Jak oglądać Rally Dakar 2020 na żywo w Internecie?

Rajd Dakar rozpoczyna się 5 stycznia 2020 r w Jeddach i podsumowuje 12 etapów później w Qiddiyah w pobliżu stolicy Arabii Saudyjskiej Rijadu. Biorąc pod uwagę rozmiar wyścigu, nadawany będzie szereg płatnych i bezpłatnych kanałów transmisji strumieniowej Rajd Dakar 2020 na żywo w Internecie. Ściślej mówiąc, wyścig będzie dostępny w 190 krajów. Ale co z pięć wykluczonych? Co jeśli ktoś nie może sobie pozwolić na kanał lokalny? Cóż, można to załatwić. Postępuj zgodnie z tym przewodnikiem i naucz się oglądać Rajd Dakar 2020 mieszkać gdziekolwiek.


Jak oglądać Rally Dakar 2018 na żywo

Jak oglądać Rally Dakar 2020 na żywo

Kanały transmisji na żywo w rajdzie Dakar 2020

Biorąc pod uwagę, że jest to jedna z największych ras na świecie, Rajd Dakar szczyci się bezprecedensowy zasięg mediów. Ma partnerów w 190 krajów dookoła świata.

Jednak te kanały są ograniczony do ich krajów, co oznacza, że ​​jeśli mieszkasz za granicą, nie możesz uzyskać do nich dostępu. Niektóre są płatne, a niektóre za darmo i wszyscy wiemy, jaki jest twój preferowany wybór, WOLNY.

Ale co jeśli mieszkasz poza zasięgiem kanału? To jest bummer, nie sądzisz? Widzisz, kanały transmisji strumieniowej stosują to, co nazywamy, geobloki. Mechanizm obrony przed chronić ich zasięg i prawa licencyjne.

Sprawdzają Twój adres IP, aby wskazać Twoją fizyczną lokalizację. A kiedy to się stanie, otrzymasz zablokowane prawie natychmiast. Ale nie musi tak być długo. Najpierw spójrzmy na oficjalne kanały Rajdu Dakar a następnie możemy rozwiązać ten problem za pomocą odpowiedniego rozwiązania.

Teraz, gdy omawialiśmy, jakie kanały transmitują legendarny wyścig, jak myślisz, udajemy się tam, gdzie rozwiązanie kłamstwa?

Rajd Dakar 2020 na żywo – gdziekolwiek jesteś

Te kanały transmisji strumieniowej Rajdu Dakar blokowane geograficznie. Dlatego możesz je oglądać tylko wtedy, gdy mieszkasz w odpowiadających im regionach. Do ominąć te ograniczenia geograficzne, musisz sfałszować swoją lokalizację online.

Można to zrobić na dwa sposoby. Pierwszy to VPN. Po podłączeniu do wirtualnej sieci prywatnej możesz maskować swój adres IP i wyświetlać się online przy użyciu nowego adresu IP.

Ponieważ SBS jest bezpłatny, wybierzmy ten kanał. SBS jest dostępny tylko w Australii, co oznacza, że ​​potrzebujesz australijskiego adresu IP, aby go obsługiwać. Jeśli go nie masz, kanał przywita Cię tym komunikat o błędzie geo:

„Przepraszamy, ten film jest dostępny do transmisji w Australii tylko ze względu na prawa do publikacji”.Komunikat o błędzie SBS

Jak zdobyć Australijski adres IP? Cóż, to łatwe, jeśli ty połączyć się z serwerem VPN w kraju. Gdy to zrobisz, Twój ruch będzie wydawał się pochodzić z Australii i otrzymasz Australijski adres IP w trakcie. W rezultacie SBS i wszystkie australijskie kanały będą do Twojej dyspozycji bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Kroki

Zdobycie kanału na całym świecie jest dość łatwym zadaniem. Wszystko co musisz zrobić to wykonaj poniższe kroki i będziesz mógł oglądać Rajd Dakar 2020 na żywo w mgnieniu oka:

 1. Udaj się do ExpressVPN i zarejestruj się.
 2. Pobierz ich aplikację VPN na swój PC, Mac, iPhone, iPad lub Android.
 3. Po zainstalowaniu aplikacji uruchom ją, zaloguj się i połączyć się z australijskim serwerem VPN.
 4. Teraz będziesz mógł streamuj Rajd Dakar 2020 na żywo online.

