Jak oglądać stróżów HBO na żywo w Internecie poza USA

Od 2009 roku zadajemy sobie pytanie, zobaczymy Dr Manhattan jeszcze raz? Cóż, odpowiedź jest zdecydowanie tak, dzięki HBO. Strażnicy zostali ożywieni na małych ekranach 20 października 2019 r. W tamtych czasach jedynym problemem w filmie było to, że brakowało filmu reżysera. Jednak z tą serią masz to HBO jest dostępne tylko w USA. Ale rozwiązanie jest znacznie łatwiejsze. Nigdzie nie idź. Oto jak możesz oglądać Strażników HBO na żywo w dowolnym miejscu.


Jak oglądać stróżów na żywo w Internecie

Jak oglądać stróżów na żywo w Internecie

HBO – Nie teraz, a na pewno nie w podróży

Logo HBOHBO ma dwie usługi przesyłania strumieniowego, których można użyć do oglądania programów premium, w tym nową serię Watchmen. Po pierwsze masz HBO Go, z której usługi korzystasz tylko wtedy, gdy masz ważną abonament kablowy.

Jeśli chodzi o nożyce do kabli, jest HBO teraz. ZA usługa subskrypcyjna który pozwala przesyłać strumieniowo każdy program HBO bez względu na to, gdzie jesteś Stany Zjednoczone.

Jakkolwiek różne są te usługi, obie mają jedną wspólną cechę. Oba są niedostępne poza Stanami Zjednoczonymi.

To nie tylko HBO; każdy usługa może ustalić Twoją aktualną lokalizację i zgodnie z tym zablokować dostęp. Niektóre z nich są ograniczone do Wielkiej Brytanii BBC iPlayer, podczas gdy inni nie działają poza Francją TF1. To tylko sposób na ochronę praw autorskich.

Wróćmy do HBO. Za każdym razem, gdy próbujesz przesyłać strumieniowo treści w witrynie kanału za granicą, to Komunikat o błędzie pojawi się:

„Nie w strefie serwisowej. Aplikacja HBO Now jest dostępna tylko na terenie Stanów Zjednoczonych i niektórych terytoriów USA. ”Błąd HBO teraz FPN

Do tej pory zadajesz sobie pytanie, co możesz zrobić obejść taki problem gdy jest dostępny tylko w innym kraju. Cóż, nie musisz tam być. Wszystko co musisz zrobić to zmień swoją wirtualną lokalizację i wygląda na to, że przegląda internet z Stany Zjednoczone. W jaki sposób? Dowiedz się dalej.

Watchmen The Series – Global Streaming

Najlepszym sposobem, aby nakłonić kanał do myślenia, że ​​jesteś w USA, jest skorzystanie z Wirtualnej sieci prywatnej. VPN to narzędzie internetowe, które chroni twoje dane i zmienia twoją lokalizację po podłączeniu do jednego z jego serwerów.

Po nawiązaniu połączenia VPN szyfruje twoje dane i ukrywa twoją tożsamość. Ponadto zostaniesz przeniesiony i Twój Adres IP ulegnie zmianie do kraju, w którym znajduje się serwer, co zapewnia pełną obsługę dostęp do czegokolwiek ograniczonego online w okolicy.

Na przykład, ponieważ HBO jest dzisiaj naszym celem, musisz połączyć się z amerykańskim serwerem. Jak tylko połączenie zostanie nawiązane, otrzymasz Adres IP w USA. To twój klucz. Masz teraz dostęp do nie tylko HBO, ale Hulu, CW TV, i więcej amerykańskich kanałów z ograniczeniami.

Kroki

Oto, co musisz zrobić, aby: odblokuj HBO Now or Go, i transmituj Watchmen w dowolnym miejscu:

 1. Zapisz się z wiarygodną usługą VPN. dzisiaj, ExpressVPN jest liderem w branży.
 2. Po utworzeniu konta pobierz i zainstaluj jego aplikację na swoim urządzeniu Android, iOS, PC, Mac lub Fire Stick.
 3. Teraz aktywuj aplikację, Zaloguj się, i połącz się z serwerem w USA.
 4. Poczekaj kilka sekund na nawiązanie połączenia.
 5. Wreszcie, uruchom HBO i transmituj Strażników gdziekolwiek jesteś.

