Jak oglądać lepiej dzwonić do Saula w sezonie 4 poza USA

Jak oglądać 4. sezon Better Call Saul poza USA? Premiera nowego sezonu Better Call Saul odbędzie się 4 sierpnia w AMC w Stanach Zjednoczonych. Rozczarowujące, AMC jest blokowane geograficznie za granicą, co oznacza, że ​​ludzie mieszkający w Wielkiej Brytanii, Kanadzie, Australii i Niemczech nie mogą oglądać serialu. Jednak fani Better Call Saul mogą korzystać z VPN lub Inteligentny DNS  do odblokuj AMC aby transmitować swój najnowszy sezon. Po zastosowaniu dowolnej z tych metod będziesz w stanie to zrobić streaming Better Call Saul online na PC, Mac, iPhone, iPad, Android, Xbox, PS4, Roku, Apple TV, Fire TV Stick lub Chromecast.


Jak oglądać Better Call Saul Season 4 poza USA

Jak oglądać Better Call Saul Season 4 poza USA

Jak oglądać lepiej dzwonić do Saula poza USA za pomocą VPN

Better Call Saul sezon 4 dzieli zaledwie kilka tygodni od premiery i oczekuje się, że nastąpi po pożarze w domu Chucka (grany przez Michaela McKeana). Fani za granicą nie będą wiedzieć, czy Chuck przeżył, ale jego śmierć, chyba że zasubskrybują VPN. Wirtualna sieć prywatna to bezpieczna metoda wysyłania ruchu internetowego przez inny komputer w Internecie. Tworzy również tunel cyfrowy, przez który przechodzą twoje dane i zostają zaszyfrowane. Twoje połączenie zostaje przekierowane przez serwer VPN, co daje adres IP tego serwera (w kraju, w którym się znajduje). Oto jak możesz oglądać Better Watch Saul Season 4 poza Wielką Brytanią za pomocą VPN:

 1. Najpierw musisz zarejestrować się jako dostawca usług VPN. Unikaj bezpłatnych sieci VPN, takich jak Hola.
 2. Po utworzeniu konta VPN pobierz i zainstaluj aplikację VPN ze strony internetowej dostawcy VPN.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z serwerem VPN w USA.
 4. Wygląda na to, że teraz przeglądasz sieć za pomocą Amerykański adres IP.
 5. Takie podejście pozwala odblokować wszystkie amerykańskie kanały w dowolnym miejscu za granicą, w tym LisNBC, ABC, Freeform, A&E, CW TV, i Hulu.

Wszystko, co musisz zrobić, aby odblokować AMC, aby oglądać czwarty sezon Better Call Saul, jest subskrybowany ExpressVPN. Jest to zdecydowanie najbardziej niezawodny i godny zaufania dostawca usług, który gwarantuje obejście ograniczeń i odblokowanie treści na całym świecie. Oto najlepsze VPN, z których możesz skorzystać oglądać Better Call Saul poza USA.

Jak oglądać lepiej dzwonić do Saula poza USA dzięki inteligentnym serwerom proxy DNS

Innym sposobem na odblokowanie AMC poza USA jest użycie inteligentnego serwera proxy DNS. Za pomocą serwera Smart DNS możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem do stron internetowych i usług, takich jak AMC, tak jakbyś miał siedzibę w kraju, w którym dostęp jest dozwolony. Chociaż Smart DNS nie jest najbezpieczniejszą metodą, zdecydowanie jest o wiele szybszy niż VPN. Oto jak odblokować AMC poza USA za pomocą Smart DNS:

 1. Udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Po utworzeniu konta Smart DNS skonfiguruj Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego: PC, Mac, iPhone, iPad, Apple TV, Roku, Fire TV Stick, Smart TV, Chromecast, PS4 i Xbox. 
 3. Wejdź na stronę AMC lub uruchom aplikację AMC.
 4. Zaloguj się i przesyłaj strumieniowo Better Call Saul Season 4 na żywo online.

Unlocator działa jak urok z odblokowaniem treści ograniczonych geograficznie, w tym AMC. Możesz także użyć Unlocatora do odblokowania innych głównych serwisów streamingowych, takich jak Hulu, Fox, NBC i CW TV poza USA. Oferuje również 7-dniowy bezpłatny okres próbny i nie wymaga karty kredytowej. Jest to szybki i skuteczny serwer proxy Smart DNS, który może odblokować ponad 200 kanałów bez względu na to, gdzie jesteś.

Better Call Saul Season 4

Czwarty sezon Better Call Saul został odnowiony w czerwcu ubiegłego roku, a produkcję rozpoczął w styczniu. Potwierdź, że Saul S4 powróci w poniedziałek, 6 sierpnia, kiedy będzie nadawany na AMC w Ameryce. W tym sezonie Jimmy (Bob Odenkirk) jest bliżej pełnej transformacji w Saula Goodmana, na co fani mogą się spodziewać. Vince Gilligan drażnił się: „Każdego roku zbliżamy się do tego, że Jimmy McGill zostaje Saulem Goodmanem, a ten rok nie będzie inny. Światy Jimmy’ego i Saula łączą się ze sobą, dlatego jest oczywiste, że światy Better Call Saul i Breaking Bad nakładają się na siebie coraz głębiej. ”

Bob Odenkirk wróci oczywiście jako Jimmy McGill, AKA Saul Goodman. Inni członkowie obsady to Rhea Seehorn i Jonathan Banks, odpowiednio, Kim Wexler i Mike Ehrmantraut. W czwartym sezonie Patrick Fabian powróci jako Howard Hamlin, rywal Jimmy’ego, Giancarlo Esposito jako kultowy czarny charakter Breaking Bad Gus Fring i Michael Mando jako Ignacio „Nacho” Varga, a także Daniel i Luis Moncada oraz przerażający kuzyni Leonel i Marco Salamanca . Oto tytuły pierwszych pięciu odcinków:

 • Smoke: Episode 1
 • Oddech: Odcinek 2
 • Coś pięknego: Odcinek 3
 • Dyskusja: Odcinek 4
 • Quite a Ride: Odcinek 5

Zapowiedź Better Call Saul Season 4- Trailer

Watch Better Call Saul Season 4 poza USA

Better Call Saul sezon 4 będzie pojawiał się na ekranach w sierpniu, jednak tylko lokalni mieszkańcy USA i użytkownicy VPN / Smart DNS będą mogli oglądać jego premierę. Fani mogą oczekiwać, że sytuacja przybędzie bardziej mroczna i czekają na fascynujące wyniki w nadchodzącym sezonie i przekonają się, ŻE śmierć spowoduje, że Jimmy zostanie Saulem? Jedynym sposobem, aby dowiedzieć się – dla osób spoza USA – jest uzyskanie VPN lub SmartDNS.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map