Jak oglądać ICC Cricket World Cup 2019 Live Online

2019 był świetny dla fanów krykieta, oferując niesamowite mecze. Chociaż jesteśmy podekscytowani, aby zobaczyć Pakistan vs. Australia, to tylko rozgrzewka na to, co nadejdzie później. Mistrzostwa Świata w krykiecie 2019 są tutaj wszyscy. Od 30 maja do 14 lipca będziesz się bawić zabawą w krykieta non-stop. W poniższym przewodniku znajdziesz więcej informacji na temat transmisji największego wydarzenia krykieta na żywo w Internecie.


Jak oglądać ICC Cricket World Cup 2019 Live Online

Jak oglądać ICC Cricket World Cup 2019 Live Online

Contents

ICC Cricket World Cup 2019 Official Broadcasters

Możesz transmitować 12. edycję Cricket World Cup na żywo w tych kanałach premium i bezpłatnych:

 • Willow TV (USA)
 • Sky Go (Wielka Brytania)
 • SuperSport (Afryka Południowa)
 • Hotstar (Indie)
 • Sky Go NZ (Nowa Zelandia)
 • Foxtel Now (Australia)
 • Play OSN (MENA)
 • PTV Sports (Pakistan)

Za każdym razem, gdy próbujesz uzyskać dostęp do kanału transmisji strumieniowej, sprawdza on Twój adres IP, zanim pozwoli Ci skorzystać z jego zawartości. Kanały wymienione powyżej działają tylko w granicach ich kraju. Jeśli więc nie masz prawidłowego adresu IP w danym regionie, nie będziesz mógł transmitować Mistrzostw Świata.

Jak oglądać Cricket World Cup 2019 na żywo z VPN

Na szczęście istnieje VPN. Pomaga zmienić bieżące miejsce pobytu online na określone terytorium w zależności od serwera, z którym się łączysz. Na przykład, jeśli łączysz się z serwerem w USA, uzyskasz adres IP. Zapewni to pełny dostęp do programów takich jak Willow TV i wielu innych treści zastrzeżonych w Stanach Zjednoczonych. To samo dotyczy każdego wymienionego kanału w zależności od wybranego serwera.

Pozwól mi rozwinąć więcej. Oto jak odblokowałem Sky Go jakiś czas temu:

 1. Po opuszczeniu Wielkiej Brytanii próbowałem obejrzeć Sky Go, ale pojawił się komunikat o błędzie geograficznym: „Wideo, które próbujesz obejrzeć, nie może być oglądane z bieżącego kraju lub lokalizacji”.Błąd Sky Go
 2. Potem dowiedziałem się, w jaki sposób VPN może ominąć regionalne ograniczenia, więc zapisałem się na ExpressVPN .
 3. W ich witrynie możesz wybrać odpowiednią aplikację w zależności od używanej platformy. Mają klientów dla wszystkich głównych urządzeń, takich jak Android, iOS, PC, Mac i FireStick.
 4. Pobrałem aplikację i zainstalowałem ją na urządzeniu, na którym chciałem przesyłać strumieniowo moje mecze.
 5. Następnie zalogowałem się przy użyciu nowego konta. Nawiasem mówiąc, oferują one 30-dniowy zwrot gotówki, jeśli kiedykolwiek zmienisz zdanie.
 6. Poszedł do sekcji serwera w aplikacji i wybrał serwer w Wielkiej Brytanii. To dlatego, że celowałem w Sky Go. Jeśli wybierzesz inny kanał, musisz połączyć się z serwerem w jego kraju.
 7. Po nawiązaniu połączenia ponownie uruchomiłem Sky Go.
 8. Wreszcie udało mi się przesyłać wszystkie treści, mimo że mieszkam za granicą.

Jeśli masz do czynienia z blokowaniem geograficznym, ExpressVPN mogę rozwiązać to w kilka sekund. Jednak opinie różnią się między użytkownikami Internetu. Więc jeśli szukasz Alternatywy ExpressVPN, sprawdź tabelę poniżej.

