Jak oglądać Mubi w dowolnym miejscu na świecie?

Czasami szukanie filmu do obejrzenia na Netflix może potrwać dłużej niż się spodziewałeś. W większości przypadków nie jest tak, że filmy w ich bibliotece nie są tak kuszące, ale wiele z nich wydaje się tak dobrych, że wybór jednego do obejrzenia staje się wtedy bardzo trudny. Jeśli jesteś podobny do większości ludzi, prawdopodobnie spotka Cię poważny paraliż analizy. Dla widzów, którzy nie chcieliby stresować się decyzją, co obejrzeć, Mubi oferuje bardzo atrakcyjną alternatywę. Na początek ta wyjątkowa usługa przesyłania strumieniowego oferuje tylko 30 filmów jednocześnie, więc wybranie jednego do obejrzenia staje się o wiele łatwiejsze.


Jak oglądać Mubi w dowolnym miejscu na świecie?

Jak oglądać Mubi w dowolnym miejscu na świecie?

Czy Mubi jest dobry?

Lista filmów, które znajdziesz w dowolnym momencie na platformie, jest w rzeczywistości opracowywana przez bardzo utalentowany zespół snobów filmowych i naukowców. Możesz znaleźć dobrą mieszankę nagradzanych filmów do wyboru, kiedy tylko szukasz. Aby mieć pewność, że treść zawsze pozostaje aktualna, nowy film jest dodawany do listy każdego dnia, a inny jest usuwany. Każdy film pozostaje na liście tylko przez 30 dni.

Oprócz tego, że jest platformą do przesyłania strumieniowego filmów, Mubi pozwala także czytać recenzje ekspertów znanych pisarzy filmowych z działu redakcyjnego, który nazwali „Notatnikiem”. Tutaj dowiesz się, co myślą inni krytycy filmowi o filmie, który właśnie oglądasz, a także pogłębisz swoją wiedzę na temat wszystkich zdjęć. Ponadto, jeśli okaże się, że film, który planujesz obejrzeć, przekroczył już 30-dniowy limit i nie znajduje się już na liście, nadal możesz go obejrzeć za 4 USD w jakości HD w dogodnym dla Ciebie momencie.

Gdzie jest dostępny Mubi?

Pod względem dostępności regionalnej Mubi oferuje inny zestaw filmów, w zależności od tego, gdzie się znajdujesz. Usługa jest obecnie zlokalizowana dla użytkowników w Wielka Brytania, USA, Francja i Kanada. Więc wszystkie te regiony mają inny zestaw filmów w składzie. Wkrótce Mubi również przyjedzie do Indii.

Jeśli akurat znajdujesz się poza tymi regionami, nie możesz uzyskać dostępu do Mubi z powodu ograniczeń regionalnych. Istnieje jednak sposób obejścia tego problemu. Jak uzyskasz dostęp do tych regionalnych ofert pomimo innych części świata? VPN na ratunek.

Korzystanie z VPN do przesyłania strumieniowego Mubi poza USA, Wielką Brytanię lub Kanadę?

VPN oznacza wirtualną sieć prywatną i odnosi się do zbioru serwerów, które umożliwiają dostęp do usług z ograniczeniami geograficznymi, a także szyfrują twoje połączenie. Szyfrowanie zasadniczo ukrywa cały ruch internetowy. Utrudnia każdemu sprawdzenie, co robisz online. Połączenie z usługą VPN zapewnia także anonimowość podczas korzystania z Internetu. Dane osobowe, takie jak Twoja lokalizacja i tożsamość, pozostają ukryte. Więc żadne informacje o tobie nie pozostaną w witrynach, które zdecydujesz się odwiedzić. Oto jak możesz korzystać z VPN, aby oglądać Mubi w dowolnym miejscu na świecie:

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zarejestrować się w usłudze VPN.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz przesyłać strumieniowo Mubi.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z serwerem VPN w USA.
 4. Po połączeniu się z serwerem amerykańskim otrzymasz tymczasowy dostęp Amerykański adres IP dzięki temu wygląda na to, że mieszkasz w USA.
 5. Teraz, gdy masz amerykański adres IP, możesz łatwo przesyłać strumieniowo Mubi z dowolnego miejsca na świecie.

Jeśli wiesz, że spędzasz dużo czasu na przesyłaniu strumieniowym, powinieneś naprawdę rozważyć subskrypcję usługi VPN. Pomoże to uchronić Cię przed wszelkimi środkami, które Twój dostawca usług internetowych może zastosować, aby dławić połączenie. W tym sensie ograniczanie przepustowości oznacza wszystko, od spowolnienia prędkości do odmowy dostępu do niektórych witryn i kanałów przesyłania strumieniowego. Korzystanie z VPN zapobiega szpiegowaniu twojego dostawcy usług internetowych, więc nie będą mieli pojęcia, co porabiasz.

