pobić rekord Wielkiej Brytanii 1,6 miliona zakupów wygrane przez rewanż Anthony’ego Joshui przeciwko Andy’emu Ruizowi Jr w grudniu, który był transmitowany w Sky.

Gdy Joshua vs. Ruiz był włączony, ich walka kosztowała 24,95 £, a Sky wygenerowało ponad 40 milionów funtów przychodów ze sprzedaży przed reklamami. Kiedy BT pokazał Wilder vs. Fury w 2018 roku, tylko się naładował 19,99 £ do walki.

Nadal nie wiemy, czy cena będzie taka sama w tym roku, czy nie, ale jesteśmy pewni, że nie będzie taniej.

Ponadto, zgodnie z The Daily Mail, walka nie będzie dostępna tylko dla stałych klientów BT. Przeciwnie, osoby niebędące subskrybentami zobaczą walkę również poprzez różne Kanały telewizyjne.

Teraz, jeśli masz już konto, pobierz Aplikacja BT Sport, i oglądaj na żywo Wilder vs. Fury II na:

 • Telewizor apple
 • Samsung Smart TV
 • Playstation 4
 • Xbox One
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Windows
 • System operacyjny Mac

Streamuj walkę na żywo w Australii

Ikona flagi australijskiejNie jest to jeszcze potwierdzone, ale sądząc po tym, gdzie poprzednia walka była transmitowana w 2018 roku, zakładamy, że nikt inny Główne wydarzenie przywróci Wildera i Furię na mały ekran.

Wydarzenie główne jest znane z szerokiej gamy sportów walki Australia. Obejmuje to między innymi UFC, WWE i oczywiście boks. Poprzednia walka kosztowała 49,95 USD, i to też by kosztowało.

Obecnie, Główne wydarzenie nie potwierdził nic o tym wydarzeniu. Robią to dopiero na kilka tygodni przed terminem walki. Jeśli przejdziesz do sekcji Nadchodzące wydarzenia i klikniesz Boks, pojawi się następujący komunikat:

„Obecnie nie są zaplanowane żadne programy – STUN TUNED na nadchodzące wydarzenia.”Wilder vs Fury Australia

Gdy walka jest gotowa do zdobycia, kup ją, a będziesz mógł oglądać na żywo na różnych urządzeniach, takich jak Chromecast, PlayStation, iOS, Android, Xbox, Mac, Smart TV lub Windows PC, przez Foxtel lub Optus.

Fury vs Wilder Live w Południowej Afryce

Flaga Republiki Południowej AfrykiCzegokolwiek szukasz, bez względu na to, kim jesteś fanem sportu, jeśli mieszkasz w Południowej Afryce, SuperSport to kanał, którego szukasz.

SuperSport to Południowoafrykański kanał transmisji strumieniowej który jest częścią Sieć DStv. W kraju SuperSport jest uważany za największego nadawcę rugby na świecie. Ale przynosi także duże ligi piłkarskie (Premier League) i to, co tu jesteśmy na dzisiaj, boks.

Aby uzyskać dostęp do zawartości SuperSport, musisz najpierw zostać Subskrybent DStv. To powinno być łatwe i korzystne dla Ciebie, ponieważ nawyki przesyłania strumieniowego są więcej niż 13,5 miliona domów mieć ważną subskrypcję swoich usług wideo w Afryce subsaharyjskiej.

Jeśli chcesz oglądać tak duże wydarzenia, zalecamy wybranie ich DStv Abonament premium. Kosztuje tylko R809 (58,32 USD / miesiąc) i zawiera cały katalog treści sportowych (na żywo lub na żądanie). Możesz także chcieć subskrybować różne plany, ale dla najlepszych sportów powinieneś zrobić Premium. Tu są Inne plany DStv:

 • Compact Plus (R519)
 • Rodzina (R265)
 • Dostęp (R105)
 • Łatwy widok (R29)

Walka rozpocznie się 22 lutego 2020 r. Dzięki ważnej subskrypcji możesz transmitować ją na żywo, jeśli mieszkasz w Południowej Afryce. Zasadniczo SuperSport nie oferuje takich wydarzeń jak PPV; walka jest zgodna z harmonogramem.Harmonogram boksu SuperSport

Teraz, gdy nadejdzie odpowiedni czas, możesz oglądać Fury vs. Wilder na żywo Apple TV, Android, iOS, PC, Mac, Chromecast, Samsung Smart TV i Android TV.

Użyj Kodi do streamowania walki

Kodi zawsze była doskonałą bramą do zupełnie nowych wrażeń strumieniowych. Możesz zainstalować dodatki oficjalnych kanałów i uzyskać do nich dostęp w jednym miejscu.

Jeśli chodzi o nadchodzące wydarzenie bokserskie, możesz pobierz dodatek Fox Sports Go i przesyłaj strumieniowo z pełną łatwością. Nie zapominaj jednak, że potrzebujesz do tego ważnej subskrypcji kablowej w USA. Możesz również kupić PPV za pośrednictwem swojego dostawcy telewizji.

