Jak oglądać ITV w Australii bez kłopotów!

Czy próbowałeś uzyskać dostęp do ITV w Australii? Jeśli tak, zauważyłeś, że kanał ma poważne blokady geograficzne. To dlatego, że ITV jest dostępne tylko dla Wielkiej Brytanii. Aby oglądać ITV za granicą, potrzebujesz sposobu na ominięcie regionalnych ograniczeń. Oto dwa różne sposoby, dzięki którym z łatwością obejrzysz ITV w Australii.


Jak oglądać ITV w Australii bez kłopotów!

Jak oglądać ITV w Australii bez kłopotów!

Jak oglądać ITV w Australii za pomocą VPN

Pierwszą rzeczą, której możesz użyć do ominięcia ograniczeń geograficznych ITV, jest VPN.

VPN to przede wszystkim narzędzie cyberbezpieczeństwa. Szyfruje dane i przekierowuje ruch przez bezpieczny i prywatny serwer. Fajną rzeczą jest to, że kiedy łączysz się z serwerem VPN, twój publiczny adres IP zmienia się w celu dopasowania do lokalizacji tego serwera. Innymi słowy, wszystko, co musisz zrobić, aby oglądać ITV w Australii, to połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii. To da ci adres IP w Wielkiej Brytanii, który jest jedynym adresem IP, który ITV pozwala na dostęp do swojej witryny.

Oto jak możesz użyć VPN, aby uzyskać dostęp do ITV w Australii:

 1. Zarejestruj się u wiarygodnego i zaufanego dostawcy VPN. Unikaj bezpłatnych sieci VPN, ponieważ rzadko robią to, co reklamują.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN pasującą do urządzenia do przesyłania strumieniowego. Możesz znaleźć natywne aplikacje VPN dla Windows, MacOS, iOS, i Android urządzenia.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z serwerem w Wielkiej Brytanii.
 4. Poczekaj na nawiązanie połączenia. Gdy to się stanie, będziesz mógł oglądać ITV bez żadnych bloków geograficznych!

Najlepsza sieć VPN dla ITV

Osobiście korzystałem z ExpressVPN, kiedy ostatnio byłem w Australii, aby odblokować wszystkie kanały, które chciałem oglądać, w tym ITV. ExpressVPN jest powszechnie znany jako najlepsza usługa VPN na rynku. Chociaż opłata za subskrypcję jest uważana za kosztowną, dostajesz wszystko, za co zapłaciłeś u tego dostawcy. Możesz nawet przetestować ich usługę, korzystając z 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy, bez żadnych pytań.

Jeśli ExpressVPN po prostu nie jest twoją filiżanką herbaty, możesz zamiast tego skorzystać z usług jednego z tych najlepszych dostawców VPN:

Jak oglądać ITV w Australii za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Dla użytkowników, którzy tak naprawdę nie dbają o dodatkowe korzyści bezpieczeństwa VPN, istnieje inny sposób na uzyskanie dostępu do ITV w Australii. Musisz zdobyć subskrypcję proxy Smart DNS.

Teraz inteligentny serwer proxy DNS nie jest VPN. Oznacza to, że Twoje dane i dane nie będą bezpieczne ani prywatne podczas korzystania ze Smart DNS. Oznacza to jednak również, że połączenie z Internetem nie zostanie spowolnione przez proces zmiany trasy. Należy jednak pamiętać, że serwery proxy Smart DNS wymagają skonfigurowania. Upewnij się, że usługa, którą subskrybujesz, zawiera przewodniki po instalacji, które mogą pomóc w przeprowadzeniu tego procesu.

Kolejną kwestią, o której chciałbym wspomnieć, jest to, że usługa inteligentnego serwera proxy DNS to po prostu: usługa. Po wybraniu dostawcy możesz uzyskać dostęp tylko do kanałów, które dany dostawca ma w ofercie. Różne usługi będą miały różne kanały, więc upewnij się, że wykonałeś swoje badania przed wybraniem usługodawcy.

Osobiście sugeruję użycie Unlocatora jako inteligentnego serwera proxy DNS. Unlocator ma imponującą listę odblokowanych kanałów, łatwe do zrozumienia przewodniki konfiguracji i bardzo pomocny 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Nie musisz nawet mieć karty kredytowej, aby przetestować tę usługę. Jeśli subskrybujesz Unlocator, masz 14-dniowy okres zwrotu, który zapewnia, że ​​jesteś w pełni zadowolony z tego, co oferuje.

Utworzenie konta ITV w Australii

Chociaż ITV to darmowy kanał transmisji strumieniowej, nadal musisz założyć konto, aby oglądać programy na żywo i nadrabiać zaległości. Wystarczy wykonać następujące kroki, aby zarejestrować bezpłatne konto ITV w Australii.

 1. Udaj się do Strona ITV.
 2. Następnie kliknij „Zaloguj się” w prawym górnym rogu ekranu.
 3. Na następnej stronie wybierz „Zarejestruj się teraz”.
 4. Wprowadź swoje dane, w tym tytuł, imię, adres e-mail i datę urodzenia.
 5. W polu „Kod pocztowy” wpisz „WC1X 0AA” bez cudzysłowów.
 6. Następnie zaznacz pole „Warunki i zasady ITV”.
 7. Na koniec wybierz „Jestem gotowy”.

Następnie otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem do skrzynki odbiorczej. Kliknij znajdujący się w nim link, a bezpłatne konto ITV będzie gotowe do użycia.

Uzyskaj dostęp do ITV w Australii – końcowe myśli

Korzystając z VPN lub serwera proxy Smart DNS, będziesz mieć dostęp do ITV w Australii bez żadnych problemów. Pamiętaj jednak, że te usługi robią jedno: ominąć geobloki. Wszelkie opłaty rejestracyjne, opłaty subskrypcyjne lub wymagania określone przez witrynę, do której chcesz uzyskać dostęp, pozostaną takie same. Ani VPN, ani inteligentny serwer proxy DNS nie pozwolą Ci zapłacić za samą usługę przesyłania strumieniowego.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map