Jak oglądać KSI vs Logan Paul na żywo w Internecie?

Jak przesyłać strumieniowo KSI vs Logan Paul na żywo na PC, Mac, Android, FireStick, Kodi, PS4, Xbox One, Roku, iOS lub Apple TV? 25 sierpnia 2018 r. Olajide William Olatunji, lepiej znany jako KSI, zmierzy się z sensacją YouTube Loganem Paulem w walce bokserskiej. Wydarzenie odbędzie się w hali Manchester Arena w Wielkiej Brytanii. Druga walka, która odbędzie się w USA, została również zaplanowana na luty 2019 r. W poniższym przewodniku znajdziesz wszystkie informacje, których potrzebujesz na temat walki, w tym jak oglądać Logan Paul vs KSI na żywo online w USA, Wielkiej Brytanii, Kanada, Australia, Niemcy i reszta świata.


Jak oglądać KSI vs Logan Paul na żywo w Internecie?

Jak oglądać KSI vs Logan Paul na żywo w Internecie?

KSI vs Logan Paul – wszystko, co musisz wiedzieć

W lutym miliony oglądały transmisję na żywo KSI vs. Joe Weller online. Ta walka zakończyła się nokautem technicznym w trzeciej z sześciu rund. Zaraz potem KSI zawołała Logana Paula. Paul nie zawahał się i wkrótce potem przyjął wyzwanie KSI. Ogłosił to za pośrednictwem filmu na swoim kanale YouTube.

Obie gwiazdy online mają około 18 milionów subskrybentów na Youtube, ale to nie będzie miało znaczenia, gdy dwa kroki do ringu. Walka odbędzie się w sobotę, 25 sierpnia, o godzinie 19:00 GMT (15:00 ET).

Walka KSI kontra Logan Paul nie jest jedyną walką na karty. Brat Logana, Jake, również zmierzy się z rodzeństwem KSI, Deji, walczącym na tej samej karcie. Oczekuje się, że wkrótce zostaną ogłoszone inne walki.

Jak oglądać KSI kontra Logan Paul Live Online?

Początkowo sądzono, że walka KSI kontra Logan będzie dostępna do bezpłatnego przesyłania strumieniowego na YouTube. Krążyły plotki, że mecz bokserski będzie dostępny za darmo zarówno na kanale YouTube KSI, jak i na kanale Logana Paula na YouTube.

Jak się jednak okazuje, KSI kontra Logan Paul będą wydarzeniem PPV. Jeśli chcesz oglądać, jak dwa YouTuber idą łeb w łeb, musisz najpierw wydać 10 USD (7,50 GBP).

KSI vs Logan Paul PPV

KSI vs Logan Paul PPV

Sama aplikacja YouTube jest dostępna na wszystkich głównych urządzeniach do przesyłania strumieniowego i konsolach do gier. Oznacza to, że możesz przesyłać strumieniowo Logan Paul vs KSI na komputer PC, Mac, Android, PS4, Xbox One, Apple TV, Roku, Smart TV lub urządzenie iOS, po prostu uruchamiając aplikację YouTube i przechodząc do jednego z KSI vs Logan Paul Kanał transmisji strumieniowej YouTube poniżej. Oczywiście będziesz musiał zapłacić koszt PPV, zanim będziesz mógł uzyskać dostęp do transmisji na żywo.

 • KSIvsLogan YouTube Streaming Channel

Jeśli używasz Amazon Fire Stick, nadal możesz pobrać aplikację YouTube na FireStick, wykonując ten samouczek. W przypadku użytkowników Kodi wystarczy dodać dodatek YouTube Kodi do listy wtyczek wideo.

Jeśli wolisz osobiście obejrzeć walkę, możesz je kupić tutaj. Koszt biletów waha się od 167 GBP za bilety na podłogę do 515 GBP za bilety VIP kosztuje 515 GBP. W momencie publikacji tego artykułu wydarzenie wciąż się nie wyprzedało.

Co się stanie, jeśli YouTube zostanie zablokowany w miejscu zamieszkania, pracy lub nauki??

W niektórych przypadkach dostęp do YouTube może być niemożliwy z powodu cenzury internetowej. Ponadto niektóre miejsca pracy, szkoły i uczelnie częściowo lub całkowicie zbanowały YouTube w swoich lokalach. Jeśli jesteś jedną z osób, które nie mogą oglądać filmów z YouTube z powodu jakichkolwiek ograniczeń, po prostu zarejestruj się u dostawcy VPN, takiego jak ExpressVPN.

Nawet jeśli masz dostęp do Youtube, walka KSI kontra Logan Paul może nadal być blokowana geograficznie, w zależności od twojego regionu. Zamiast transmisji na żywo pojawi się komunikat o błędzie: „Ten film wideo jest niedostępny”.

Komunikat o błędzie KSI vs Logan Paul Youtube

Komunikat o błędzie KSI vs Logan Paul Youtube

Korzystanie z VPN pozwala ominąć wszystkie formy cenzury Interner i ograniczenia geograficzne oraz cenzurę internetową.

 1. Wystarczy zarejestrować się u dostawcy VPN, takiego jak ExpressVPN.
 2. Pobierz swoją aplikację VPN.
 3. Zaloguj się i połącz z serwerem VPN w USA lub Wielkiej Brytanii
 4. To wszystko, aby odblokować filmy YouTube z ograniczeniami geograficznymi

Sprawdź naszą recenzję, z których sieci VPN najlepiej korzystać podczas korzystania z Youtube.

KSI vs. Logan Paul – FACE 2 FACE

KSI vs Logan Paul Undercard

Walka KSI kontra Logan Paul nie będzie jedynym meczem bokserskim, który będziesz mógł transmitować na PPV. Oto pełna karta walki KSI vs Logan Paul:

 • Deji kontra Jake Paul
 • Halal Ham vs Jrizzy
 • Jeremy Momo vs Rossihd
 • JMX vs Coach Richard
 • Faze Sensei vs Peajay
 • Rackaracka vs Scarce
 • Anesongib vs Jay Swingler

KSI vs Logan Paul – Prognozy i końcowe myśli

Jak zauważył sam Logan: „To USA kontra Wielka Brytania”. Logan Paul z pewnością znalazł się na czarnej liście ludzi z powodu kontrowersyjnego filmu „Las samobójców”, który opublikował na swoim kanale Youtube w grudniu 2017 r. To wystarczający powód, aby wielu zamiast tego szukało KSI. Podczas gdy KSI walczył i wygrał swój pierwszy mecz bokserski, Logan nie został jeszcze przetestowany na ringu. Który z dwóch YouTuberów Twoim zdaniem wyjdzie na szczyt? Udostępnij swoje prognozy w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map