Jak oglądać ICC Cricket World Cup w USA

Willow TV to płatny kanał telewizyjny poświęcony transmisji zagranicznych wydarzeń krykietowych. Willow oferuje 24/7 mecze krykieta na żywo w USA. Można znaleźć między innymi International Cricket Council (ICC), Indian Premier League (IPL), England Cricket Board, Cricket Australia, Cricket South Africa, West Indies Cricket Board, Sri Lanka Cricket, Bangladesz Cricket Board, Pakistan Cricket Board, Zimbabwe Cricket , Pakistan Super League i inne.

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do kanału, potrzebujesz abonamentu kablowego na anteny, FiOS, Sling. Spectrum, Optimum i więcej. Możesz oglądać Willow TV na PC, Macu, urządzeniach podłączonych do Internetu, takich jak Roku, PS3 i PS4. Dedykowana aplikacja Willow TV jest dostępna na Apple TV.

Jak zdobyć CWC 2019 w Wielkiej Brytanii

Sky Go zapewnia abonentom dostęp do większej liczby kanałów Sky w podróży. Możesz oglądać kanały takie jak Sky 1, Sky Atlantic, Sky News i wiele innych. Sky Go ma wyłączne prawa do Pucharu Świata w krykiecie 2019. Dlatego jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, Sky Go jest tym, czego potrzebujesz.

Koszt Sky Sports plus „kanałów rozrywki” wynosi 35 £ miesięcznie. Kanały ESPN można dodać za dodatkowe 9 £ / miesiąc lub 12 £ / miesiąc, w zależności od tego, czy bierzesz je z Sky Sports (w takim przypadku jest to 9 £ / miesiąc).

Możesz przesyłać strumieniowo Sky Go on iOS, PC, Mac, Android i Xbox.

Streamuj Mistrzostwa Świata w krykiecie w Indiach

Hotstar jest jedną z najlepszych usług przesyłania strumieniowego w Indiach. Zapewnia transmisję strumieniową na żywo i usługi wideo na żądanie dostępne w Platformy PC, Mac, Android, iOS, FireTV i Apple TV.

Hotstar ma dwie subskrypcje. Hotstar Premium oferuje amerykańskie programy, najnowsze odcinki indyjskich programów, hollywoodzkie hity oraz oczywiście Cricket i Premier League.

Z drugiej strony Hotstar VIP koncentruje się na treściach indyjskich. Od indyjskich programów po indyjskie premiery filmów – to wszystko, co dostaniesz. Nie wspominając o wydarzeniach sportowych, takich jak krykiet i Formuła 1.

Co z Republiką Południowej Afryki?

Jeśli jesteś w Południowej Afryce, powinieneś używać SuperSports. Jest to jeden z wiodących kanałów w tym regionie, który jest całkowicie poświęcony wydarzeniom sportowym na żywo lub na żądanie.

Kanał transmituje większość najważniejszych wydarzeń sportowych i lig stowarzyszenia piłki nożnej, rugby, krykieta, tenisa, golfa, sportów motorowych, jazdy na rowerze, boksu, zapasów i innych.

Był to największy nadawca rugby i krykieta, ale został wyprzedzony przez Sky Sports. Aby mieć dostęp do SuperSports, musisz być subskrybentem DStv Premium z aktywnym PVR.

Pakiety DStv miesięcznie:

 • Premium: 72 $
 • Compact Plus: 46,54
 • Kompaktowy: 29,5 $
 • Rodzina: 16,65 $
 • Bomba: 8.11 $

Oglądaj krykieta w Kanadzie

Poprzednio znana jako Foxtel Play, Foxtel Now to telewizyjna alternatywa dla tradycyjnej subskrypcji Foxtel. To usługa „na żywo” i na żądanie, która nie uzależnia Cię od długoterminowych umów. Po subskrypcji otrzymasz ponad 50 kanałów na żywo i setki

Foxtel Now (dawniej Foxtel Play) jest telewizją internetową alternatywą dla tradycyjnej subskrypcji Foxtel, oferując klientom abonament bez blokady od 10 USD. Usługa oferuje ponad 50 kanałów na żywo i setki godzin treści wideo na żądanie w zależności od wybranego pakietu.

