Jak oglądać SuperSport poza Republiką Południowej Afryki

Jak odblokować i oglądać SuperSport poza Republiką Południowej Afryki przez VPN lub Smart DNS Proxy


Jak odblokować i oglądać SuperSport poza Republiką Południowej Afryki przez VPN lub Smart DNS Proxy

W tym artykule pokażę Ci, jak to zrobić VPN i Inteligentne serwery proxy DNS pomógł mi oglądać moje ulubione drużyny w SuperSport z zagranicy.

Jak odblokować SuperSport poza Republiką Południowej Afryki za pomocą VPN

Jako miłośnik sportu, który stale przebywa za granicą, zaufaj mi, gdy powiem ci, że to najlepszy sposób ominąć bloki geograficzne jest z wirtualną siecią prywatną (VPN).

To dziecko jest bardzo skuteczne, ponieważ to przekierowuje ruch do innej wybranej sieci, a następnie daje adres IP z wybranego regionu. Ten proces powoduje, że kanały transmisji strumieniowej, takie jak SuperSport, uważają, że znajdujesz się w ich strefie zasięgu, co oznacza, że ​​będziesz mógł zobaczyć ich zawartość skądkolwiek. 

Sieci VPN oferują również doskonałe funkcje bezpieczeństwa i prywatności, takie jak ruch szyfrowanie i zerowanie. W rezultacie będziesz mieć całkowitą anonimowość za każdym razem, gdy będziesz online. Nawet twój dostawca usług internetowych nie będzie mógł zobaczyć, co robisz.

A jeśli uważasz, że uzyskanie VPN jest skomplikowaną sprawą, pomyśl jeszcze raz, ponieważ Twoja następna usługa znajduje się zaledwie kilka kliknięć.

 1. Najpierw musisz subskrybować dostawcę z świetny ranking i recenzje. Polecam użyć słynnego ExpressVPN. 
 2. Bez względu na to, czy korzystasz z iOS, Androida, PC czy Maca, możesz Ściągnij i zainstaluj aplikacja na większość urządzeń i platform.
 3. Po skonfigurowaniu aplikacji na urządzeniu, uruchom go, zaloguj się i połącz na serwer z Afryka Południowa.
 4. Przejdź do strony internetowej lub aplikacji SuperSport i transmituj strumieniowo dowolny turniej.

Najlepsze VPN do odblokowania SuperSport

Czy chcesz mojej rady? Rozluźnij się i zarejestruj w ExpressVPN. To się skończyło 3000 serwerów przez 94 narody, w tym RPA, co oznacza, że ​​może bez problemu odblokować SuperSport i każdy inny kanał.

Również usługa nie rejestruje ruchu ani nie śledzi aktywności online, co czyni go idealnym wyborem, jeśli martwisz się o swoją prywatność. I czy wspominałem, że używa najsilniejszego szyfrowanie aby nikt nie monitorował twojego ruchu?

Ponadto, jeśli kiedykolwiek będziesz mieć problemy lub pytania podczas korzystania z ExpressVPN, możesz skontaktować się z nimi całą dobę obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo lub e-maila.

Subskrybując ExpressVPN, nie żałujesz, ponieważ w przypadku niezadowolenia z usługi możesz uzyskać pełny zwrot pieniędzy dzięki 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy. 

Jeśli taki jest scenariusz, spójrz na najlepsze alternatywy zawarte na tej liście:

Jak oglądać SuperSport poza Republiką Południowej Afryki za pomocą inteligentnych serwerów proxy DNS

Jeśli nie jesteś typem VPN, jedyną inną opcją odblokowania SuperSport z zagranicy jest Smart DNS proxy. Pamiętaj jednak, że konfiguracja na urządzeniu nie jest tak prosta jak VPN, ponieważ serwery proxy nie mam dedykowanych aplikacji. Dlatego musisz je skonfigurować ręcznie.

W przeciwieństwie do VPN, narzędzia te przekierowują tylko część twojego połączenia, aby sfałszować twoją lokalizację. one nie ukrywaj swojego adresu IP ani nie szyfruj ruchu. Niektórzy użytkownicy postrzegają to jako pozytywną rzecz, ponieważ prędkość Internetu nie spada. Ale inni, którzy są zainteresowani prywatnością, wolą ich unikać.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że inteligentne serwery proxy DNS nie działają poprawnie, jeśli dostawca usług internetowych używa przezroczystych serwerów proxy lub przejęcia DNS.

 1. Wybierz dobrze znany i wydajny inteligentny DNS, taki jak Unlocator. 
 2. Skonfiguruj na swoim urządzeniu. Przekonasz się, że te narzędzia są kompatybilne z prawie każdym urządzeniem, w tym iOS, Android, Mac, PC, Smart TV, Apple TV, Amazon Fire TV PS3 / PS4, Xbox, i Roku.
 3. Oglądaj swoje ulubione drużyny poza Afryką Południową.

Jeśli wolisz używać inteligentnego serwera proxy DNS niż VPN, najlepszym wyborem musi być Unlocator. Zapewnia łatwe i jasne samouczki wideo i przewodniki aby pomóc Ci płynnie skonfigurować go na urządzeniu, a także obsługuje ponad 200 kanałów. Dlatego jeśli jesteś miłośnikiem telewizji, będziesz mógł oglądać swoje ulubione programy w BBC iPlayer, HBO, Hulu, Amazon Prime Video, AMC i wielu innych..

Ale nie musisz jeszcze się do tego zobowiązać. Przetestuj za darmo dzięki 7-dniowy bezpłatny okres próbny. 

Jak odblokować i oglądać SuperSport za granicą – podsumowanie

Czy wypróbowałeś którąś z metod, które zasugerowaliśmy powyżej, aby odblokować SuperSport poza Republiką Południowej Afryki? Jeśli tak, jak poszło? Podziel się swoją opinią i doświadczeniem za pomocą VPN lub Smart DNS w celu ominięcia ograniczeń geograficznych w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map