Jak oglądać Super Channel poza Kanadą

Gdy kanał ma słowo Wspaniały w nim myślę, że warto to sprawdzić. Cóż, kiedy zobaczyłem co Super Channel ma do zaoferowania, od razu przykuło moją uwagę. To Kanał kanadyjski ma wszystko, czego potrzebujesz filmy, programy telewizyjne, eSport i inne. Jednak zanim udało mi się zdobyć treść, kanał zablokował mnie jak to tylko dostępne w Kanadzie. Czy zauważyłeś Czas przeszły Używam? Tak, to dlatego, że odblokowałem go w moim regionie, a ty też. Oto jak możesz oglądać Super Channel w dowolnym miejscu. 


Jak oglądać Super Channel poza Kanadą

Jak oglądać Super Channel poza Kanadą

Super Channel – kanadyjska super usługa

Super Channel istnieje już od dłuższego czasu. To pierwszy wprowadzony na rynek w 2007 r, przynoszący wydany teatralnie, najpierw do telewizyjnych filmów i seriali telewizyjnych, wraz z dokumentami do ekranów mieszkańców Kanady.

Usługa nie jest jednak skierowana do tych, którzy zdecydowali się dołączyć rewolucja cięcia kabli. Tylko użytkownicy, którzy mają ważna subskrypcja kablowa ma dostęp do treści Super Channel.

Po zalogowaniu możesz uzyskać dostęp do czterech kanałów:

 • Bezpiecznik: Możesz oglądać kilka filmów, programów telewizyjnych, filmów dokumentalnych i koncertów.
 • Serce & Dom: Więcej o rodzinnych filmach i programach.
 • Sklepienie: Koncentruje się bardziej na ręcznie wybieranych, ulubionych przez fanów, uznanych przez krytyków filmach.
 • Ginx: Koncentruje się na programowaniu związanym z eSports

Ponadto masz Super Channel On-Demand, który jest dostępny bez dodatkowych opłat dla nowych i obecnych subskrybentów Kanadyjski dostawca telewizji. Jednak nie jest dostępny dla Klienci Bell Satellite. Oto, co mówi ich oficjalna strona:

* Super Channel On Demand nie jest obecnie dostępny dla klientów Bell Satellite. Sprawdź dostępność u swojego dostawcy usług telewizyjnych. ”

Dostępność

Choć jest tak wielka, że ​​Internet nie jest tak darmowy, jak mogłoby się wydawać. Wiele witryn i usług ogranicza dostęp użytkowników na podstawie ich fizyczna lokalizacja.

Ten mechanizm blokujący jest często wdrażany ze względu na ograniczenia praw autorskich. Baza danych usługi odwzorowuje fizyczne lokalizacje adresów IP, aby zarządzać i egzekwować to, co nazywamy geobloki.

Na przykład, Super Channel wymaga Kanadyjski adres IP operować. Jeśli jesteś poza krajem, musisz mieć inny adres IP. Dlatego usługa będzie zakończyć dostęp gdy spróbujesz wyświetlić jego zawartość.

Nawet jeśli jesteś ważnym subskrybentem któregokolwiek z powyższych dostawców, po opuszczeniu kraju Twój subskrypcja przestanie istnieć. Cóż, technicznie rzecz biorąc, istnieje, ale pójdzie do marnotrawstwo. To jest komunikat o błędzie geo otrzymasz, jeśli spróbujesz oglądać Super Channel za granicą:

Kod błędu: PLAYER_ERR_GEO_RESTRICTED ”„ Nie można odtwarzać tego filmu w bieżącym regionie geograficznym ”.Komunikat o błędzie nadkanałowym

Jeśli to nie był wystarczający dowód, oto ich oficjalna strona stwierdza:

„Super Channel jest ogólnokrajową usługą płatnej telewizji i posiada licencję na prowadzenie działalności w Kanadzie. Niestety nie świadczymy naszych usług poza 10 prowincjami i 3 terytoriami Kanady. ”Oświadczenie dotyczące witryny Super Channel

Skoro już wiesz, na czym polega problem, jak myślisz, że przechodzimy do części dotyczącej rozwiązania? Następna sekcja da ci wszystko, czego potrzebujesz, jak to zrobić odblokuj Super Channel poza Kanadą. To jest 2 minuty czytania, więc w zasadzie nie wymaga wysiłku.