Usługa jest dostępna na wielu urządzeniach, takich jak komputery, telewizory i konsole do gier

Jeśli jesteś zainteresowany, zapoznaj się z ich planami subskrypcji:Subskrypcja Foxtel Now

Możesz przesyłać strumieniowo mecze na żywo i najlepsze serie za pomocą PC, Mac, Xbox, PlayStation, Chromecast, Samsung Smart TV. Android. i iOS.

Oglądaj CWC na Bliskim Wschodzie

Play OSN to usługa online na żądanie poświęcona dostarczaniu treści dla widzów na Bliskim Wschodzie. Możesz oglądać materiały OSN bezpośrednio na PC, Mac, Android, iOS i Samsung Smart TV. Na podstawie twojego OSN Subskrypcja telewizyjna zapewnia dostęp do określonej ilości treści do strumieniowego przesyłania. Musisz zapłacić 30 $ i możesz przesyłać strumieniowo dowolny materiał OSN na Bliskim Wschodzie.Subskrypcja OSN Play

Dołącz do akcji krykieta w Pakistanie

Jeśli mieszkasz w regionie pakistańskim, Twoim domem sportowym będzie PTV Sports. Kanał zachowuje wyłączne prawa do transmisji wielu wydarzeń sportowych, w tym krykieta, tenisa, hokeja i piłki nożnej. Więc wiesz, jak ważne jest posiadanie takiej usługi przesyłania strumieniowego, gdy jesteś w Pakistanie.

Kanał można oglądać bezpłatnie. Jeśli więc nie mieszkasz w Pakistanie, wspomniałem już o tym, jak możesz odblokować kanały podczas pobytu za granicą. Wystarczy oczywiście użyć pakistańskiego adresu IP podanego przez VPN i oglądać na żywo Mistrzostwa Świata w krykiecie 2019.

Mistrzostwa Świata w krykiecie 2019 – Wszystko, co musisz wiedzieć

12. edycja Mistrzostw Świata w Krykiecie odbędzie się w Anglii i Walii od 30 maja do 14 lipca. Podobnie jak Mistrzostwa Świata FIFA, te mistrzostwa odbywają się raz na 4 lata.

W lutym 2019 r. Pojawiły się obawy dotyczące zakazu drużynie Pakistanu z turnieju Pucharu Świata. Wynika to z następstwa ataku Pulwama. Jednak Pakistan odmówił jakiegokolwiek związku z takim atakiem terrorystycznym i jak widać poniżej, Pakistan zdecydowanie uczestniczy. Oto, co musisz wiedzieć:

Drużyny

W tym turnieju krykieta zaplanowano dziesięć drużyn. Jednak tylko 4 zwycięży i ​​awansuje do półfinałów. Składy są takie:

 • Anglia
 • Afryka Południowa
 • Indie
 • Australia
 • Nowa Zelandia
 • Pakistan
 • Bangladesz
 • Sri Lanka
 • Afganistan
 • zachodnie Indie

Miejsca

Szeroka gama miejsc jest gospodarzem meczów tego Pucharu Świata. Stadion Londyński został uznany przez ICC za możliwe miejsce na etapie planowania. Jednak kiedy podjęli decyzję, w ogóle o niej nie wspomniano. Wymyślili:

 • Headingley – Leeds
 • Trent Bridge – Nottingham
 • The Oval – Londyn
 • Lord’s – London
 • Edgbaston – Birmingham
 • The Riverside – Durham
 • Hrabstwo Bristol – Bristol
 • County Ground – Taunton
 • Hampshire Bowl – Southampton
 • Old Trafford – Manchester
 • Cardiff Wales Stadium – Cardiff