Tak więc, jeśli używasz Kodi, oto jak zainstaluj Fox Sports Go:

 1. Uruchom Aplikacja Kodi.
 2. Udaj się do Dodatki Kodi.Wprowadź dodatki Kodi
 3. Kliknij Zainstaluj z repozytorium. To jest w Moje dodatki Sekcja. Sekcja Instaluj z repozytorium
 4. Wybierać Repozytorium dodatków Kodi.Repozytorium dodatków Kodi
 5. Wybierz Dodatki wideo.UFC 246 Dodatki wideo
 6. Przewiń w dół do sekcji „F” i kliknij Fox Sports Go.Wybierz Fox Sports Go
 7. Następnie dotknij zainstalować przycisk w prawym dolnym rogu ekranu.Kliknij Zainstaluj Fox Sports Go
 8. Wróć do Kodi ekran główny i uruchom aplikację.Uruchom Fox Sports Go
 9. Zostaniesz poproszony o odwiedzenie strony internetowej Fox Sports Go i zaloguj się u swojego dostawcy. Następnie musisz wprowadzić kod dostarczony przez dodatek.
 10. Na koniec możesz przesyłać strumieniowo Wilder vs. Fury na żywo na Kodi.

Należy pamiętać, że większość dodatków na Kodi są ograniczona geograficznie do konkretnych krajów. Fox Sports Go nie jest inny, ponieważ jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych.

Jeśli chcesz ominąć nałożone ograniczenia regionalne, musisz użyć narzędzia internetowego, które fałszuje Twoją lokalizację online w USA. Aby być dokładnym, wymagana jest wirtualna sieć prywatna. Po prostu połącz się z serwerem w USA i gotowe.

Wilder vs. Fury – Co się dzieje

Tyson Fury zmierzy się z Deontayem Wilderem WBC i wolne Pierścień, i liniowe tytuły ciężkie. Jednak tytuły nie są głównym celem tej walki; chodzi o ustalenie starego wyniku, z którego żaden z nich nie uzyskał satysfakcji, której potrzebowali.

Najwyższa ranga szuka sposobu na osiągnięcie najwyższych wyników pod względem przychodów. Chcą ustanowić rekord 2 miliony kupuje. Ale czy uważasz, że to możliwe? Poprzednia walka nawet nie była bliska 500k; dlaczego czy ten byłby inny??

Według Boba Aruma, szefa najwyższej rangi:

„Byłbym rozczarowany, gdyby liczba wyświetleń była mniejsza niż 2 miliony zakupów. To jest cel i ocena. Myślę, że jest to wykonalne… wykonujemy wszystkie przystanki, aby osiągnąć tę liczbę lub ją przekroczyć ”.

Musimy tylko poczekać i zobaczyć; w końcu to epicka walka. Teraz wojownicy mieli do powiedzenia kilka słów. Zaczęło się od Fury’ego, który wcale nie był subtelny. Oto co powiedział:

„Nie przychodzę tutaj z decyzją punktową, miałem ich zbyt wielu – dziewięciu – przyjeżdżam tu na nokaut, mam ich 21 i z głębi serca chce zrobić. Idziesz spać w dwóch rundach. ”

Wilder odpowiedział na komentarze Fury’ego ostrymi słowami. Mężczyzna nadchodzi, by wygrać i nie może się spodziewać nic więcej niż nokaut. Oto co powiedział:

„Nazywa się to niedokończonym biznesem i nie będzie mógł wrócić. Mam zamiar go znokautować. Jestem lwem, królem dżungli, i przyjdź 22 lutego, zedrę mu głowę z ciała ”.

Furia vs Wilder – statystyki

Rzućmy okiem na to, jak obaj ci wojownicy stoją przed starciem 22 lutego 2020 roku:Statystyki Furii vs Wildera

The Undercard

Do tej pory żaden legator nie został potwierdzony w legendarnej rewanżu. Ale spodziewamy się, że Frank Warren przyprowadzi kilku swoich najlepszych wojowników na kolację Tyson Fury.

Podczas ostatniej walki widzieliśmy Joe Joyce’a, który walczył przed głównym wydarzeniem, tak jak to zrobił Isaac Lowe. Ortiz również dołączył do undercard w zeszłym roku. Są też rozmowy, które można zobaczyć w głównym wydarzeniu Kubrat Pulev, kogo szuka Anthony Joshua’s pasy jako obowiązkowy pretendent. Być może spotka się z kolegą IBF Adam Kownacki.

Nic nie wiemy na pewno, ale Top Rank i PBC na pewno się nie rozczarują.

Tyson Fury vs Deontay Wilder Live Anywhere – Final Words

Walka się dzieje i będzie niesamowita, ponieważ obaj wojownicy mają coś do udowodnienia. Streaming jest łatwe, jeśli znasz się na tym, a teraz już wiesz.

Masz wszystkie potrzebne informacje strumieniuj Fury vs Wilder, gdziekolwiek jesteś. Nadal czekamy na potwierdzenie u większej liczby nadawców.

Mówi się, że TSN wyemituje walkę w Kanadzie i Fight Sports Max wyemituje to na Bliskim Wschodzie, ale to jeszcze nie zostało ustalone. Jeśli masz więcej pytań, upuść je w sekcja komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map