Jak oglądać kanał historyczny poza USA dzięki VPN

History Channel jest pełen możliwości dzięki programowaniu informacyjnemu. Jest program na wszystko, prawie tak, jakby odzwierciedlał rzeczywistość treścią. Szkoda, że ​​podróżni i emigranci nie mogą przesyłać strumieniowo tego kanału poza kraj pochodzenia – czyli do Stanów Zjednoczonych.


To był wielki wstyd, kiedy pracowałem za granicą kanał był niedostępny z powodu ograniczeń geograficznych, i byłem równie rozczarowany. Ale wszystko poszło dobrze po tym, jak zrobiłem korzystanie z VPN i SmartDNS. Czy chcesz hardcorowych dowodów? Przewiń w dół, aby zobaczyć wszystkie fakty.

Jak oglądać kanał historyczny poza USA dzięki VPN

Jak oglądać kanał historyczny poza USA dzięki VPN

Jak odblokować kanał historyczny poza USA za pomocą VPN

VPN to w zasadzie urządzenie online, które może przyniesie ci wolność w Internecie jak również Ochrona danych. Po nawiązaniu połączenia z serwerem z wybranej sieci VPN otrzymasz zupełnie nowa tożsamość i rozpocznij ekscytujące przeglądanie bez ryzyka.

VPN przekaże dane, które wygrałeś, przez wybrany serwer. Ten serwer znajduje się w kraju, w którym ma siedzibę kanał, usługa lub aplikacja. Twoje dane przemieszczają się przez ten serwer, na którym są wszystko zostaje zaszyfrowane. Nie tylko dostaniesz się do fałszywie wygląda na to, że jest w kraju, który wybrałeś, ale będziesz tego pewny Twoje dane są całkowicie ukryte. Koniec z dostawcami usług internetowych, którzy mogliby uczestniczyć w twoich działaniach online, ani możliwością poddania się złośliwym atakom.

 • Odblokuj zawartość: Ze względu na ograniczenia geograficzne nie możesz uzyskać dostępu do niektórych treści. jednak, VPN może usunąć te ograniczenia i przyznać ci dostęp do treści, którą chcesz.
 • Zatrzymaj ograniczanie dostępu do Internetu: Zwolnieniem prędkości Internetu jest ISP, zwane w szczególności: ograniczaniem dostępu do Internetu. Ale po podłączeniu do VPN przestanie to mieć miejsce.
 • Wysoka prywatność: Twój dane są szyfrowane z trudnymi protokołami i staje się niedostępny dla stron trzecich.
 • Aplikacje VPN: Przyjazne korzystanie z aplikacji VPN zachęca do korzystania z VPN. Większość firm ma klienci na prawie wszystkich platformach takich jak PC, Mac, Android, iOS i FireStick.

Najlepsza sieć VPN dla History Channel

Na podstawie osobistych doświadczeń, ExpressVPN była jedyną VPN, która mi na to pozwoliła odblokuj kanały amerykańskie za granicą. Inni działali, ale nie osiągali poziomów wydajności ExpressVPN. Mówię ci to VPN ma to wszystko od prędkości do bezpieczeństwa; to jest najlepsze.

Spółka obsługuje ogromną sieć serwerów strategicznie rozmieszczone na całym świecie, aby każdy mógł połączyć się z jednym ze swoich serwerów. Fakt, że działają tak wiele serwerów, pozwala im to oferuj szybkie usługi i świetne prędkości pobierania. To jest to 30-dniowa polityka zwrotów to sprawia, że ​​wzdychasz z ulgą. Jeśli nie lubisz ExpessVPN, zawsze możesz odzyskaj swoje pieniądze. To jest bez ryzyka.

Ale musisz o tym pamiętać nadal potrzebujesz ważnej amerykańskiej subskrypcji kablowej dzięki czemu możesz zalogować się do aplikacji History Channel za pomocą VPN lub Smart DNS. Nie zaszkodzi sprawdzić innych dostawców usług VPN wymienionych w poniższej tabeli.

Jak oglądać kanał historyczny za granicą za pomocą inteligentnych serwerów proxy DNS

Podobnie jak VPN, Smart DNS może ominąć ograniczenia, znieść zakazy, pokonać cenzurę, i odblokuj zablokowaną zawartość. Ale w przeciwieństwie do VPN, Smart DNS nie zwraca uwagi na bezpieczeństwo. Nie szyfruje danych ani nie ukrywa twojego adresu IP. Oznacza to, że pozostaniesz narażony na widok publiczny. Podczas łączenia się ze Smart DNS może być ryzykowne ze względów bezpieczeństwa, jednak tak będzie dostaniesz treść, którą chcesz odblokować przy najszybszych możliwych prędkościach.

 • Smart DNS jest kompatybilny z szeroką gamą urządzeń, w tym PC, Mac, FireStick, Apple TV, Android, Smart TV, iPhone i iPad.
 • Możesz odblokować to, co twój Smart DNS jest w stanie odblokować.
 • Różne usługi proxy Smart DNS odblokowują różne kanały.
 • Jeśli Twój dostawca usług internetowych korzysta Przejęcie DNS lub przezroczyste proxy, twój Smart DNS może nie działać.
 • Pojedyncza konfiguracja Smart DNS umożliwia jednoczesne odblokuj kanały przesyłania strumieniowego z różnych regionów. Oznacza to, że możesz oglądać brytyjską telewizję itv i amerykański kanał historyczny dzięki tej jednej konfiguracji Smart DNS.
 • Podczas korzystania ze Smart DNS, nie stracisz obecnego dostępu do lokalnych kanałów.

Weź to od kogoś, kto wypróbował już większość serwerów proxy Smart DNS na rynku, czego nie możesz zrobić lepiej niż Unlocator. Usługi oferowane przez tę firmę niezwykle szybko. ty ma dostęp do prawie 200 kanałów z tym DNS. Niewiele proxy może to zrobić, co czyni Unlocator tym bardziej wyjątkowym. Plus jest 7-dniowa polityka zwrotów, które zadowolą tych, którzy nie są pod wrażeniem.

Kanał historii Obsługiwane urządzenia strumieniowe

 • Chromecast
 • Roku
 • Telewizor apple
 • Amazon Fire TV
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • PC
 • Prochowiec

Jak oglądać kanał historii w dowolnym miejscu na świecie – podsumowanie

Jeśli chodzi o filmy dokumentalne, istnieje kilka kanałów, które faktycznie przewyższają kanał historyczny. Niezwykle popularny kanał telewizyjny jest jednym z najlepszych na świecie. Dzięki podobnym ExpressVPN i Unlocator, możesz odblokować American History Channel w dowolnym miejscu na świecie. Czy zastanawiasz się, do którego narzędzia zamierzasz się zastosować? Jeśli tak, podziel się poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map