Jak oglądać kanał 4 The Circle S2 z dowolnego miejsca

Czy zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego nie powinniśmy brać wszystkiego w mediach społecznościowych za wartość nominalną? Jest na to jeden sposób – obejrzyj Koło sezon 2. Program popularności powróci na kanał 4 24 września 2019 r. Ale jest haczyk. Mimo że w serialu chodzi o popularność, został osiągnięty gospodarz kanału nigdzie poza granicami Wielkiej Brytanii. Ci, którzy mieszkają za granicą, nie mogą uzyskać dostępu do kanału 4 z powodu ograniczenia geograficzne. Cóż, to wszystko w przeszłości. Jest sposób, abyś był świadkiem tego, na co pozwalają media społecznościowe, gdziekolwiek jesteś. Czytaj dalej i dowiedz się jak oglądać The Circle sezon 2 na żywo w dowolnym miejscu.


Jak oglądać The Circle Season 2 na żywo w Internecie

Jak oglądać The Circle Season 2 na żywo w Internecie

Krąg na kanale 4

Wszystkie 4 logoNiektórzy z was wciąż to nazywają 4oD, ale teraz jest All4. Usługa przesyłania strumieniowego stała się jednym z największych kanałów w Wielkiej Brytanii. Po utworzeniu konta będzie można przesyłać strumieniowo wszystkie Zawartość kanału 4 za darmo. Może dlatego All4 przyciągnęło więcej niż 18 milionów zarejestrowanych użytkowników do usługi wideo na żądanie.

Jednak większość z was jeszcze nie wie, że masz teraz możliwość pozbycia się tych nieznośnych reklamy. Możesz zapłacić 3,99 GBP (5,31 USD) / miesiąc i pożegnaj się z reklamami pojawiającymi się co jakiś czas.

Ale jest jeden problem, którego dodatkowa miesięczna opłata nie będzie w stanie rozwiązać, ograniczenia geograficzne. All4 to usługa na żądanie, która pozwala tylko Mieszkańcy Wielkiej Brytanii aby uzyskać dostęp do jego treści. Oznacza to, że tylko osoby z Brytyjski adres IP może przesyłać strumieniowo The Circle sezon 2 i inne programy Channel 4.

Widzisz, usługa wygląda na twoją adres IP aby wskazać swoją lokalizację. Gdy okaże się, że jesteś za granicą (i tak będzie), będziesz zablokowany na miejscu. Chcesz zobaczyć jak? Oto, co dostałem chwilę temu, próbując podsumować pierwszy sezon:

„Usługa nie jest obecnie dostępna w Twojej okolicy.”Channe 4 Błąd koła

Obiecałem ci, że będziesz oglądać drugi sezon Okrąg bez względu na to, gdzie mieszkasz. Tak, właśnie to wydarzy się w następnej części tego przewodnika.

Większy krąg – globalny strumień The Circle S2

Prawie 3,49 miliarda ludzi to aktywni użytkownicy Internetu (około 58% światowej populacji). Te osoby surfują po Internecie, nie wiedząc, co tam jest, i czekają na szansę ich zebrania prywatna informacja. Cóż, niektórzy są świadomi i już coś z tym zrobili, używają Wirtualnej sieci prywatnej.

VPN tworzy prywatna ścieżka między tobą a zdalnym serwerem obsługiwanym przez dostawcę. Gdy twoje dane przechodzą przez ten tunel, stają się zaszyfrowane, I twój protokół internetowy (IP) zostaje zamaskowany. W rezultacie nawet doświadczeni hakerzy nie mogą zebrać danych, nawet jeśli korzystasz z sieci publicznej.

Ponadto ukrywanie adresu IP ma dwie zalety. Najpierw dotrzesz do ukryć swoje działania związane z przeglądaniem i unikaj wszelkiego rodzaju prób monitorowania, nawet przez twojego dostawcę usług internetowych. Po drugie (pokochasz ten), możesz ominąć ograniczenia regionalne. Widzisz, gdy połączysz się z serwerem, otrzymasz adres IP w regionie, w którym ma siedzibę.

Na przykład, jeśli serwer znajduje się w Wielkiej Brytanii, a Brytyjski adres IP otrzymacie. Oznacza to, że jesteś użytkownikiem uzyskującym dostęp do Internetu bezpośrednio w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​możesz się dostać dostęp do treści online tam jak każdy inny mieszkaniec. To obejmuje Kanał 4 na wypadek, gdybyś nie był w stanie otoczyć go głową.