ExpressVPN istnieje już prawie 10+ lat, i jak dotąd jest to usługa numer jeden w branży. Ma więcej niż 3000 serwerów w 94 krajach, i są dobrze zoptymalizowane Streaming HD.

To nie wszystko. ExpressVPN przoduje również w dziale prywatności i bezpieczeństwa. Chroni twoje dane przy użyciu 256-bitowego szyfrowania AES, wraz z kilkoma protokołami bezpieczeństwa, a wyłącznik awaryjny, dzielone tunelowanie i wiele więcej. Jeśli nie tego szukasz, oferują 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy.

Wreszcie, jeśli zdecydujesz się zmienić dostawcę, istnieją inne najlepsze VPN dla HBO. Sprawdź je w poniższej tabeli.

Alternatywa VPN – Wprowadź Smart DNS

Szyfrowanie VPN będzie spowolnij połączenie, w zależności od szybkości ich serwerów. Jeśli serwery nie są dobrze zoptymalizowane, możesz mieć problemy z buforowaniem.

Istnieje jednak obejście tego problemu, ale wiąże się to z pewnymi kosztami. Aby uzyskać streaming HD za pomocą minimalna utrata prędkości, powinieneś poświęcić dodatkowe bezpieczeństwo. Innymi słowy, powinieneś użyć Inteligentny DNS.

Inteligentne usługi DNS, takie jak Unlocator, zmieniają adresy URL przedstawiające Twoją prawdziwą lokalizację. Nie zmieniają twojego adresu IP; nie szyfrują też twoich danych.

Jeśli szukasz tylko streamingu, jest to idealny wybór dla Ciebie. Oto, co musisz zrobić:

 1. Zarejestruj się za pomocą Unlocator. Możesz wybrać „Smart DNS” lub zarówno Smart DNS, jak i VPN.
 2. Na ich stronie internetowej sprawdź przewodniki i skonfiguruj DNS na podstawie używanego urządzenia. Możesz skonfigurować Smart DNS na Android, iOS, PC, Mac, FireStick, PlayStation, Xbox, Apple TV, Chromecast, i więcej.
 3. Teraz uruchom HBO i streamuj Strażnicy gdziekolwiek jesteś.

Unlocator jest najlepsza usługa Smart DNS na świecie. Odblokowuje więcej niż 240 kanałów na całym świecie i wciąż rośnie. Co więcej, możesz wypróbować ich pełną obsługę za darmo dzięki ich uprzejmości 7-dniowy bezpłatny okres próbny. Karta kredytowa nie jest wymagana, zarejestruj się, aby skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego, i możesz zacząć.

Watchmen – The Series

Jak zapewne wiesz, Watchmen opiera się na komiksach Alana Moore’a i Dave’a Gibbonsa. Jednak serial pojawi się 34 lata po tym, co powie powieść.

Program będzie emitowany 20 października 2019 r. W HBO. Oglądaj go, ponieważ zobaczysz wiele znajomych i nieznanych twarzy. Według twórców chcą czegoś oryginalnego. Nie będę jednym z tych, którzy idą naprzód i wszystko psują. Nie, pozwolę ci oceniać na własną rękę.

Pamiętaj, że widzieliśmy już ten film. Nie porównuj tego z filmem Snydera; to nowy odświeżający początek serii. Och, i to jest HBO, więc możemy założyć, że będzie epicki. Pierwszy zwiastun jest już dostępny. Przyjrzyj się, czego będziesz oczekiwać od nowego programu HBO, The Watchmen.

 

Stream Watchmen Season 1 Live – Final Thoughts

Ten uznany przez krytyków serial jest emitowany 20 października 2019 r. Teraz masz możliwość obejrzenia go na żywo, gdziekolwiek jesteś. Wszystko czego potrzebujesz to VPN, aby zmienić swoją lokalizację i pojawić się w Stanach Zjednoczonych.

Potem możesz oglądać Strażników sezon 1 z dowolnego miejsca na świecie. Daj mi znać, co myślisz o pierwszym odcinku w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map