Jak oglądać Super Bowl 2020 na FireStick bez kabla

Świetne wiadomości dla kibiców i kutrów. Wiele platform streamingowych nadaje 54. Super Bowl na 2 lutego 2020 r. Podczas gdy Fox Sports jest oficjalnym nadawcą w USA, przecinacze kabli mają również kilka sposobów na transmisję Mega Event na żywo. Teraz ten przewodnik ma na celu Fire Stick użytkowników i uzyskiwanie Transmisja na żywo z Super Bowl na urządzeniu nigdy nie było łatwiejsze. Oto, co musisz zrobić.


Jak oglądać Super Bowl 2020 na FireStick bez kabla

Jak oglądać Super Bowl 2020 na FireStick bez kabla

Super Bowl 2020 w FireStick – aplikacje do pobrania

Posiadanie oficjalnego nadawcy to jedno i posiadanie dedykowane aplikacje na Fire Stick jest inny. Dzisiaj skupiamy się na kanałach, które oferują transmisję na żywo z Super Bowl bez potrzeby abonamentu kablowego.

Dobrą wiadomością jest to, że Fire Stick zapewnia ich mnóstwo. Ale zanim przejdziemy dalej, musimy wskazać, że kanały te są ograniczone geograficznie do niektórych lokalizacji.

Widzisz, bez względu na to, czy jest to ich oficjalna strona / klient, czy dedykowana aplikacja na Fire Stick, usługi te nadal obowiązują blokowanie geograficzne. Ogranicza to dostęp użytkownika do niektóre lokalizacje.

Dowolny kanał przesyłania strumieniowego online może określić Twoje aktualne miejsce pobytu według sprawdzanie twojego adresu IP. Jeśli nie znajdziesz się w jego zasięgu, niemal natychmiast zostaniesz zablokowany, bez względu na to, jakiego urządzenia używasz.

To problem, który rozwiążemy w dalszej części artykułu. Na razie oto są oficjalne niekablowe kanały Super Bowl dostępne do pobrania na Fire Stick:

 • DAZN (Kanada i Niemcy)
 • Hulu + Live TV (Stany Zjednoczone)
 • Sling TV (Stany Zjednoczone)
 • BBC iPlayer (Wielka Brytania)

Problem został rozwiązany, kanały zostały wymienione. Teraz pozostaje ci tylko nauczyć jak zainstalować którekolwiek z nich, jeśli nie wszystkie, i odblokować je, jeśli mieszkasz w nieobsługiwanych regionach.

Dedykowane aplikacje Fire Stick – proces instalacji

Pamiętaj, że chociaż nie ma potrzeby abonamentu kablowego, aby oglądać grę, nadal potrzebuję subskrypcji do wybranego kanału. Widziałeś regiony, w których kanały są dostępne powyżej.

Pozostało Ci wybrać jeden w zależności od tego, który najbardziej Ci odpowiada i zainstalować go na urządzeniu Fire Stick. Weźmy na przykład DAZN, ponieważ jest to jeden z wiodących kanałów sportowych i oferuje 30 dniowy okres próbny dla nowych użytkowników

Subskrypcja DAZN jest dość tania w porównaniu do tego, co otrzymasz w zamian. Nie tylko oglądasz Super Bowl, będziesz miał dostęp do dziesiątki innych wydarzeń sportowych dookoła świata.

Powiedziawszy to, poprowadzimy Cię przez jak zainstalować DAZN na swoim urządzeniu Amazon Fire Stick. Uwaga: To samo można zrobić dla wszystkich kanałów wymienionych powyżej.

 1. Uruchom swój FireStick i wybierz funkcja wyszukiwania.
 2. Wpisz DAZN i kliknij aplikację.
 3. Następnie kliknij ‘Dostać’.
 4. Teraz wybierz ‘Pobieranie’.
 5. Aplikacja DAZN będzie teraz Ściągnij i zainstaluj na FireStick.
 6. Będziesz w stanie streamować Super Bowl 2020 za darmo na żywo w Amazon Fire TV.

