Jak oglądać kanał 4 w Australii w 4 łatwych krokach

Jak oglądać kanał 4 w Australii w 4 łatwych krokach


Jak oglądać kanał 4 w Australii w 4 łatwych krokach

Jak oglądać kanał 4 w Australii za pomocą VPN

Channel 4 to jeden z najczęściej oglądanych kanałów w Wielkiej Brytanii. Oferuje różnorodne treści, w tym filmy, programy i filmy dokumentalne. Problem polega na tym, że Channel 4 lub All4 ma pewne poważne geobloki.

Jeśli jesteś poza Wielką Brytanią, nie będziesz mieć dostępu do usług Channel 4. Wynika to z międzynarodowe prawa autorskie. Aby egzekwować te ograniczenia, usługa blokuje wszystkie adresy IP spoza Wielkiej Brytanii.

Świetny! Wystarczy więc sfałszować swoje IP na brytyjskie IP.

W przypadku VPN proces ten jest niezwykle prosty.

Co to jest VPN?

VPN lub, w skrócie, wirtualne sieci prywatne, są jak karta z pełnym dostępem, klucz, który otwiera wszystkie drzwi. Mogą przyznać ci dostęp do dowolnej witryny lub kanału przez przekierowanie połączenia internetowego i zmiana adresu IP. Przekierowany ruch przechodzi przez jeden z ich bezpiecznych serwerów i pobiera zaszyfrowane z najbezpieczniejszymi protokołami. W ten sposób, nawet w przypadku naruszenia danych, nikt nie będzie w stanie odczytać Twojej aktywności online.

Aby zakończyć swoje arcydzieło, VPN to zrobi ukryć rzeczywisty adres IP i zmień go na dopasuj lokalizację swojego serwera. W rezultacie witryna, do której próbujesz uzyskać dostęp, myśli, że znajdujesz się w jej zasięgu, odblokowując w ten sposób jej zawartość.

Innymi słowy, jeśli chcesz oglądać kanał 4 z Australii, połącz się z serwerem z Zjednoczone Królestwo. Twoja sieć VPN zajmie się resztą, a Ty będziesz oglądać ulubione programy w mgnieniu oka.

Jak korzystać z VPN, aby odblokować kanał 4 w Australii

Teraz, gdy rozumiesz, jak działa VPN, skupmy się na tym, jak uzyskać VPN i proces, który musisz przejść, aby odblokować kanał 4:

 1. Zasubskrybuj dostawcę VPN z najlepszymi funkcjami bezpieczeństwa. Staraj się unikać darmowych VPN. Są bardzo niebezpieczne i nie robią tego, co reklamują.
 2. Przejdź do Google Play lub App Store, aby pobrać i zainstalować aplikację VPN na swoim urządzeniu. Usługi premium będą miały gotowe aplikacje Android, iOS, Mac, i Windows urządzenia.
 3. Uruchom aplikację i wybierz serwer w Wielkiej Brytanii, z którym chcesz się połączyć.
 4. Po nawiązaniu połączenia ponownie odwiedź witrynę internetową Chanel 4.
 5. Zobacz jak są nigdy więcej komunikatów o błędach lokalizacji kiedy klikniesz film? Możesz teraz przesyłać strumieniowo, co tylko chcesz.

Widzieć? Bardzo prosta.

Najlepsza sieć VPN dla kanału 4

Jeśli nie wiesz, którą VPN uzyskać, zapoznaj się ze szczegółowym przewodnikiem naszego eksperta Charlesa o najlepszych sieciach VPN dla kanału 4.

Szybka odpowiedź tutaj ExpressVPN. Ta firma ma rozległą sieć Ponad 3000 serwerów w ponad 94 krajach, fantastyczne obsługa klienta, i a 30-dniowa polityka zwrotów. Jeśli więc nie podoba ci się ta usługa po jej pierwszym przetestowaniu, możesz odzyskać swoje pieniądze bez żadnych kłopotów.

A jeśli chcesz sprawdzić więcej dostawców przed podjęciem ostatecznej decyzji, poniższe marki są elitarnymi alternatywami.

Jak oglądać kanał 4 w Australii za pomocą serwera proxy Smart DNS

Wiele osób nie uważa VPN za idealną opcję odblokowania kanału 4. VPN to zrobi zmniejsz prędkość internetu przekierować ruch. Najlepsi dostawcy mają zoptymalizowane serwery zwalczyć ten spadek prędkości.

Jeśli jednak VPN nie jest twoją filiżanką herbaty, możesz wybrać Smart DNS Proxy, aby oglądać kanał 4 w Australii zamiast tego.

Co to jest serwer proxy Smart DNS?

Pamiętasz, co powiedzieliśmy o bezpłatnych usługach VPN? To samo dotyczy serwerów proxy Smart DNS. Nie korzystaj z bezpłatnych usług. 

Teraz serwery proxy Smart DNS zmieniają DNS twojego urządzenia za pomocą serwerów dedykowanych.

Rozważ DNS jako książkę telefoniczną w Internecie. To “tłumaczy”Nazwa witryny, którą wpisujesz na adres protokołu internetowego, który komputery mogą odczytać. Korzystając z dedykowanych serwerów DNS, inteligentne serwery proxy zmienią sposób, w jaki strony internetowe wyświetlają twój adres IP. Nie podszyje się pod twoje IP.

Oto kilka rzeczy, które musisz wiedzieć o tych usługach:

 • Inteligentne serwery proxy DNS nie zawsze działają. Jeśli znajdujesz się w kraju, w którym dostawcy usług internetowych używają przejęcia DNS lub przezroczystych serwerów proxy, usługa nie będzie w stanie wykonywać swojej pracy.
 • Inteligentne usługi DNS wymagają ręcznej konfiguracji w urządzeniu. Jest to trochę techniczne, więc spójrz tylko na usługi, które oferują dokładne instrukcje wsparcia dla procesu instalacji.
 • Inteligentne usługi proxy DNS oferują określone listy kanałów, które odblokowują. Oznacza to, że jeśli szukanego kanału nie ma na liście, nie będzie można go odblokować. Przeprowadź swoje badania ostrożnie.

Którego serwera proxy Smart DNS należy użyć?

Rozumiesz więc, czym jest inteligentny serwer proxy DNS. Świetny! Porozmawiajmy o tym, z której usługi powinieneś rozważyć skorzystanie.

Aby odblokować kanał 4 w Australii, sugeruję użycie Unlocator. Unlocator ma solidną listę kanałów (Ponad 200 kanałów), pomocne instrukcje instalacji i słodycze bezpłatny 7-dniowy okres próbny. Nie musisz nawet używać swojej karty kredytowej, aby przetestować tę usługę! Nawet po subskrybowaniu masz 14-dniowy okres karencji na zwrot pieniędzy.

Oglądaj Channel 4 w Australii – końcowe myśli

A co powiesz na to? Dostęp do kanału 4 z Australii lub z zagranicy okazał się naprawdę łatwy, prawda? Użyliśmy mojej żony i mnie ExpressVPN obserwować Hollyoaks z lądu pod ziemią. Osobiście wolę VPN od usług Smart DNS, ponieważ się łączą bezpieczeństwo, prywatność i wolność w Internecie wszystko w jednym pakiecie.

Pamiętaj jednak, że ani VPN, ani inteligentny serwer proxy DNS nie pozwolą Ci zapłacić opłata za subskrypcję / rejestrację narzucone przez dowolny konkretny kanał.

Jakiej usługi używałeś do odblokowania All4 w Australii? Zostaw komentarz i daj nam znać.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map