Harmonogram CWC

Zasady są dość łatwe do zrozumienia. Dziesięć drużyn zmierzy się ze sobą raz w jednej grupie. Puchar Świata składa się w sumie z 45 meczów, przy czym każda drużyna otrzymuje w sumie dziewięć meczów. Celem drużyn jest bycie w pierwszej 4 grupie, która bezpośrednio awansuje do fazy pucharowej. Ci, którzy nie znajdą się w pierwszej 4, zostaną wyeliminowani. Sprawdź pełny harmonogram poniżej:

30 maja 2019 r

 • Mecz: Anglia vs Afryka Południowa, 1. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Kennington Oval, Londyn

31 maja 2019 r

 • Mecz: Windies vs Pakistan, 2. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Trent Bridge, Nottingham

01 czerwca 2019 r

 • Mecz: Nowa Zelandia vs Sri Lanka, 3. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Sophia Gardens, Cardiff

jot01 czerwca 2019 r

 • Mecz: Afganistan vs Australia, 4. ODI
 • Miejsce wydarzenia: County Ground, Bristol

02 czerwca 2019 r

 • Mecz: Republika Południowej Afryki kontra Bangladesz, 5. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Kennington Oval, Londyn

3 czerwca 2019 r

 • Mecz: Anglia vs Pakistan, 6. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Trent Bridge, Nottingham

04 czerwca 2019 r

 • Mecz: Afganistan kontra Sri Lanka, 7. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Sophia Gardens, Cardiff

05 czerwca 2019 r

 • Mecz: Afryka Południowa vs Indie, 8. ODI
 • Miejsce wydarzenia: The Rose Bowl, Southampton

05 czerwca 2019 r

 • Mecz: Bangladesz kontra Nowa Zelandia, 9. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Kennington Oval, Londyn

06 czerwca 2019

 • Mecz: Australia vs Windies, 10. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Trent Bridge, Nottingham

jot7 czerwca 2019 r

 • Mecz: Pakistan kontra Sri Lanka, 11. ODI
 • Miejsce wydarzenia: County Ground, Bristol

08 czerwca 2019 r

 • Mecz: Anglia vs Bangladesz, 12. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Sophia Gardens, Cardiff

jot08 czerwca 2019 r

 • Mecz: Afganistan kontra Nowa Zelandia, 13. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Cooper Associates County Ground, Taunton

09 czerwca 2019 r

 • Mecz: Indie vs Australia, 13. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Kennington Oval, Londyn

10 czerwca 2019 r

 • Mecz: Republika Południowej Afryki kontra wiatry, 15. ODI
 • Miejsce wydarzenia: The Rose Bowl, Southampton

11 czerwca 2019 r

 • Mecz: Bangladesz kontra Sri Lanka, 16. ODI
 • Miejsce wydarzenia: County Ground, Bristol

12 czerwca 2019 r

 • Mecz: Australia kontra Pakistan, 17. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Cooper Associates County Ground, Taunton

13 czerwca 2019 r

 • Mecz: Indie kontra Nowa Zelandia, 18. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Trent Bridge, Nottingham

14 czerwca 2019 r

 • Mecz: Anglia kontra wiatry, 19 ODI
 • Miejsce wydarzenia: The Rose Bowl, Southampton

15 czerwca 2019 r

 • Mecz: Sri Lanka vs Australia, 20. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Kennington Oval, Londyn

15 czerwca 2019 r

 • Mecz: Afryka Południowa kontra Afganistan, 21. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Sophia Gardens, Cardiff

16 czerwca 2019 r

 • Mecz: Indie kontra Pakistan, 22. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Old Trafford, Manchester

17 czerwca 2019 r

 • Mecz: Windies vs. Bangladesz, 23. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Cooper Associates County Ground, Taunton