Ta sama procedura pozwala odblokować dowolny inny kanał transmisji Rally Dakar. Podczas ExpressVPN na szczycie listy najlepsi dostawcy VPN w branży, istnieją inne usługi VPN, z których możesz także korzystać oglądaj Rajd Dakar 2020 online.

Streamuj Rajd Dakar 2020 na żywo w Internecie za pomocą serwerów proxy Smart DNS

Możesz użyć innej niż VPN Inteligentne serwery proxy DNS do dostęp do kanałów blokowanych geograficznie z całego świata. Chociaż ty nie otrzymuj nowego adresu IP dzięki Smart DNS ta alternatywna metoda ma swoje zalety, jeśli chodzi o omijanie regionalnych ograniczeń.

 • Twój adres IP pozostaje taki sam. W związku z tym nadal możesz oglądać lokalne kanały dzięki konfiguracji Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 • Twoja prędkość Internetu pozostaje taka sama.
 • Smart DNS jest kompatybilny ze wszystkimi twoimi urządzeniami. Oglądaj Rally Dakar 2020 na Xbox, Amazon Fire TV, Apple TV, Roku, Smart TV, Chromecast, Android, iPhone, PS4 lub iPad.
 • Jedna konfiguracja Smart DNS odblokowuje jednocześnie kanały przesyłania strumieniowego z różnych regionów,

Unlocator to inteligentna usługa proxy DNS, która obsługuje odblokowanie SBS, France TV, RTVE, SuperSport, oraz wiele innych kanałów transmisji strumieniowej Rajdu Dakar 2020 z całego świata. Oferują nawet bezpłatny 7-dniowy okres próbny. Jeśli chcesz streamuj Rally Dakar 2020 za pomocą Smart DNS, Unlocator jest droga.

Rajd Dakar 2020

Rajd Dakar 2020 odbędzie się w Arabii Saudyjskiej od 4 stycznia do 18 stycznia 2020 r. Arabia Saudyjska zyskuje na międzynarodowym hostingu sportowym. Najpierw zobaczymy WWE w kraju, a teraz Rajd Dakar.

Będzie to oznaczać, kiedy Dakar po raz pierwszy jedzie do Bliski Wschód. KSA podpisał pięcioletnia umowa gospodarzem wyczerpującego wyścigu, aw przyszłości nigdzie go nie zobaczę.

Z drugiej strony zagłębmy się nieco głębiej w wyścig. Nie chcemy tego zapomnieć dwukrotny mistrz świata Formuły 1 Fernando Alonso zamierza rywalizować w styczniowym rajdzie Dakar z Toyota Gazoo Racing.

Dystans wyścigu wynosi ponad 7900 km, a zawodnicy będą walczyć 5000 km etapów specjalnych. Spójrz na tegoroczną trasę:
Rajd Dakar 2020 Route

Może krótki zwiastun?

W tym roku wyścig się zmienił. Dakar dodał etap „Super Maraton” dla motocykli, w którym dozwolone będzie 10 minut pracy na maszynach. Czy potrafisz odgadnąć, jak ważne będzie zarządzanie pojazdami? Ale teraz wiesz prawie wszystko o wyścigu. Dlaczego nie dam ci krótkiego podglądu tego, czego możesz się spodziewać, czekając do 5 stycznia 2020 r. W twoim kalendarzu?

 

Jak oglądać Rajd Dakar 2020 za darmo na żywo w Internecie?

Obie VPN i Inteligentny DNS są świetne, ponieważ pozwalają odblokować kanały blokowane geograficznie na twoich ulubionych urządzeniach do przesyłania strumieniowego. Oznacza to, że dotrzesz do streamuj Rajd Dakar za darmo online na żywo tak, jak chcesz i gdzie chcesz.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map