Najlepsze VPN do oglądania Mubi za granicą

Teraz, gdy wiesz, co możesz zyskać dzięki subskrypcji VPN, spójrzmy na dostawców, o których powinieneś pomyśleć o subskrypcji.

1. ExpressVPN

ExpressVPN wyróżnia się jako jeden z najbardziej niezawodnych dostawców, do których możesz zwrócić się o ochronę online. Nagradzana usługa obejmuje ponad 2000 serwerów w swojej sieci i jest obecna w ponad 90 krajach. Dzięki dużemu zasięgowi serwerów można subskrybować do 200 000 adresów IP i nadal ma szereg serwerów ukrytych, z którymi można się połączyć, jeśli kraj, w którym się znajdujesz, nie zezwala na połączenia VPN.

Dostajesz do 3 jednoczesnych połączeń z tym dostawcą. ExpressVPN obsługuje OpenVPN, SSTP, L2TP i PPTP jako protokoły VPN. Usługa znajduje się na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych, więc nie musisz się martwić, że Twoje dane zostaną udostępnione władzom, ponieważ większość z nich nie ma tam jurysdykcji. Usługa ma również wyraźne zasady zerowego logowania, więc nie będą mieli pojęcia, co robisz online. Bezpieczeństwo zapewnia 256-bitowe szyfrowanie AES. Usługa zawiera również usługę Smart DNS, która pozwala ukryć Twoją lokalizację i tożsamość. Nieograniczona przepustowość i nieograniczone przełączanie serwerów są standardem, więc będziesz mógł płynnie przesyłać strumieniowo z Mubi, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Aby zobaczyć, co jeszcze ExpressVPN ma do zaoferowania, zapoznaj się z naszą recenzją ExpressVPN.

2. IPVanish

IPVanish ma jedną z najszybszych usług VPN na świecie. Ten amerykański dostawca jest popularny wśród streamerów ze względu na ultraszybkie serwery. IPVanish została założona w 1999 roku i ma rosnącą sieć ponad 1500 serwerów do swojej nazwy. Usługa wykorzystuje również 256-bitowe szyfrowanie AES, aby zapewnić bezpieczeństwo ruchu użytkowników. Aplikacje IPVanish są dostępne na iOS, Mac, FireStick, Windows, Linux i Android.

Usługa jest jedną z niewielu, która obsługuje do 10 jednoczesnych urządzeń. IPVanish oferuje również internetowy serwer proxy SOCKS5, do którego możesz się zwrócić, jeśli chcesz ukryć swoją lokalizację i tożsamość, gdy jesteś online. Usługa zapewnia abonentom zarówno nieograniczoną przepustowość, jak i nieograniczone przełączanie serwerów. Sprawdź naszą recenzję IPVanish, aby sprawdzić, czy jest to najlepsza usługa dla Ciebie.

3. NordVPN

NordVPN jest jednym z najlepszych dostawców, z którymi możesz się zarejestrować. Usługa jest szczupła i ma wiele zalet. Z ponad 4000 serwerów do wyboru, NordVPN z łatwością depcze po innych dostawcach, którzy mają znacznie mniejszą sieć. Usługa ma siedzibę w Panamie i jest to region, który nie podlega żadnym przepisom dotyczącym udostępniania danych. Oznacza to, że Twoje dane będą w dobrych rękach. Dzięki dobrze wdrożonej polityce zerowego rejestrowania nie musisz się martwić, że ktoś zapozna się z Twoją historią ruchu.

NordVPN bardzo poważnie podchodzi do bezpieczeństwa w Internecie i ma takie funkcje. Usługa kieruje twoje dane przez dwa zamiast jednego; dlatego podwajamy obecne 256-bitowe szyfrowanie AES. Usługa oferuje również zaciemnione serwery do użytku VPN w krajach, w których jest to zabronione, a także serwery dedykowane dla tych, którzy chcą specjalistycznej usługi. NordVPN współpracuje również dobrze z Torem, aby zachować anonimowość. NordVPN jest również świetny do przeglądania, ponieważ pozwala łączyć się z serwerami specjalnie do tego zoptymalizowanymi. Aby uzyskać bardziej kompleksowy podział tego, co oferuje usługa, zapoznaj się z naszą recenzją NordVPN.

Oglądanie Mubi za granicą

Przesyłanie strumieniowe z Mubi poza Wielką Brytanią, USA, Kanadą lub Francją powinno być dziecinnie proste, gdy masz odpowiedniego dostawcę VPN po swojej stronie. ExpressVPN, IPVanish i NordVPN mają odpowiedni rodzaj usługi, aby Twoje połączenie było prywatne, bezpieczne i superszybkie. Kontynuuj i zapoznaj się z naszymi szczegółowymi recenzjami, aby uzyskać głębszy wgląd przed podjęciem decyzji.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map