Kroki

Proces odblokowania jest łatwy. Właśnie wykonaj poniższe kroki, i będziesz oglądać The Circle sezon 2 w mgnieniu oka:

 1. Subskrybuj usługę VPN który ma szybkie serwery w Wielkiej Brytanii. Gorąco polecam ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj ich klienta VPN na twoim urządzeniu. Znajdziesz aplikacje na Androida, iOS, PC, Maca, a także FireStick.
 3. Teraz, Zaloguj się z nazwą użytkownika i hasłem. Możesz zostać poproszony o kod potwierdzający (znajdź go w e-mailu).
 4. Następnie otwórz listę serwerów VPN i połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii.
 5. Poczekaj na nawiązanie połączenia i uruchom kanał 4.
 6. Streamuj The Circle sezon 2 w dowolnym miejscu.

ExpressVPN jest doskonałym wyborem dla odblokuj kanał 4 poza Wielką Brytanią. Nie nakłada limitów pasmo, więc klienci nie muszą przechodzić ciągłego buforowanie i przesyłanie strumieniowe w pikselach.

Dostawca VPN pozwala połączyć się z więcej niż 3000 serwerów w 94 krajach, włącznie z 5+ w Wielkiej Brytanii. Więc nie martw się, nie zabraknie Ci opcji.

Jeśli jednak ten dostawca nie jest tym, czego szukasz, zgromadziłem kilka innych najlepsze VPN dla All4 w tabeli poniżej. Sprawdź je i wybierz to, co uważasz za odpowiednie do swoich potrzeb online.

Inside the Circle – Co wiemy do tej pory

Jeśli jesteś nowy w programie, Okrąg obejmuje zawodników mieszkających w tym samym budynku, ale w różnych mieszkaniach. Żadnemu z nich nie wolno się widywać; tylko widzowie mogą korzystać z kamer obserwujących każdy ich ruch.

Zawodnicy nigdy się nie spotykają. Jedynym sposobem komunikowania się jest tytularny krąg, za aktywowana głosem aplikacja społecznościowa. Chodzi o popularność. Możesz iść naprzód i być sobą, kimkolwiek chcesz, zyskać popularność.

W zeszłym roku, zawodnik Alex Hobern wygrał 75 000 £ udając „Kate”. Jednak w tym roku będzie to 100 000 £. Więc kto, według ciebie, najbardziej podrobi to, aby wygrać główną nagrodę?

Zawodnicy to w większości sędziowie, którzy oceniają się nawzajem pod względem popularności. Jeśli nie jesteś tak popularny, będziesz zablokowany. Ale to nie wszystko. Poznajesz także innych graczy, zanim zostaniesz wyeliminowany. Możemy więc powiedzieć, że ostatecznie najpopularniejszy gracz na końcu serii wraca do domu z nagrodą pieniężną.

Najlepsze w drugim sezonie jest to, że widzowie będą mieli więcej interakcji z uczestnikami. Będą mogli wpływać na sposób gry zawodników. Myślę, że doprowadzi to do nieoczekiwanych i zaskakujących konsekwencji, prawda? Cóż, musimy tylko poczekać i zobaczyć.

Emma Willis (Big Brother) poprowadzi program, więc nie przegap tego. The Circle sezon 2 odbędzie się 24 września 2019 r, na żywo na All 4. Jeśli nie pamiętasz, co się stało w zeszłym roku, przejrzyjmy to podsumowanie przed premierami drugiego sezonu:

Wszystkie 4 – kompatybilne platformy strumieniowe

Najlepsze w All 4 jest to, że możesz oglądać jego zawartość na prawie każdym urządzeniu znanym ludziom. Tak więc, bez względu na platformę, z której korzystasz, All 4 Cię obejmuje. Możesz stream The Circle Season 2 na:

The Circle Season 2 Anywhere – Rozstanie słów

Krąg był mocno promowany przez Kanał 4 przed premierą drugiego sezonu. Cóż, jeśli jest tak popularny jak w poprzednim sezonie, warto go reklamować. Ostatni sezon dostał 1 milion widzów, ale teraz, ponieważ każdy na całym świecie może to przesyłać strumieniowo, kto wie, jakie będą oceny.

Streaming Channel 4 za granicą jest teraz możliwy z VPN. Właśnie połączyć się z serwerem w Wielkiej Brytanii, i będziesz strumieniować The Circle S2 na żywo w dowolnym miejscu. Jestem wielkim fanem serialu. Jeśli więc chcesz pogadać o tym, kto może wygrać, skontaktuj się ze mną w komentarzach poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map