Jak oglądać Hayu w USA?

Czy jesteś fanem Victoria’s Secret Fashion Show i amerykańskiej telewizji reality? Musisz więc wiedzieć o Hayu. Jest to subskrypcyjna usługa przesyłania strumieniowego wideo, która jest dostępna tylko w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Australii, Danii, Szwecji, Norwegii i Finlandii. Innymi słowy, nie jest dostępny nigdzie indziej. Jeśli więc chcesz przesyłać strumieniowo tę usługę w USA, musisz skorzystać z usług dostawcy VPN. Sieć VPN omija ograniczenia nałożone na ten kanał i umożliwia dostęp do jego treści ze Stanów Zjednoczonych. Oto, jak możesz oglądać HayuTV w USA za pomocą VPN na dowolnym komputerze PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Apple TV, Amazon Fire TV i Roku.


Jak oglądać Hayu w USA

Jak oglądać Hayu w USA

Czy Hayu TV jest dostępny w USA??

Hayu TV jest domem dla jednych z najlepszych reality show. Jest praktycznie poświęcony telewizji reality. Hayu oferuje ponad 3000 odcinków seriali, takich jak Nadążanie za Kardashianami, Nie mów pannie młodej, Made in Chelsea, Prawdziwe gospodynie domowe i RuPaul Drag Race. W tej chwili wydaje się, że NBC nie ma żadnych planów uruchomienia Hayu w Stanach Zjednoczonych. „Przepraszamy, ta treść nie jest dostępna w Twojej lokalizacji”. to błąd geolokalizacji, który pojawia się zamiast tego. Jeśli jesteś w USA i chcesz przesyłać strumieniowo zawartość tej usługi, musisz skorzystać z VPN.

Jak oglądać Hayu w USA za pomocą VPN

VPN (Virtual Private Network) utrzymuje twoją tożsamość online i zapewnia dostęp do zablokowanych treści z dowolnego miejsca na świecie. Oznacza to, że możesz ukryć się przed hakerami internetowymi i stronami trzecimi. Wszystko to osiąga się za pomocą metod szyfrowania i protokołów tunelowania. VPN tworzy tunel, przez który twoje urządzenie uzyskuje dostęp do Internetu. Wszystkie dane zostaną przekierowane do tego tunelu i zaszyfrowane w nim. W rezultacie VPN przyznaje ci nowy adres IP; taki, który umożliwi ci dostęp do treści z wybranego przez ciebie kraju. Oto jak odblokować Hayu w USA:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN (najlepiej ExpressVPN).
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz przesyłać strumieniowo Hayu.
 3. Uruchom aplikację.
 4. Połącz się z brytyjskim / australijskim serwerem VPN, aby uzyskać brytyjski lub Australijski adres IP.
 5. Oglądaj wszystkie programy dostępne na kanale Hayu w dowolnym miejscu i czasie.

ExpressVPNUsługi są na najwyższym poziomie i niezrównane. Ten dostawca usług zastępuje Twój adres IP adresem, który umożliwia dostęp do ograniczonej zawartości. Zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa, ponieważ szyfruje ruch i blokuje zakłócenia stron trzecich. ExpressVPN oferuje duże prędkości, które idealnie nadają się do przesyłania strumieniowego. Jeśli więc chcesz odblokować Hayu w Stanach Zjednoczonych, upewnij się, że subskrybujesz ExpressVPN. Możesz także sprawdzić innych dostawców usług w poniższej tabeli.

Korzyści z VPN

Odblokowywanie treści i omijanie ograniczeń geograficznych to najbardziej podstawowe funkcje dostawcy usług VPN. Nie oznacza to, że są to jedyne rzeczy, które VPN może osiągnąć. VPN może zrobić znacznie więcej niż tylko zapewnić dostęp do zablokowanych treści. Posiadanie VPN u swojego boku zapewnia bezpieczeństwo i bezpieczeństwo w Internecie. Bezpieczne przeglądanie Internetu powoli zanika, a VPN jest jedynym narzędziem, które może przywrócić bezpieczeństwo w Internecie. Przeczytaj, aby dowiedzieć się o zaletach korzystania z VPN.

 • Omiń wszelkie filtry treści, zakazy lub czarną listę.
 • Chroni twoje dane przed inwigilacją i szpiegowaniem.
 • Umożliwia dostęp do witryn i treści z ograniczeniami geograficznymi.
 • Ukrywa twoje położenie geograficzne.
 • Zapobiega ograniczaniu przepustowości.
 • Oszczędza pieniądze dzięki zakupom związanym z granicami.
 • Pomaga ominąć bloki i inne formy cenzury.
 • Umożliwia bezpieczne pobieranie, udostępnianie plików i torrent.
 • Zabezpiecza publicznie widoczne połączenia za pomocą protokołów tunelowania.
 • Zabezpiecza dane podczas korzystania z publicznych miejsc Wi-Fi, w których jesteś najbardziej podatny na ataki online.
 • Chroni cię przed kradzieżą tożsamości.
 • Blokuje szkodliwy ruch przychodzący, który może dosięgnąć i uszkodzić twoje urządzenia.

Zobacz Hayu w USA

Przeżyj trochę zabawy z The Real House Wifes of Beverly Hills w tym sezonie, Bądź na bieżąco z Kardashianami i dowiedz się, kto jest kolejnym Drag Ruhuul, odblokowując Hayu. Wszystko czego potrzebujesz to VPN, a HayuTV będzie do Twojej dyspozycji. Obywatele amerykańscy bez abonamentu kablowego z pewnością docenią usługę przesyłania strumieniowego taką jak Hayu. Mając to na uwadze, daj nam znać, jakie programy chcesz oglądać po odblokowaniu HayuTV w USA.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map