Jak oglądać Magenta TV poza Niemcami

Niemiecki rynek telewizyjny nagrzewa się. Doniesiono, że usługi VoD zagrażają rynkowi kablowemu. Netflix teraz ma więcej subskrybentów niż Sky Deutschland w kraju. W rezultacie, Deutsche Telekom przyłączył się do bitwy i uruchomił nową usługę OTT, nazwaną jako Magenta TV. Serwis online oferuje programy i filmy, a także programy popularnych niemieckich nadawców telewizyjnych ARD i ZDF. Jednak podobnie jak te usługi, również Magenta dostępne tylko w Niemczech. Nie na długo. Oto jak możesz oglądać Magenta TV w dowolnym miejscu.


Jak oglądać Magenta TV poza Niemcami

Jak oglądać Magenta TV poza Niemcami

Magenta TV – niemiecki do rdzenia

Usługa jest bardzo popularna na niemieckiej ziemi. Jeśli jednak jesteś Niemiecki były pat mieszkając za granicą, dostęp do kanału staje się nieco trudny z powodu ograniczenia geograficzne.

Nawet jeśli masz ważne konto, po opuszczeniu kraju utracisz do niego dostęp Magenta TV. Proces nazywa się blokowanie geograficzne, gdzie usługi przesyłania strumieniowego i strony internetowe ograniczają dostęp do ich treści na podstawie lokalizacja użytkownika.

Magenta jest dostępna tylko w Niemczech, a tylko mieszkańcy mogą przeglądać to, co ma do zaoferowania. Jeśli uruchomisz kanał za pomocą nie-niemiecki adres IP, prawdopodobnie otrzymasz Komunikat o błędzie zamiast twojego filmu.

Teraz wiesz, na czym polega problem. Wszystko leży w twoim adresie IP, co pomaga stronom śledzić twoje fizyczna lokalizacja. Ale co, jeśli możesz zmienić to IP? Możesz to zrobić, a sposób na to przedstawiono poniżej.

Streamuj Magenta TV w dowolnym miejscu poza Niemcami

Jak wspomniałem, tak jak każda usługa przesyłania strumieniowego, Magenta TV polega na twoim adresie IP, aby ustalić, czy znajdujesz się w jego zasięgu, czy nie. Aby uzyskać dostęp do kanału, musisz mieszkać w Niemczech, tj. Mieć Niemiecki adres IP.

Można to łatwo uzyskać, jeśli używasz Wirtualnej sieci prywatnej. Oprogramowanie internetowe znane na całym świecie jako VPN ominąć ograniczenia regionalne zmieniając wirtualną lokalizację na wybrany kraj.

Przede wszystkim VPN są narzędziami bezpieczeństwa używanymi do utrzymywania online użytkowników Prywatność i ulepszając ich bezpieczeństwo. Po połączeniu z serwerem VPN, to szyfruje twoje dane i maskuje twój adres IP, zastępując go nowym w kraju, w którym znajduje się serwer.

Dzięki temu nowemu adresowi IP możesz uzyskać dostęp do zastrzeżonych treści w tym regionie bez względu na to, gdzie fizycznie mieszkasz. Na przykład, jeśli łączysz się z serwerem w Niemcy, otrzymasz Niemiecki adres IP. W rezultacie będziesz mógł przesyłać strumieniowo podobne treści Netflix Germany, DAZN Germany, Sky Deutch i Magenta TV.

Co musisz zrobić

Proces odblokowania jest dość prosty. Po prostu wykonaj poniższe czynności, a będziesz mógł oglądaj Magenta TV gdziekolwiek jesteś:

 1. Najpierw subskrybuj usługę VPN. Gorąco polecam ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj ich Aplikacja VPN na twoim urządzeniu. Klienci ExpressVPN obsługują systemy Android, PC, Mac, iOS oraz FireStick.
 3. Następnie aktywuj aplikację VPN, Zaloguj się, i otwórz listę serwerów.
 4. Wyszukaj Serwer niemiecki i naciśnij Połącz.
 5. Poczekaj kilka sekund i za pomocą tego sprawdź swój nowy adres IP Weryfikator IP.
 6. Uruchomić Strona internetowa lub aplikacja Magenta TV.
 7. Stream top Niemiecka telewizja gdziekolwiek.

