Jak oglądać grę RTP poza Portugalią

Jak oglądać grę RTP poza Portugalią? Czy złapałeś imponujący trzeci gol Ronaldo przeciwko Hiszpanii w zeszły piątek? Miałbyś, gdybyś oglądał RTP Play. Cristiano Ronaldo strzelił późny rzut wolny, aby zakończyć niesamowitą hat-tricka w ekscytującym remisie 3-3 w tym meczu; takiego, którego nie można było przegapić w RTP Play w Portgual. Radio i telewizja dla Portugalii, to właśnie oznacza RTP. Jest to główna portugalska sieć telewizyjna i radiowa oraz dom sportu, wiadomości, radia i programów telewizyjnych.


RTP integruje bogatą i różnorodną telewizję odzwierciedlającą portugalską kulturę. Jego podstawową misją jest prezentowanie społeczeństwu odpowiednich treści wysokiej jakości na wszystkich platformach. Jest to kanał, który warto oglądać za granicą, a portugalski emigranci doceniliby go, mając dostęp do Kanady, Austrailii, USA, Wielkiej Brytanii i Niemiec. Dla tych, którzy nie wiedzą, RTP Play jest blokowane geograficznie poza Portugalią, co oznacza, że ​​można uzyskać do niego dostęp tylko przez VPN. Dowiedz się, jak odblokować grę RTP poza Portugalią za pomocą VPN na komputerze PC, Mac, Android, iPhone lub iPad w tym samouczku poniżej.

Jak oglądać grę RTP poza Portugalią

Jak oglądać grę RTP poza Portugalią

Oglądaj grę RTP poza Portugalią za pomocą VPN

Nie oczekuj, że możesz oglądać Portugalię Mam talent lub Eurowizję na RTP1 bez portugalskiego adresu IP. Gdy kanał lub usługa jest ograniczona geograficznie, tylko adres IP wskazujący tę samą lokalizację co kraj, w którym kanał ma siedzibę, może uzyskać do niego dostęp. VPN w tej sytuacji zastępuje twój adres IP adresem, który jest zgodny z miejscem założenia kanału, umożliwiając w ten sposób dostęp do niego. Jeśli mieszkasz w Kanadzie i chcesz oglądać dobrą portugalską telewizję, VPN może pomóc. Może zamienić twój kanadyjski adres IP na portugalski. W ten sposób Twoje serwery ISP i RTP wykryją obywatela Portugalii zlokalizowanego w Portugalii próbującego uzyskać dostęp do kanału. Oto jak fałszujesz swoją lokalizację:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN (najlepiej ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz przesyłać strumieniowo RTP Play
 3. Uruchom aplikację.
 4. Połącz się z serwerem portugalskim, aby uzyskać portugalski adres IP.
 5. Zobacz mecze Pucharu Świata, Missão: 100% Português i wiele innych w RTP Play.

Dzięki błyskawicznie szybkim prędkościom VPN nie ma ograniczeń ExpressVPN droga. Bezpieczeństwo oferowane przez tego usługodawcę jest niezrównane i zapewnia, że ​​tożsamość jego użytkowników jest prywatna podczas torrentowania, omijania ograniczeń i pobierania treści. Możesz także sprawdzić innych dostawców usług VPN wyświetlonych w poniższej tabeli.

Zalety VPN

Jeśli mieszkasz w Portugalii, nie będziesz mieć problemu z oglądaniem czterech krajowych kanałów telewizyjnych RTP lub nadawaniem ich trzech głównych kanałów radiowych. Jeśli jednak mieszkasz poza Portugalią, możesz napotkać trudności z dostępem do usług transmisji strumieniowej na żywo RTP i najprawdopodobniej skorzystasz z VPN, aby rozwiązać dylemat blokady. Chociaż VPN jest używany w takich przypadkach, nie jest to jedyna rzecz, jaką zapewniają użytkownikom. VPN może być bardzo przydatny, jeśli chodzi o pokonywanie tego rodzaju ograniczeń geograficznych, jednak istnieje wiele innych zalet subskrypcji VPN, z których niektóre to:

 • Anonimowość online: Inny adres IP oznacza inną tożsamość. Możesz surfować po Internecie, jak chcesz, bez wiedzy nikogo, kim naprawdę jesteś.
 • Lepsza wydajność: Korzystanie z VPN zwiększa przepustowość i wydajność sieci.
 • Rozszerzona ochrona: Twoje dane są bezpieczne, gdy jesteś online.
 • Blokuje żądania i zakłócenia: VPN zapobiega próbom hakowania, złośliwym atakom i działaniom inwigilacyjnym.
 • Udostępniaj pliki: Możesz korzystać z VPN podczas udostępniania dużych plików przez długi czas.
 • Pilot: Użytkownik VPN może uzyskać dostęp do informacji z domu lub z dowolnego innego miejsca. Jednym z wielu sposobów, w jaki VPN może zwiększyć wydajność.

Obejrzyj odtwarzacz RTP poza Portugalią

Śledź transmisje telewizyjne i radiowe na żywo w RTP Play. Po subskrybowaniu VPN oglądaj i słuchaj swoich ulubionych programów na komputerze, tablecie, smartfonie lub smart TV za granicą. W związku z tym nie będziesz mieć problemów z oglądaniem żadnego kanału RTP Play lub dostępem do jego usług przesyłania strumieniowego online na żywo w dowolnym kraju na całym świecie. Daj nam znać, jakiego usługodawcy VPN użyłeś do odblokowania RTP Play. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map