18 czerwca 2019 r

 • Mecz: Anglia kontra Afganistan, 24. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Old Trafford, Manchester

19 czerwca 2019 r

 • Mecz: Nowa Zelandia vs Afryka Południowa, 25. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Edgbaston, Birmingham

20 czerwca 2019 r

 • Mecz: Australia vs Bangladesz, 26. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Trent Bridge, Nottingham

21 czerwca 2019 r

 • Mecz: Anglia kontra Sri Lanka, 27. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Headingley, Leeds

22 czerwca 2019 r

 • Mecz: Indie kontra Afganistan, 28. ODI
 • Miejsce wydarzenia: The Rose Bowl, Southampton

22 czerwca 2019 r

 • Mecz: Wiatry kontra Nowa Zelandia, 29. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Old Trafford, Manchester

23 czerwca 2019 r

 • Mecz: Pakistan kontra Republika Południowej Afryki, 30. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Lord’s, London

24 czerwca 2019 r

 • Mecz: Bangladesz kontra Afganistan, 31. ODI
 • Miejsce wydarzenia: The Rose Bowl, Southampton

25 czerwca 2019 r

 • Mecz: Anglia vs Australia, 32. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Lord’s, London

26 czerwca 2019 r

 • Mecz: Nowa Zelandia vs Pakistan, 33. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Edgbaston, Birmingham

27 czerwca 2019 r

 • Mecz: Windies vs. India, 34. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Old Trafford, Manchester

28 czerwca 2019 r

 • Mecz: Sri Lanka vs. Republika Południowej Afryki, 35. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Riverside Ground, Chester-le-Street

29 czerwca 2019 r

 • Mecz: Pakistan kontra Afganistan, 36. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Headingley, Leeds

29 czerwca 2019 r

 • Mecz: Nowa Zelandia vs Australia, 37. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Lord’s, London

30 czerwca 2019 r

 • Mecz: Anglia vs Indie, 38. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Edgbaston, Birmingham

01 lipca 2019 r

 • Mecz: Sri Lanka vs Windies, 39. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Riverside Ground, Chester-le-Street

02 lipca 2019 r

 • Mecz: Bangladesz kontra Indie, 40. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Edgbaston, Birmingham

3 lipca 2019 r

 • Mecz: Anglia vs Nowa Zelandia, 41. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Riverside Ground, Chester-le-Street

04 lipca 2019 r

 • Mecz: Afganistan kontra wiatry, 42. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Headingley, Leeds

05 lipca 2019 r

 • Mecz: Pakistan vs Bangladesz, 43. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Lord’s, London

6 lipca 2019 r

 • Mecz: Sri Lanka vs Indie, 44. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Headingley, Leeds

6 lipca 2019 r

 • Mecz: Australia kontra Republika Południowej Afryki, 45. ODI
 • Miejsce wydarzenia: Old Trafford, Manchester

9 lipca 2019 r

 • Mecz: TBC vs TBC, 1. półfinał (1 na 4)
 • Miejsce wydarzenia: Old Trafford, Manchester

11 lipca 2019 r

 • Mecz: TBC vs TBC, 2. półfinał (2 v 3)
 • Miejsce wydarzenia: Edgbaston, Birmingham

14 lipca 2019 r

 • Mecz: TBC vs TBC, finał
 • Miejsce wydarzenia: Lord’s, London

Jak oglądać na żywo ICC Cricket World Cup 2019 – Podsumowanie

Nadal masz czas, aby dowiedzieć się, który kanał najlepiej odpowiada Twoim potrzebom. Po podjęciu decyzji zainwestuj w renomowanego dostawcę usług VPN, aby odblokować usługę przesyłania strumieniowego w dowolnym miejscu. Do maja będzie można oglądać ODI i testy w marcu. Ciesz się transmisją krykieta bez żadnych ograniczeń geograficznych.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map