Super Channel – już nie tak kanadyjski

Do dostęp do Super Channel poza Kanadą, musisz sfałszować swoją lokalizację i wyglądać, jakbyś był w kraju. Technicznie jest to wykonalne za pomocą Wirtualnej sieci prywatnej.

VPN to oprogramowanie, które przekierowuje twoje dane przez prywatny tunel, szyfrowanie go w trakcie. Twój ruch przechodzi przez ten tunel i sięga jeden z jego serwerów w wybranym przez ciebie kraju.

Po ustanowieniu połączenia VPN będzie ukryj swoją tożsamość i lokalizację i przypisać ci adres IP w wybranym kraju. W rezultacie będziesz wyglądać, jakbyś przeglądał internet z tego regionu, co ci zapewni dostęp do ograniczonych treści tam.

Na przykład, jeśli chcesz Super Channel, potrzebujesz Kanadyjski adres IP. Można to łatwo uzyskać, jeśli połączysz się z serwerem VPN w Kanadzie. Nie tylko dostaniesz Super Channel, ale także inne Kanadyjska telewizja kanały takie jak CTV, TSN, Sportsnet, i więcej.

Kroki

To jest naprawdę bardzo proste. Oto, co musisz zrobić, aby odblokować Super Channel w swoim kraju:

 1. Najpierw wybierz dostawcę VPN, który oferuje serwery w Kanadzie. Możesz użyć ExpressVPN; one mieć pięć.
 2. Kolejny, pobierz i zainstaluj ich aplikację VPN na urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Aktywuj klienta VPN, zaloguj się za pomocą swojej nazwy użytkownika i hasła, i otwórz listę serwerów.
 4. Teraz połącz się z Kanadyjski serwer VPN.
 5. Uruchomić Super Channel.
 6. Przesyłaj strumieniowo usługę poza Kanadą, gdziekolwiek jesteś.

Polecenie konkretnej sieci VPN nie przychodzi bez odpowiedniej oceny. W ciągu ostatnich kilku lat natknąłem się na setki VPN. Jak dotąd, ExpressVPN był jednym z niewielu, które zrobiły na mnie wrażenie. Usługa ma więcej niż 3000 serwerów w 94 krajach. Jeśli więc Twoim celem jest odblokowanie ograniczonej zawartości, nie zabraknie Ci opcji.

Jeśli chodzi o prywatność, ExpressVPN zapewnia najlepsze funkcje, o które możesz poprosić. Obejmuje to przełącznik kill, ścisłe zasady braku logów i podzielone tunelowanie, wraz z kilkoma innymi. Wspomniałem już, że jest to jedno z niewielu, które zrobiło na mnie wrażenie, co oznacza, że ​​jest ich więcej. Sprawdź je w poniższej tabeli.

Super w Super Channel

Wielu z was może zapytać, co jest takiego specjalnego w takiej usłudze. To proste Treść oczywiście dostaniesz. Oto kilka tytułów, które będziesz mógł oglądać po odblokowaniu kanału w swoim regionie:

Stream Super Channel Anywhere – rozstanie słów

Chociaż do Super Channel można uzyskać dostęp przez wszystkich główni dostawcy telewizji kablowej i satelitarnej w Kanadzie wszystko się marnuje, jeśli opuścisz kraj.

Na szczęście masz VPN aby uratować dzień. Wszystko czego potrzebujesz to połączenie z serwerem kanadyjskim i możesz oglądać Super Channel gdziekolwiek. Jeśli masz jakieś pytania, daj mi znać w sekcji komentarzy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map