Jak oglądać online i poza domem 2019

Jasmine odkrywa mroczny sekret Tori. Simone dowiaduje się, jak bardzo zmartwiona jest Bella, a Raffy i Ryder zostają przyłapani na czymś nielegalnym. Wszystko to ujawniono w Home Away Channel 7, który można oglądać tylko w kilku krajach. Jeśli jednak byłeś gdziekolwiek poza Australią lub Wielką Brytanią, możesz użyć VPN do strumieniowego przesyłania serii. Dowiedz się, jak w poniższym artykule.


Jak oglądać online i poza domem 2019

Jak oglądać online i poza domem 2019

Kanały przesyłane strumieniowo do domu i poza domem

Poniżej znajdują się nadawcy australijskiej telenoweli, Home i Away:

 • Wielka Brytania: Kanał 5
  • Wydany: Poniedziałek 7 stycznia 2019 r
 • Australia: Kanał 7
  • Wydany: Poniedziałek, 18 lutego

Jak oglądać online w domu i poza domem za pomocą VPN

Home and Away zawiera sześć pełnych dramatów odcinków, które wzbudzą zainteresowanie widzów i sprawią, że będą chcieli więcej. Australijski program powrócił na kanał 7 w poniedziałek, 18 lutego, po dwumiesięcznej przerwie. Teraz, gdy wrócił, każdy chce wiedzieć, jak go obejrzeć. Tak długo, jak jesteś w Australii lub Wielkiej Brytanii, możesz udać się na transmisję strumieniową. Jeśli jednak byłeś gdzieś poza tymi dwoma krajami, potrzebujesz dostawcy usług VPN, aby udzielić Ci dostępu do programu.

Gdy poprosisz o oglądanie Home Away na kanale 7 przy użyciu sieci VPN, oprogramowanie urządzenia do strumieniowania najpierw szyfruje to żądanie. Nikt, nawet usługa, do której próbujesz uzyskać dostęp, nie może wiedzieć o tej prośbie za granicą. Zamiast tego żądanie przechodzi bezpośrednio do usługi przesyłania strumieniowego z oryginalnymi informacjami, przechodzi przez serwer VPN zlokalizowany w tym samym kraju, co usługa, do której próbujesz uzyskać dostęp. Przekierowując ruch przez serwer znajdujący się w kraju, w którym znajduje się usługa, z którą próbujesz się połączyć, będziesz mieć dostęp do treści tego kraju, tak jak zwykły lokalny mieszkaniec. Wykonaj poniższe czynności, aby uzyskać dostęp do kanałów przesyłanych strumieniowo do domu i poza domem:

 1. Po pierwsze, zarejestruj się u usługodawcy VPN. Polecamy ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoim urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Uruchom aplikację VPN i zaloguj się przy użyciu konta VPN.
 4. Teraz połącz się z serwerem w Australii lub Wielkiej Brytanii.
 5. Zyskaj australijski lub Brytyjski adres IP w celu uzyskania dostępu odpowiednio do kanału 7 i 5.
 6. Przesyłaj strumieniowo do domu i poza domem w dowolnym miejscu na świecie.

ExpressVPN jest jedną z najpopularniejszych usług VPN na świecie, umożliwiającą anonimowe i bezpieczne łączenie się z Internetem. Jest to jedna z lepszych sieci VPN, jakie możesz wybrać ze względu na jej ukryte funkcje bezpieczeństwa, doskonałe usługi, niezawodną obsługę klienta i 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. W przypadku innych dostawców usług VPN sprawdź poniższą tabelę.

O domu i wyjeździe 2019

Home and Away to australijska telewizyjna opera mydlana stworzona przez Alana Batemana. Serial jest obecnie emitowany od poniedziałku do czwartku o godz. 19:00 w Australii. Pierwotnie telenowela nazywała się Schronienie, ale nazwa została zmieniona na „bardziej przyjazny” tytuł Home and Away, gdy produkcja będzie już w porządku. Program miał swoją premierę w dziewięćdziesięciominutowym odcinku pilotażowym, a każdy kolejny odcinek był emitowany przez dwadzieścia dwie minuty. Home and Away szybko stało się drugim od dłuższego czasu serialem dramatycznym w australijskiej telewizji.

„Dom i wyjazd” pozwala nam przyjrzeć się bliżej życiu i miłości mieszkańców Summer Bay. Seria skupiała się głównie na rodzinie Fletcher, w skład której wchodzą Tom (Roger Oakley), Pippa (Vanessa Downing), ich pięcioro przybranych dzieci, Frank Morgan (Alex Papps), Carly Morris (Sharyn Hodgson), Lynn Davenport (Helena Bozich), Steven Matheson (Adam Willits) i Sally Fletcher (Kate Ritchie) – którzy przeprowadzili się z miasta do Summer Bay House, gdzie podjęli się nowej pracy polegającej na prowadzeniu parku dla przyczep kempingowych. W końcu przyjęli szóstego przybranego dziecka, Bobby’ego Simpsona (Nicolle Dickson).

Oglądaj online w domu i poza domem – ostatnie słowa

Niezależnie od tego, czy jest to kanał 5 czy 7, dzięki VPN możesz uzyskać dostęp do obu tych kanałów odpowiednio poza Wielką Brytanią i Australią. Posiadanie dwóch nadawców w różnych krajach może być dobrą wiadomością dla widzów w tym kraju. Jednak reszta świata musi połączyć się z VPN i przekierować swój ruch przez serwery w tych krajach, aby odblokować te kanały i przesyłać strumieniowo program online. Chociaż ograniczenia geograficzne mogą być frustrujące, przynajmniej możemy coś z tym zrobić. Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, jak Ci się udało.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map