Jak oglądać Grand National 2019 na żywo w Internecie

Każdy, kto jest zainteresowany wyścigami konnymi i obstawianiem zakładów, zainteresuje się Grand National 2019. Ponieważ itv będzie transmitować wydarzenie na żywo, z powodu ograniczeń geograficznych, ci, którzy nie są Wielką Brytanią nie będzie w stanie tego oglądać, ja w tym.


Konie uczestniczące w Grand National są szkolone do perfekcji i nie ma nic lepszego niż obserwowanie jeźdźca i jego konia poruszających się jako jednostka obok naszych pulsujących serc i sięgających do kieszeni dłoni. Ale dość tego, przejdźmy do dobrych rzeczy. Będziesz potrzebować dwóch rzeczy, aby obejrzeć Grand National 2019, a zapewniam cię, że nie są kucykiem jednego trika.

Stream Oglądaj Grand National 2018 Live Online

Jak oglądać Grand National 2019 poza Wielką Brytanią

Streamuj Grand National 2019 Live Online za pomocą VPN

Streaming itv poza Wielką Brytanią jest prawie niemożliwe. Jeśli myślisz, że się dostaniesz, jesteś nad głową. To nie działa w ten sposób. Nie znajdujesz się w miejscu, w którym się znajduje, i najwyraźniej twoja lokalizacja geograficzna kontroluje to, co widzisz online.

Czy wiesz, co otrzymasz, próbując uzyskać do niego dostęp za granicą? To: “Przykro nam. Centrum ITV jest dostępne tylko dla widzów w Wielkiej Brytanii. ” 

Jesteś tutaj, aby obejrzeć Grand National 2019 na żywo w Internecie, ale zdziwiłeś się, gdy pojawił się komunikat o błędzie. Znów jesteś tutaj, aby obejrzeć to wydarzenie, i właśnie to zrobisz, subskrybując VPN.

Ponieważ twoja lokalizacja geograficzna stanowi problem, to narzędzie internetowe sprawi, że będziesz myśleć, że jesteś w Wielkiej Brytanii. VPN pobiera wszystkie dane pochodzące z miejsca, w którym się znajdujesz, i przesyła je przez prywatny tunel cyfrowy a następnie kończy się na serwerze, do którego jest przypisana lokalizacja tego serwera. Użytkownik nie będzie już pojawiać się w poprzedniej lokalizacji, w wyniku czego użytkownik uzyskuje dostęp do wszystkich treści w tej lokalizacji. Również przez ten tunel jest miejsce dane otrzymują najlepsze szyfrowanie aby nikt nie miał do niego dostępu. VPN utrzymuje twoje dane w tajemnicy, a nie mówimy tutaj o koniu powstrzymywanym przed bieganiem z maksymalną prędkością.

Kroki

Korzystaj z równomiernego przesyłania strumieniowego w dowolnym miejscu na świecie dzięki VPN.

 1. Uzyskaj dostawcę usług który jest wystarczająco silny, aby skutecznie odblokować itv.
 2. Skonfiguruj swoje konto VPN, a następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN.
 3. Otwórz aplikację VPN i odkrywaj to.
 4. Znajdź serwery w Wielkiej Brytanii i połącz się z jednym z nich.
 5. Wygląda na to, że łączysz się z Internetem za pomocą brytyjskiego adresu IP.
 6. Ta metoda umożliwia odblokuj i uzyskaj dostęp do wszystkich brytyjskich kanałów za granicą.

Najlepsza VPN dla Grand National 2019

ExpressVPN jest niezwykle silny i solidny VPN które można łatwo obsługiwać. Chociaż nie jest najtańszy, jest Najlepszy w branży. Jest idealny do odblokowywanie treści zagranicznych. Nie tylko są serwery zoptymalizowane do przesyłania strumieniowego, ale prędkości są niesamowite. Możesz skorzystać z innych najlepszych usług VPN dla ITV na Grand National 2019 na żywo online.

