Jak oglądać Rakuten TV w dowolnym miejscu

Rakuten TV założyciel i prezes Jacinto Roca ma na celu rzucić wyzwanie takim serwisom jak Netflix i Amazon, ulepszając ich internetową rozrywkę i zawierając umowę z Klub FC Barcelona. Z więcej niż 7 milionów użytkowników, Rakuten szuka globalnej ekspozycji, ponieważ są teraz obecni 42 różne kraje i Japonia. Ale co z resztą? W jaki sposób 153 nieobsługiwane regiony mogą nadrobić zaległości Dzień meczu serial dokumentalny? Odpowiedź leży w tym przewodniku. Oto jak możesz oglądać Rakuten w dowolnym miejscu na świecie.


zawdzięczamy Watch Rakuten TV Anywhere

Rakuten – pół-globalny kanał

Sponsoring FCB zapewni kanałowi świadomość marki, której szukają. Rakuten to wyjątkowy kanał, który chce rywalizować z takimi jak Netflix i Amazon Prime Video pod względem globalnego zasięgu.

Jak dotąd dobrze sobie radzi, rozszerzając swoje usługi na kilka krajów, w szczególności 42 z nich. Znajdziesz usługę dostępną w Hiszpania, Wielka Brytania, Francja, Niemcy, Włochy, Finlandia, Austria, Irlandia, Belgia, Holandia, Luksemburg, Portugalia i Szwajcaria, Japonia, i więcej.

Rakuten TV oferuje najnowsze hity z Hollywood, najpopularniejszy serial telewizyjny i najlepsze filmy niezależnych twórców. Ale jeśli znajdziesz się poza wymienionymi wyżej regionami, dostęp będzie możliwy natychmiast zakończone.

Jak każda usługa przesyłania strumieniowego, Rakuten TV wyszuka twoje adres IP i wskaż swoją lokalizację. Gdy się zorientuje, że jesteś w nieobsługiwanym obszarze, to Komunikat o błędzie pokaże się:

„Bardzo nam przykro, ale telewizja Rakuten nie jest dostępna w twoim kraju.”Rakuten TV

Tytuł przewodnika jest dość jasny. Możesz oglądać Rakuten poza tymi krajami, ale nie ma to zastosowania bez dodatkowej pomocy. Przejdź do następnej części i naucz się jak zdobyć Rakuten TV w dowolnym miejscu.

Rakuten TV – w pełni globalna usługa przesyłania strumieniowego

W tej chwili Rakuten TV jest dostępny w Japonia, Wielka Brytania i wiele krajów europejskich. Aby uzyskać dostęp do usług Rakuten poza tymi krajami, musisz ukryć swoją prawdziwą lokalizację za pomocą Wirtualnej sieci prywatnej.

Oznacza to, że Twój adres IP musi sygnalizować lokalizację jednego z wyżej wymienionych krajów. Na przykład, jeśli chcesz posmakować japońskiej wersji Rakuten, musisz podpisać umowę o VPN. Dlaczego? Ponieważ jeśli nie masz japońskiego adresu IP, nie będziesz mieć dostępu do ekskluzywnych treści.

Ale to jedna czwarta tego, co potrafi VPN. Możesz także skorzystać z następujących opcji:

 • Poprawione bezpieczeństwo w Internecie: Gdy łączysz się z siecią przez VPN, twoje dane są zabezpieczone i zaszyfrowane. Chroni to informacje przeglądania przed hakerami i złośliwymi atakami. Dzięki VPN możesz zmienić region TV, aby uzyskać dostęp do telewizji oferowanej w tym regionie.
 • Lepsza wydajność: Po skonfigurowaniu sieci VPN przepustowość i wydajność sieci są zwykle zwiększane.
 • Dostęp do treści z ograniczeniami: Dzięki VPN możesz ominąć dowolną witrynę z ograniczeniami geograficznymi dowolnego kraju, niezależnie od bieżącej lokalizacji.
 • Bezpieczne udostępnianie plików: VPN pozwala bezpiecznie udostępniać duże pliki za pomocą połączenia VPN.
 • Oszczędzanie pieniędzy: Dzięki VPN możesz łatwo połączyć się z serwerem w lokalizacji, w której produkt, który chcesz kupić, ma niższą cenę.

The Steps – Rakuten Anywhere

Zanim pokażę, jak odblokować kanał, powinieneś wiedzieć, że nie wszyscy dostawcy VPN mogą wykonać zadanie, szczególnie ci, którzy oferują swoje usługi za darmo. Zobacz, jak Rakuten TV blokuje niewiarygodnym VPNom dostęp do ich treści.

„Ups! Wystąpił błąd! Nie możesz uzyskać dostępu do Rakuten TV za pośrednictwem anonimowego VPN / proxy. ”
Rakuten VPN Block

Nie tylko nie mogą uzyskać dostępu do kanału, ale ci dostawcy są niewiarygodni i mogą powodować naruszenia prywatności, ponieważ sprzedają Twoje dane firmom siostrzanym. Tak więc, nie wchodząc w grę, oto sposób korzystania z VPN w celu odblokuj Rakuten TV:

 1. Zapisz się z dostawcą VPN. ExpressVPN jest wysoce zalecane.
 2. Pobierz i zainstaluj Aplikacja VPN na urządzeniu, którego chcesz użyć.
 3. Uruchom aplikację i Zaloguj się używając swojego konta VPN.
 4. Połącz z Japoński serwer VPN aby uzyskać japoński adres IP. Możesz także wybrać serwer w kraju, w którym dostępna jest Rakuten TV.
 5. Odwiedź stronę Rakuten.
 6. Oglądaj telewizję Rakuten poza Japonią.

