Jak oglądać Peaky Blinders w sezonie 5 w Internecie?

Piąty sezon Peaky Blinders jest w przygotowaniu i ma wyemitować o tej porze roku. Jako fan powiem ci, jak możesz go oglądać bez względu na to, gdzie jesteś. Jak zapewne wiesz, kanały transmitujące serię są blokowane geograficznie poza swoimi krajami, zrobienie międzynarodowy dostęp niemożliwy.


Ale nie kiedy VPN i Smart DNS są przedstawione na zdjęciu. W ten sposób możesz transmitować program na żywo w tym samym czasie, gdy jest emitowany na dowolnym urządzeniu, po prostu czytaj dalej. 

Jak oglądać Peaky Blinders Season 4 Online?

Jak oglądać Peaky Blinders Season 5 Online?

Jak oglądać Peaky Blinders poza Wielką Brytanią za pomocą VPN

Brytyjscy widzowie będą mogli oglądać Peaky Blinders za darmo na żywo w Internecie dzięki BBC iPlayer. Amerykanie będą musieli poczekać trochę dłużej, aż Netflix doda sezon 5 do swojej biblioteki. Ponownie, BBC iPlayer an American Netflix jest blokowany geograficznie za granicą. Jeśli sobie życzysz usunąć ograniczenia regionalne i odblokuj kanały przesyłania strumieniowego Peaky Blinders w Australii, Kanadzie lub w innych krajach za granicą, musisz sfałszować swoją lokalizację online za pomocą VPN lub Smart DNS Proxy. Załóżmy, że poszedłeś naprzód i zignorowałeś nasze ostrzeżenia, tylko się natkniesz te błędy geograficzne podczas próby uzyskania dostępu do BBC za granicą: 

„Programy BBC iPlayer są dostępne do grania tylko w Wielkiej Brytanii.”

„Ta treść nie jest dostępna w Twojej lokalizacji. Spróbuj ponownie później.”

W żadnym wypadku nie oznacza to, że nie możesz uzyskać dostępu do BBC iPlayer za granicą. Jest to możliwe z dostawcą usług VPN. Zamiast wirtualnej sieci prywatnej VPN tworzy dokładnie to i przepuszcza przez nią dane użytkowników. Nie tylko to robi chroń dane, ale przekieruj je również przez serwer – który wybiera użytkownik – i sprawia wrażenie, jakby pochodził z lokalizacji serwera. W rezultacie dotrzesz do uzyskać dostęp do treści w tej lokalizacji a także zachować bezpieczeństwo. Spójrz na wszystkie inne korzyści, które musisz zyskać po subskrybowaniu VPN. 

 • Dostęp do zablokowanych treści: Podczas przekierowywania ruchu przez serwer znajdujący się w tej lokalizacji możesz usunąć ograniczenia nałożone na wybrane kanały i usługi. 
 • Kontroluj swojego ISP: Dostawcy usług internetowych mogą negatywnie wpływać na twoje połączenie internetowe, ograniczając je. Można jednak tego uniknąć dzięki połączeniu VPN. 
 • Uzyskaj prywatność online: Proces szyfrowania, który ma miejsce po połączeniu z VPN, zapewnia, że ​​nie jesteś narażony na działanie w trybie online i możesz przeglądać sieć z pełną prywatnością.
 • Aplikacje przyjazne dla użytkownika: Bez łatwych w użyciu klientów oprogramowania użytkownicy nie mogliby znaleźć żadnej pomocy dla produktu VPN.  

Najlepsza sieć VPN dla Peaky Blinders 

Obiecuję, że nie ma lepszej usługi niż ExpressVPN. Wypróbuj ją przez 30 dni, a następnie daj nam znać, czy warto ją subskrybować, czy nie. Tak, możesz to wziąć za 30-dniowy obrót następnie anuluj subskrypcję i odzyskaj pieniądze, jeśli nie będziesz zadowolony.

Firma działa wiele serwerów na całym świecie, a to tylko poprawia prędkości przesyłania strumieniowego. Ale jeśli nie jesteś w to zaangażowany, oto inni dostawcy, z których możesz skorzystać. 

Jak przesyłać strumieniowo Peaky Blinders Online za pomocą Smart DNS

Możesz pokonać ograniczenia geograficzne na dwa sposoby, VPN lub Smart DNS. Pierwszy zapewnia bezpieczeństwo, drugi gwarantuje większe prędkości. Ty decydujesz. Jeśli jesteś niecierpliwym typem, który mniej dba o bezpieczeństwo online, śmiało zapisz się na Smart DNS. Pamiętaj jednak, że nie szyfruje ani nie ukrywa twojego adresu IP. Jednak dzięki temu brakowi szyfrowania możesz to zrobić doświadczaj szybszych prędkości przesyłania strumieniowego. Jeśli tego właśnie szukasz, przeczytaj więcej o tym, czego możesz oczekiwać od Smart DNS.

 • Dzięki subskrypcji Smart DNS dostaniesz się do odblokuj wszystkie rodzaje brytyjskich kanałów za granicą. 
 • Jeśli Twój dostawca usług internetowych używa przezroczystych serwerów proxy lub przejęcia DNS, istnieje możliwość, że Twój Smart DNS może nie działać.
 • Smart DNS jest prawie zgodny ze wszystkimi urządzeniami do przesyłania strumieniowego: PS4, PS3, Xbox, Apple TV, Smart TV, Amazon Fire TV Stick, Wii, PC, Mac, iPhone, iPad i Android.
 • Odblokujesz tylko to, co Smart DNS obsługuje blokowanie. 
 • Dzięki Smart DNS nie można ręcznie wybrać nowej wirtualnej lokalizacji.

Jeśli wolisz korzystać ze Smart DNS, nie szukaj dalej, ponieważ Unlocator zapewnił ci ochronę. Jest to serwer proxy, który obsługuje odblokowywanie ponad 220 kanałów, co czyni go idealnym wyborem do streamingu online. Możesz również skorzystać z okres 7 dni gdzie możesz wypróbować usługę i sprawdzić, czy Ci się podoba. 

Jak oglądać Peaky Blinders Season 5 Anywhere?

Po udanych sezonach piąty sezon Peaky Blinders stał się bardzo oczekiwany. Biorąc pod uwagę, że takie gwiazdy jak Adrien Brody, Cillian Murphy, Tom Hardy i Charlotte Riley biorą przyjęcie, ten konkretny serial jest naprawdę wart obejrzenia. Czy zamierzasz użyj VPN lub inteligentnego DNS przesyłać strumieniowo? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map