Jak oglądać NFL na Apple TV

Niedawno porzuciłeś kabel, kupiłeś Apple TV i masz duże nadzieje na obejrzenie na nim gier NFL 2018/2019, ale po prostu nie wiesz, gdzie i jak. Sądząc po tym, że znajdujesz się na tej stronie, zakładamy, że masz już ustawiony Apple TV i szukasz sposobów na obejrzenie na nim NFL. Cóż, wylądowałeś we właściwym miejscu, ponieważ jesteśmy tutaj, aby poprowadzić Cię przez cały proces. Istnieje wiele opcji przesyłania strumieniowego oprócz tradycyjnej telewizji, w której można oglądać gry NFL bez konieczności płacenia skandalicznych rachunków za kabel. Im droższy abonament kablowy, tym więcej osób ma tendencję do przecinania kabla. W poniższym przewodniku przedstawimy różne opcje przesyłania strumieniowego, które pozwolą oglądać NFL bez kabla na Apple TV.


Jak oglądać NFL na Apple TV

Jak oglądać NFL na Apple TV

Jak oglądać NFL na Apple TV

Gry NFL transmitowane w poniedziałki, czwartki i niedziele oraz niedzielne popołudnia w różnych sieciach: CBS, Fox, NBC, ESPN i sieci NFL. Oglądanie wszystkich gier NFL, które chcesz bez abonamentu kablowego, może być problematyczne, jednak istnieje wiele opcji, które kompensują tę stratę, a są to samodzielne kanały przesyłania strumieniowego. Spójrz na niektóre z najlepszych poniżej.

Karnet NFL Game Pass

Game Pass to jedna z najlepszych usług przesyłania strumieniowego, która pozwala oglądać każdą grę sezonu. Karnet NFL Game Pass nie pozwala na przesyłanie strumieniowe gier na żywo, które doprowadziły do ​​szaleństwa wiele nożyc do kabli. Ponieważ abonenci Game Pass, którzy mieszkają poza USA, mogą oglądać gry na żywo, niektórzy subskrybenci uciekają się do korzystania z sieci VPN w celu utworzenia adresu IP poza krajem. Najczęściej zaleca się zakup abonamentu brytyjskiego. Pamiętaj, że musisz skonfigurować swój adres IP poza krajem przed zakupem Game Pass.

Fubo TV

Fubo TV to nie tylko pakiet sportowy. Ma również wiele kanałów pozasportowych, takich jak FX, SyFy, A.&E i HGTV. Jest to kompetentna usługa przesyłania strumieniowego z unikalną mieszanką kanałów. Jeśli jesteś fanem sportu, ale nie dbasz o ESPN, to Fubo TV to pakiet strumieniowy dla Ciebie. Fubo TV oferuje także lokalne kanały CBS, NBC i Fox na wybranych rynkach, z programami na żądanie z tych kanałów w całym kraju.

Sling TV

Sling TV jest kompatybilny z urządzeniami takimi jak Apple TV, Chromecast, Roku, iPhone i iPad, Mac. Nie wymaga zaangażowania, możesz zapisać się tylko na sezon NFL, a następnie anulować. Oferuje dwa pakiety, pomarańczowy i niebieski. Fani NFL będą musieli albo wybrać Orange, który oferuje ESPN, Fox i NBC, albo zapisać się do połączonego pakietu Orange i Blue, ponieważ Blue oferuje sieć NFL.

PlayStation Vue

Ta usługa przesyłania strumieniowego jest zgodna – jak sama nazwa wskazuje – z PlayStation. Ma wszystkie sieci: NBC, Fox, CBS, ESPN, NFL Network, RedZone. Pakiety Elite i Core oferują wszystkie potrzebne kanały do ​​oglądania całego sezonu NFL bez kabla. Jednak widzowie, którzy chcą NFL RedZone, będą musieli uiścić dodatkową jednorazową opłatę za dostęp. Następnie, PlayStation VuePakiet cenowy byłby równoznaczny z abonamentem kablowym i po prostu nie będzie już tego wart. Dostępność kanałów tutaj różni się w zależności od regionu. Przed zarejestrowaniem się upewnij się, że gry i kanały NFL, które chcesz, są dostępne.

Hulu Live TV

Hulu’s usługa przesyłania strumieniowego na żywo to aplikacja, za pomocą której można oglądać sezon NFL 2018/2019 bez konieczności abonamentu kablowego. Jeśli masz już konto Hulu VOD, możesz po prostu zarejestrować się na dodatek Live TV i uzyskać CBS. Chociaż Hulu Live TV jest stosunkowo nowa w porównaniu z innymi opcjami z tej listy, jest to świetna alternatywa do oglądania transmisji na żywo bez kabla.

Jak oglądać NFL na Apple TV za pomocą VPN

Do obejść zaciemnienia NFL lub uzyskaj dostęp do kanałów strumieniowych NFL za granicą, potrzebujesz wirtualnej sieci prywatnej. VPN łączy twoje urządzenie z jednym z wielu serwerów zlokalizowanych w kraju, w którym znajduje się zawartość, do której próbujesz uzyskać dostęp. Dzięki prywatnemu tunelowi utworzonemu przez VPN połączenie zostanie przekierowane przez ten serwer, podając adres IP wybranego kraju. Dzięki temu będziesz mieć dostęp do wszystkich treści, na które pozwala Twój adres IP. Ale spójrzmy na wszystkie inne korzyści, które zyskujesz dzięki VPN:

 • Pomaga ominąć geobloki i zaciemnienia.
 • Umożliwia bezpieczne korzystanie z publicznych hotspotów Wi-Fi.
 • Oglądaj ulubione kanały sportowe z dowolnego miejsca na świecie.
 • Przyznaje ci tymczasowy adres IP.
 • Omiń dławienie usługodawcy internetowego i przesyłaj strumieniowo filmy w jakości Full HD.
 • Ukrywa aktywność przeglądania sieci lokalnych i dostawców usług internetowych.
 • Oszczędza pieniądze dzięki zakupom związanym z granicami.

Wiesz, co da ci NFL za granicą? ExpressVPN. Jest nie tylko super szybki, ale także bardzo niezawodny. Właśnie tego potrzebujesz, aby odblokować każdy kanał hostingu NFL w dowolnej części globu. Jeśli expressVPN nie spełnia twoich potrzeb, zawsze możesz sprawdzić dostawców usług na rynku przedstawionych w poniższej tabeli.

Obejrzyj NFL na Apple TV

Nie jest tajemnicą, że NFL przede wszystkim wspiera dostawców telewizji kablowej i nie jest skłonny do dostarczania strumieniowo transmitowanych na żywo gier online do nożyc do kabli. Ale to się ostatecznie zmieni. Podobnie jak każdy dostawca rozrywki i rynek mediów musiał dostosować się do zmian w usługach strumieniowych i treściach na żądanie, NFL i inne duże marki sportowe będą musiały rozpocząć transmisję na żywo. Ludzie już przeszli na usługi przesyłania strumieniowego, a NFL lepiej do nich dołączyć. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map