Jak oglądać My5 w Irlandii: 2 szybkie metody

Niedawno przeprowadziłeś się do Irlandii i zauważyłeś, że straciłeś dostęp do My5. My5, usługa przesyłania strumieniowego na kanale 5, jest blokowana geograficznie w Irlandii. Jest to problem dla wielu brytyjskich emigrantów i irlandzkich fanów programów My5. Nie martw się, przygotowaliśmy dla Ciebie 2 różne metody, których możesz użyć do odblokowania My5 w Irlandii.


Jak oglądać My5 w Irlandii: 2 szybkie metody

Jak oglądać My5 w Irlandii: 2 szybkie metody

Czy możesz uzyskać dostęp do My5 w Irlandii??

Nie, niestety My5 (Channel5) jest dostępny tylko w Wielkiej Brytanii. Mieszkańcy Republiki Irlandii nie mają dostępu do usługi kanału.

Wynika to po prostu z praw autorskich i nie ma nic wspólnego z tym, czy sam kanał chce oferować swoje usługi na arenie międzynarodowej, czy nie. Aby złagodzić międzynarodowe przepisy dotyczące praw autorskich, strony internetowe zwykle nakładają zakaz IP na dowolny adres IP spoza Wielkiej Brytanii proszący o połączenie z witryną.

Ale nie martw się. Istnieją dwa sposoby obejścia tych zakazów i oglądania My5 w Irlandii.

Oglądaj My5 w Irlandii z VPN

Pierwszą metodą jest użycie narzędzia bezpieczeństwa cybernetycznego o nazwie VPN.

Skrót od wirtualnej sieci prywatnej, VPN zaszyfruje twoje dane i przekieruje twój ruch przez własne bezpieczne serwery. Oznacza to, że tuneluje Twój ruch w taki sposób, że nikt nie będzie w stanie uzyskać twoich informacji ani szpiegować twojego połączenia internetowego.

Jednak po przekierowaniu ruchu publiczny adres IP również się zmienia. W zależności od serwera, z którym chcesz się połączyć, będziesz w stanie sfałszować swoje IP i uzyskaj dostęp do treści blokowanych geograficznie.

Oto jak korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do My5 w Irlandii:

 1. Zarejestruj się u wiarygodnego i zaufanego dostawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN, która działa na urządzeniu do przesyłania strumieniowego. Zazwyczaj znajdziesz aplikacje dla Windows, iOS, MacOS, i Android urządzenia.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z Serwer sieci VPN w Wielkiej Brytanii.
 4. Poczekaj na nawiązanie połączenia.
 5. Udaj się do Witryna Channel5 i baw się dobrze!

Masz to. Jedyną ważną rzeczą, którą musisz zrobić, to wybrać dostawcę VPN. Zapewnimy Ci również to:

Najlepsza sieć VPN dla Irlandii

Nasz ekspert, Charles, przeprowadził już badania i napisał: szczegółowy przegląd z najlepszych VPN, których powinieneś używać w Irlandii. Aby uprościć sprawę, oto jego najlepszy wybór:

Charles to znalazł ExpressVPN jest najlepszym dostawcą usług VPN w Irlandii. To dlatego, że ten dostawca oferuje jedną z najbardziej niezawodnych i wszechstronnych usług na rynku. Posiada również najlepszy zespół obsługi klienta w branży, co jest ważne w świecie VPN. Nie wspominając o tym, że masz dostęp do wielu serwerów, z których wszystkie są zoptymalizowane pod kątem szybkości i ochrony przed DDoS. Ich 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy pozwala wypróbować ją nawet przez miesiąc, zanim podejmiesz prawdziwe zaangażowanie.

Jeśli nie przepadasz za ExpressVPN, w Irlandii możesz skorzystać z innych dostawców VPN:

Oglądaj My5 w Irlandii dzięki Smart DNS

Oto kwestia VPN: spowalniają twój Internet. Zmiana trasy ruchu powoduje zmniejszenie prędkości Internetu i nie wszyscy użytkownicy mają połączenie, które sobie z tym poradzi. Jeśli nie chcesz sobie z tym poradzić lub nie zależy ci na dodatkowym bezpieczeństwie VPN, możesz zamiast tego użyć Smart DNS proxy.

Podobnie jak VPN, serwer proxy Smart DNS jest usługą, którą możesz subskrybować. W przeciwieństwie do VPN, ta usługa jest specyficzna dla odblokowywania kanałów z ograniczeniami geograficznymi. Każda usługa będzie miała własną listę kanałów, które może odblokować, co oznacza, że ​​musisz ograniczyć odcinanie kabla do możliwości inteligentnego DNS. Oto niektóre z głównych różnic między VPN a Smart DNS:

 • Inteligentne serwery proxy DNS nie fałszują twojego adresu IP.
 • Nie szyfrują danych ani nie przekierowują całego ruchu, co oznacza, że ​​Smart DNS nie jest narzędziem zorientowanym na bezpieczeństwo.
 • Inteligentny serwer proxy DNS nie będzie działać, jeśli dostawca usług internetowych używa przezroczystych serwerów proxy lub stosuje przechwytywanie DNS. Czasami możesz dowiedzieć się, czy korzystasz z przezroczystego serwera proxy, ale nieudany Smart DNS jest zazwyczaj najbardziej orientacyjnym środkiem.
 • Inteligentne serwery proxy DNS wymagają trochę konfiguracji. Nie ma żadnych aplikacji do pobrania, musisz przejść proces technologiczny, aby je skonfigurować. Dobrą wiadomością jest to, że większość usług oferuje szczegółowe przewodniki, jak to zrobić, dzięki czemu usługa jest dostępna dla każdego.

Teraz, gdy znasz już różnicę między obiema metodami, przejdźmy do rozmowy o usłudze, z której powinieneś korzystać w Irlandii.

Najlepszy inteligentny DNS dla Irlandii

Nasi eksperci sugerują użycie Unlocator jako dostawca Smart DNS w Irlandii. Ten dostawca oferuje fantastyczne lista odblokowanych kanałów, które obejmują Channel5 (My5). Mają też niektóre z nich proste przewodniki w branży i oferuje 7-dniowy bezpłatny okres próbny bez konieczności aktywowania karty kredytowej. Po zakończeniu okresu próbnego możesz nadal korzystać z 14-dniowego okresu zwrotu, co oznacza, że ​​możesz się upewnić, że Unlocator działa dla Ciebie, zanim się na niego zdecydujesz..

Oglądaj Channel5 Online w Irlandii – końcowe myśli

Masz, panie i panowie, dwie różne metody, których możesz użyć do odblokowania My5 w Irlandii. Pamiętaj, że oba te narzędzia mogą odblokować ograniczenia geograficzne, które narzuca tylko kanał. Oznacza to, że nie ominą żadnej opłaty abonamentowej ani procesu rejestracji narzuconego przez kanał.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map