Oglądaj 2019 Grand National Free Live Online za pomocą Smart DNS

Obejście ograniczeń geograficznych jest w zasadzie tym, co najlepiej robi Smart DNS. Możesz się założyć, że ma zadziwiające możliwości odblokowywania. Jednak przy omawianiu zabezpieczeń między VPN a Smart DNS wyraźnie widać, że jest to wyścig jednego konia. Smart DNS nie może się równać z VPN ze swoimi środkami bezpieczeństwa i standardami. Po pierwsze, VPN szyfrują dane użytkowników i wypełniają je protokołami, aby zapewnić ich ochronę.

Z drugiej strony po prostu Smart DNS przekierowuje te dane przez serwer tak aby wyglądało jak użytkownik znajduje się w innej lokalizacji. Dzięki Smart DNS adres IP pozostaje taki sam, publiczny, niezmieniony i bardzo widoczny. Ale jedno jest pewne, musisz przesyłaj treści z dużą prędkością bez względu na to, gdzie jesteś. Sprawdź jak:

 1. Pośpiesz się i zarejestruj się w 7-dniowym bezpłatnym okresie próbnym Unlocator.
 2. Te filmy instruktażowe / konfiguracyjne pomogą ci skonfiguruj swój Smart DNS na urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Zajrzyj na stronę ITV lub uruchom aplikację.
 4. Teraz, zaloguj się przy użyciu konta ITV.
 5. Rozpocznij transmisję Grand National żyć online.

Powód, dla którego wybrałem Unlocator jest z powodu tego szybka wydajność, łatwa konfiguracja, niskie ceny, i świetna kompatybilność. Ponadto była to jedyna usługa proxy Smart DNS, która faktycznie mi na to pozwoliła odblokować ITV za granicą. Spróbuj sam i podziel się swoim doświadczeniem ze Unlocatorem w sekcji komentarzy poniżej.

Harmonogram Grand National 2019

4 kwietnia (Dzień 1)

 • Manifest Nowicjuszy Chase 2m 4f
 • Doom Bad Anniversary 4-Y-O Juvenile Hurdle 2m 1f
 • Betway Aintree Bowl Chase 3m 1f
 • Betway Aintree Hurdle 2m 4f
 • Randox Health Foxhunters ‘Open Hunter Chase 2m 5f
 • Betway Red Rum Handicap Chase 2m
 • Goffs Nickel Coin Mares Standard Open National Hunt Flat Race 2m 1f

5 kwietnia (dzień 2)

 • Olcha Hej, Charytatywny Handicap Dziecięcy Przeszkoda 2m 4f
 • Crabbie’s Top Novices ’Przeszkoda 2m 1/2 f
 • Betway Mildmay Nowicjusze Pościg 3m 1f
 • JLT Melling Chase 2m 4f
 • Randox Health Topham Handicap Chase 2m 5f
 • Doom Bar Sefton Nowicjusze Przeszkoda 3m 1/2 f
 • Weatherbys Private Bank Standard Open National Hunt Flat Race 2m 1f

6 kwietnia (Dzień 3 – Wielki Dzień Narodowy)

 • Gaskells Handicap Hurdle 3, 1/2 f
 • Betway Mersey Nowicjusze „Przeszkoda 2m 4f
 • Doom Bar Maghull Nowicjusze Pościg 2m
 • Handicap Betway Chase 3m 1f
 • Ryanair Stayers ’Liverpool Hurdle 3m 1/2 f
 • Randox Health Grand National Handicap Chase 4m 2 1/2 f
 • Przebicie przeszkody Pinsent Masons (warunkowe dżokeje) & Wyścig jeźdźców amatorów) 2m 1/2 f

Jak oglądać Grand National 2019 za darmo w dowolnym miejscu na świecie?

Mam nadzieję, że ten samouczek pomógł wszystkim fanatykom wyścigów konnych transmitować Grand National w dowolnym miejscu na świecie. Aby uzyskać więcej informacji na temat korzystania ExpressVPN lub Unlocator, unikaj ograniczeń geograficznych i komentuj poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map