Teraz, gdy omówiliśmy część instalacyjną, powinniśmy ci o tym przypomnieć DAZN jest ograniczony do niektórych regionów podobnie jak inne kanały wspomniane powyżej. W następnej części dowiesz się dokładnie, jak zmusić ich do działania poza pierwotnym obszarem zasięgu.

Stream Super Bowl w FireStick – globalny zasięg

Jak wspomniałem powyżej, Super Bowl będzie można oglądać za darmo tylko w wybranych krajach. Na przykład w Sling TV’s sprawa, amerykańscy byli klepacze żyjący w Kanada, Wielka Brytania, Australia lub gdzie indziej za granicą, nie będzie mógł uzyskać dostępu do jego treści z powodu ograniczeń geograficznych.

Stwierdziliśmy, że Twój adres IP jest odpowiedzialny za takie bloki, ponieważ wspomaga kanał określanie twojej lokalizacji. Kiedy mówimy o Sling TV, wymagany jest amerykański adres IP. W przeciwnym razie otrzymasz następujące informacje komunikat o błędzie geo:

“Przykro nam. Sling TV jest dostępny tylko w USA. Dziękuję za zainteresowanie.”Błąd lokalizacji Sling TV

Aby uzyskać dostęp do Sling TV, musisz sfałszować swoją lokalizację online w USA. Najbardziej skutecznym sposobem na to jest użycie Wirtualnej sieci prywatnej. Widzisz, VPN to narzędzie, które przekierowuje twoje dane przez dedykowany serwer w swojej sieci.

Po połączeniu VPN szyfruje ruch (dodaje bezpieczeństwo) i ukrywa twój adres IP (dodaje anonimowość).

Z ukrytym adresem IP VPN przydzieli Ci tymczasowy adres w kraju, w którym znajduje się serwer. Na przykład jeśli ty połączyć się z serwerem w USA, otrzymasz Amerykański adres IP. W rezultacie będziesz mógł przesyłać strumieniowo filmy takie jak Sling TV, Hulu i inne amerykańskie kanały, bez względu na to, gdzie jesteś.

Odblokowywanie kanałów Fire Stick za granicą – kroki

Szczerze mówiąc, to nie jest łatwiejsze. Musisz tylko wykonać kilka kroków, aby w mgnieniu oka obejrzeć Super Bowl 2020 na Fire Stick:

 1. Najpierw zarejestruj się u najlepszego dostawcy VPN. Nasza rekomendacja idzie do ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na FireStick. Możesz dostać klienta bezpośrednio ze sklepu.
 3. Uruchom aplikację VPN, zaloguj się i przejdź do listy serwerów.
 4. Teraz, w zależności od pobranego kanału, połącz się odpowiednio z serwerem VPN:
  • Serwer amerykański dla Sling TV lub Hulu.
  • Serwer brytyjski dla BBC iPlayer.
  • Niemiecki lub kanadyjski serwer dla DAZN.
 5. Uruchom aplikację kanału.
 6. Przesyłaj strumieniowo 2020 Super Bowl na żywo w dowolnym miejscu na Fire Stick bez kabla.

Jeśli chodzi o najlepszą sieć VPN, możesz oglądać telewizję Super Bowl 2020 bez użycia kabla na FireStick, ExpressVPN jest na górze. Posiadają dedykowaną aplikację VPN dla Amazon FireStick i oferują również 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Inni najlepsi dostawcy usług VPN, z których możesz również korzystać, wymieniono poniżej.

Jak oglądać Super Bowl 2020 na FireStick bez kabla

To właściwie wszystko, co musisz wiedzieć o tym, jak przesyłać strumieniowo 54 edycja z Super Bowl w FireStick transmisja na żywo bez kabli. Jakie są twoje prognozy dotyczące San Francisco 49ers vs. Szefowie Kansas City? Czy czekasz na występ J-Lo i Shakiry w przerwie? Podziel się swoimi przemyśleniami poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map