Jak oglądać indyjską telewizję za granicą? Odblokuj poza Indiami

Usługi przesyłania strumieniowego w Indiach wykraczają poza to, co możesz sobie wyobrazić. Wszystkie twoje ulubione: Ozee TV, Jio TV, Star Sports, Hotstar, i Sony Liv kanały, które dostarczają produkcje Bollywood, wydarzenia sportowe, politykę i dramaty. Niestety dla wielu indyjskich emigrantów mieszkających w Australii, Wielkiej Brytanii, USA, Europie i na Bliskim Wschodzie wszystkie te kanały są niedostępne. Na szczęście w poniższym samouczku pokazuję, w jaki sposób ci mieszkańcy spoza Indii mogą udostępnić im te kanały bez względu na to, gdzie używają dwóch narzędzi.


Jak oglądać indyjską telewizję za granicą?

Jak oglądać indyjską telewizję za granicą?

Ograniczenia geograficzne i komunikaty o błędach lokalizacji

Jeśli kiedykolwiek próbowałeś oglądać Hotstar w USA lub Wielkiej Brytanii, prawdopodobnie napotkałeś następujący błąd geograficzny:

„Treść niedostępna. Treści obecnie niedostępne w twoim regionie. ”

Inne indyjskie kanały ujawnią podobne powiadomienia podczas próby przesyłania strumieniowego treści na żądanie lub treści na żywo za granicą. Teraz, jeśli chcesz ominąć te ograniczenia geograficzne, musisz to zrobić skorzystaj z VPN lub Smart DNS.

Dobrym przykładem byłoby Smart DNS Unlocator. Ogólnie rzecz biorąc, Smart DNS to usługa online, która daje Ci szansę ominąć ograniczenia geograficzne skądkolwiek. Jednak Smart DNS nie ponosi odpowiedzialności za ochrona twoich danych osobowych. Tak różni się od VPN. Ale jeśli chcesz po prostu przesyłać strumieniowo treści indyjskie, powinieneś wiedzieć, że Unlocator może odblokuj ponad 200, w tym Hotstar. Teraz rozmawiamy, eh?

Zdobądź całą indyjską telewizję za granicą?

Najbezpieczniejszym i najskuteczniejszym podejściem do odblokowywania kanałów z ograniczeniami geograficznymi jest zastosowanie VPN, skrót od Virtual Private Network. To narzędzie online, zorientowane na bezpieczeństwo, pozwala użytkownikom chronić ich prywatność i bezpieczeństwo, a także zapewniać im nieograniczony dostęp do Internetu. Łącząc się z serwerem VPN, Twoje dane są szyfrowane i nie wpatrują się w wścibskie oczy. Nie są to jednak jedyne korzyści, które zyskujesz, łącząc się z VPN:

 • Wysoki poziom prywatności: Szyfrowanie i protokoły używane podczas przekierowywania danych i ruchu sprawiają, że dane są bardzo niedostępne dla osób trzecich.
 • Aplikacje VPN: Istnieją aplikacje VPN na większości urządzeń i platform: PC, Mac, Android, iOS i FireStick.
 • Dostęp do kanałów zablokowanych geograficznie: Zabezpieczenie połączenia VPN może bez problemu ominąć ograniczenia nałożone na zablokowane treści.
 • Unikaj ograniczania przepustowości ISP: Twoja prędkość Internetu nie będzie już doświadczać nagłych spadków lub dławienia, ponieważ korzystanie z VPN zapobiega temu.

Jak odblokować indyjską telewizję poza Indiami za pomocą VPN?

Cały proces indyjskich kanałów z dowolnego miejsca na świecie jest dość prosty. Przede wszystkim musisz zarejestrować się u jednego z usługodawców VPN. Po zakończeniu wykonaj następujące instrukcje:

 1. Dla początkujących, subskrybuj dostawcę usług VPN, prawdopodobnie jeden z najlepsze VPN dla Indii.
 2. Teraz musisz pobierz aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz oglądać treści indyjskie.
 3. Oczywiście następnym krokiem byłoby uruchomienie aplikacji.
 4. Zaloguj sięna wcześniej utworzone konto VPN.
 5. W aplikacji znajdziesz listę serwerów, połączyć się z serwerem indyjskim.
 6. Teraz poczekaj na nawiązanie połączenia.
 7. Będziesz wygląda tak, jakbyś był w Indiach.
 8. Teraz możesz dostęp do Ozee TV, Jio TV, Star Sports, Hotstar, i Sony Liv bez względu na to gdzie jesteś.

Najlepszy VPN do użycia

Być może zauważyłeś, że najlepszą VPN dla Indii jest ExpressVPN. Jest ku temu dobry powód. Jeśli chodzi o najlepsze sieci VPN, wszędzie znajdziesz nazwę ExpressVPN. To jest niezawodny serwis, z którego możesz skorzystać odblokuj indyjskie kanały za granicą. Firma jest właścicielem duża sieć serwerów z wieloma serwerami VPN zlokalizowanymi w Indiach. Nie zapominaj, że oferują 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Bez ryzyka są zaangażowani podczas wypróbowania ExpressVPN. Jeśli jednak nalegasz na sprawdzenie innych dostawców, poniżej znajduje się tabela z ich nazwami.

RankVPN ProviderLink
rangadostawca VPN
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
 • nieograniczona przepustowość
 • Aplikacje na wszystkie Twoje urządzenia
 • Wsparcie 24/7 na żywo

Odwiedź ExpressVPN

rangadostawca VPNOdwiedź BulletVPN
rangadostawca VPNOdwiedź NordVPN
4dostawca VPNOdwiedź Surfshark

Jak oglądać indyjską telewizję poza Indiami – podsumowanie

Dzięki wirtualnym sieciom prywatnym nie musisz już przegapić ulubionych indyjskich kanałów, programów telewizyjnych i filmów Bollywood, mieszkając za granicą. Wystarczy zarejestrować się w usłudze VPN, pobrać aplikację i zabezpieczyć połączenie z serwerem indyjskim. To praktycznie wszystko, co można zrobić.

Co sądzisz o całym procesie? Którą VPN subskrybujesz, aby udostępnić Ci indyjskie kanały? Sekcja komentarzy należy do Ciebie.

powiązane posty

 • Jak oglądać Sundance Teraz poza USA

  Jak oglądać Sundance Teraz poza USA

  Brak komentarzy | 28 sierpnia 2018 r

 • Jak oglądać kanadyjską telewizję za granicą na żywo?

  Jak oglądać kanadyjską telewizję za granicą na żywo?

  20 komentarzy | 13 października 2017 r

 • Jak oglądać NBC Sports poza USA

  Jak oglądać NBC Sports Live poza USA – proxy vs VPN

  39 komentarzy | 20 listopada 2014 r

 • Jak odblokować BeIN Sports w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arabii Saudyjskiej

  Jak odblokować BeIN Sports w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arabii Saudyjskiej

  Brak komentarzy | 19 czerwca 2017 r

O autorze

Charles

Maniak przesyłania strumieniowego gadżetów. Zainteresowany każdą drobną rzeczą, którą należy wiedzieć o obchodzeniu regionalnych ograniczeń. Zapalony wyznawca prawa do ochrony prywatności w Internecie. Charles dokonał również przeglądu wielu dostawców usług VPN i wie, jak oddzielić dobre jabłka od złych.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map