Oceniamy dostawców VPN na podstawie kilku czynników. Właśnie dlatego wybrałem ExpressVPN jako zalecenie. Dostawca zapewnia prywatność w Internecie, chroni twoje dane za pomocą szyfrów wojskowych i pomaga ominąć najtrudniejsze Bloki VPN i ograniczenia regionalne.

Nie prowadzi dzienników twojej aktywności i zapewnia zabezpieczenia takie jak wyłącznik awaryjny który zatrzymuje transmisję danych, jeśli połączenie VPN zostanie zerwane w dowolnym momencie.

Wreszcie, ExpressVPN pozwala przetestować ich usługę przez cały miesiąc bez ryzyka dzięki ich uprzejmości 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. Ostatecznie to zależy od ciebie. Jeśli ExpressVPN nie jest tym, czego szukasz, sprawdź poniższą tabelę, ponieważ reprezentuje ona najlepsze VPN dla Niemiec.

Od EntertainTV do MagentaTV

Magenta TV oferuje swoim abonentom szeroki zakres treści. Możesz uzyskać wyłączny dostęp do tysięcy tytułów od ARD i ZDF bez dodatkowych opłat.

Usługa wcale nie jest droga. Subskrybenci mogą otrzymywać telewizję na żywo, treści na żądanie i „Megathek” (mega biblioteka) 7,95 euro / miesiąc, niezależnie od dostawcy internetu.

Ponadto użytkownicy mogą uzyskiwać dostęp dookoła 75 kanałów telewizyjnych, w tym 45 w HD (wysoka rozdzielczość). Ale dlaczego Magenta TV ma tak duży wpływ na niemiecką telewizję? Dzieje się tak głównie dlatego, że nie wymaga długoterminowego zaangażowania.

Magenta ma już za sobą 4 miliony subskrybentów w Niemczech, co jest dobrą liczbą, biorąc pod uwagę, że usługa jest dostępna dopiero od października 2018 r. To nie koniec.

Fani sportu są również zainteresowani Magenta TV, ponieważ teraz szuka Bundesligi. Jak wspomniałem, Magenta TV oferuje telewizję na żywo. Obejmuje to najważniejsze wydarzenia sportowe. Według Dirk Wössner – Dyrektor generalny Telekom:

„MagentaTV jest synonimem sportu, w którym piłka nożna odgrywa ważną rolę, dlatego prawa Bundesligi są ogólnie interesujące dla nas i naszych widzów”.

Jeśli tak się stanie, a Magenta uda się przejąć taką ligę, możesz powiedzieć, że ich baza subskrybentów wkrótce wzrośnie. Oto co powiedział Tim Höttges, CEO Deutsche Telekom:

„Nasza firma ponownie osiągnęła dobre wyniki we wszystkich obszarach w pierwszej połowie 2019 r. To pozwala nam osiągać obiecane wyniki”.

Dodatkowo Magenta jest dostępna na wielu urządzeniach, w tym:

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • Windows
 • Prochowiec
 • Amazon Fire Stick

Magenta TV Anywhere – Final Thoughts

Magenta TV działa pod hasłem „Po prostu jeden dla wszystkich”. Jednak ograniczenia geograficzne sprawiają, że jest to jedno tylko dla Niemiec. Dlatego potrzebujesz VPN do zmień swoją lokalizację i oszukać kanał, który znajduje się w jego zasięgu.

Gdy skończysz, dostaniesz więcej niż 10000 tytułów niemieckich nie ważne gdzie jesteś. Jeśli potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu sieci VPN na swoim urządzeniu, skontaktuj się ze mną w sekcja komentarzy poniżej, a pomogę ci.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map