Z ExpressVPN, możesz uzyskać dostęp do całego Internetu bez ograniczeń. ExpressVPN gwarantuje obejście wszelkiego rodzaju ograniczeń geograficznych przy jednoczesnym zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Pamiętaj, aby sprawdzić innych dostawców usług VPN w poniższej tabeli.

Rakuten TV – Urządzenia kompatybilne

Rakuten TV ma nie tylko zasięg globalny, ale także obsługuje szeroką gamę urządzeń do przesyłania strumieniowego. To ważna część, jeśli jesteś zainteresowany kanałem. Po co go odblokowywać, jeśli nie masz środków, aby go przesyłać strumieniowo, prawda? Dlatego sprawdź poniższą listę i sprawdź, czy Platforma jest wspierany:

 • Xbox One
 • Android TV
 • Smart TV
 • Komputer z systemem Windows
 • System operacyjny Mac
 • Chromecast
 • Roku
 • Android
 • iOS

Co jest w Rakuten TV?

Masz teraz co VPN jest i robi. Nie tylko pozwala użytkownikom bezpiecznie uzyskiwać dostęp do sieci prywatnej i udostępniać dane za pośrednictwem sieci publicznych, ale pomaga również uzyskiwać dostęp do usług i stron internetowych z zupełnie innej lokalizacji. Ale główne pytanie brzmi: co sprawia, że ​​Rakuten jest wart tyle trudu, aby dostać się za granicę? Odpowiedź leży w zadowolony oferuje.

Zobaczysz, Netflix i Amazon to nie jedyne globalne kanały, które dostarczają oryginalną treść, Rakuten również dołączył do wojny strumieniowej. Chcesz dowód? Oto kilka tytułów na początek:

 • Dzień meczu
 • Huragan
 • Gra o tron
 • Ballers
 • The Deuce
 • Westworld
 • Pamiętniki wampirów
 • amerykański horror
 • Rozwód
 • Radość
 • Nowa dziewczyna
 • Strzałka
 • Hart
 • Veep
 • Zarośla
 • Przyjaciele

Jeśli zauważysz powyższą listę, przekonasz się, że większość treści pochodzi z kanał premium, HBO. Tego brakuje Netflixowi. Nie wspominając już o tytułach z CWBiblioteka również. Na podstawie tego, co widzisz, możesz stwierdzić, że Rakuten to jeden z serwisów streamingowych, który z czasem zyska jeszcze większą popularność.

Przycisk Rakuten

Zanim do tego dojdę, muszę pokazać, jak bardzo Rakuten jest zdecydowany rywalizować z Netflixem na rynku. Kanał dokonuje dramatycznego kroku wzrostu, stając się bardziej widocznym na urządzeniach głównych Producenci Smart TV w Europie. W jaki sposób? Zdobądź Smart TV i spójrz na pilota. Jeśli przycisk Netflix jest dostępny, tak też będzie Rakuten’s. Oto zdjęcie pilotów Philips i Samsung Smart TV.Rakuten Button

Oba te piloty mają przycisk Rakuten, który jest krokiem do przodu, aby stać się głównym konkurentem na scenie streamingowej.

Rakuten’s Matchday

Umowa z Rakutenem Barcelona FC przynosi nam film dokumentalny jak żaden inny. Nowa seria spojrzy na Barcelonę, jak nigdy dotąd, a widzowie będą mogli zobaczyć epicką serię docu na żywo 29 listopada 2019 r.

Dzięki Rakuten fani klubu zobaczą ekskluzywne treści i materiały z codziennego życia Ernesto Vaverde’a, a także ich ulubionych graczy, Leo Messi, Gerarda Piqué, Marc-André ter Stegen i Luisa Suáreza. 

Program jest krótki, będzie działać tylko osiem odcinków. Ale najlepsze w tym jest to, że będzie jeden odcinek 45 minut, co wystarczy, aby dać ci dawkę piłki nożnej. Program skupi się na ośmiu kluczach mecze w sezonie 2018/19 i możesz to uzyskać za pośrednictwem bezpłatnej usługi reklamowej Rakuten.

Twój narrator będzie John Malkovich i Barça Studios przejmie produkcję. Przygotujcie się, bo ta seria na pewno zrobi wrażenie.

Wszyscy wystrzelili i nie mogą się doczekać filmu dokumentalnego. Przepraszam, ale ten zwiastun to wszystko, co mogę wam teraz dać.

Oglądaj Rakuten poza Japonią

Rakuten, gigant e-commerce niedawno zmienił markę usługi wideo na żądanie, które są dostępne w wielu krajach europejskich i Japonii. Ale o to chodzi, nie będziesz mieć do niego dostępu nigdzie indziej. Jednak VPN pozwoli ci doświadczyć czego Rakuten ma w sklepie, gdziekolwiek jesteś. Masz moje słowo, zarejestruj się w VPN, i zdobądź Rakuten w dowolnym miejscu. Jeśli masz więcej pytań, upuść je w komentarzach poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map