Jak oglądać TBS poza USA?

Nie możesz uwierzyć, ile razy ponownie uruchamiałem telefon, sądząc, że działa nieprawidłowo, gdy próbowałem uzyskać dostęp do TBS. Potem przypomniałem sobie, że byłem w Wielkiej Brytanii. Najwyraźniej tbs jest jedną z tych usług, które ograniczają dostęp do ich treści konkretnej oglądalności.


Wyobraź sobie moje rozczarowanie, gdy dowiedziałem się, że „nie wolno mi” oglądać Family Guy w telewizji za granicą. Sytuacja była niefortunna, dopóki nie natknąłem się na dwa narzędzia odblokowujące; VPN i proxy Smart DNS. Chcesz wiedzieć, jak ich użyłem? Czytaj dalej.

Jak oglądać TBS poza USA?

Jak oglądać TBS poza USA?

TBS oznacza Turner Broadcasting System. Jest to niezwykle popularny kanał telewizyjny w Stanach Zjednoczonych. Koncentruje się głównie na amerykańskich serialach komediowych, takich jak Family Guy, American Dad, Conan, The Guest Book i wiele innych. TBS transmituje także wydarzenia sportowe na żywo, takie jak MLB Playoffs i NBA. TBS jest blokowany geograficznie poza USA. Oznacza to, że amerykańscy emigranci mieszkający za granicą w Kanadzie, Wielkiej Brytanii i Australii nie będą mogli oglądać TBS z powodu ograniczeń geograficznych. Możesz albo użyj Smart DNS lub VPN, aby pokonać ograniczenia geograficzne i uzyskać dostęp do TBS w każdym kraju.

Jak odblokować TBS poza USA za pomocą VPN

Słowa wirtualna sieć prywatna oznacza litery VPN. Ta technologia została stworzona do bezpieczne połączenie internetowe użytkowników jak również daj im swobodę online. Poprzez połączenie VPN dostaniesz się do szyfruj wszystkie dane i ruch online aby nikt nie miał do nich dostępu. Jednak bezpieczeństwo nie jest jedyną rzeczą, jaką VPN mają do zaoferowania.

 • Pełna prywatność online: Twoje działania online są teraz bezpieczne, gdy połączysz się z serwerem w innym kraju.
 • Odblokuj zawartość: Dzięki subskrypcji VPN możesz ominąć ograniczenia geograficzne z całego świata.
 • Obejście Ograniczanie przepustowości ISP: Twoja prędkość Internetu jest ograniczona przez twojego dostawcę usług internetowych. Jednak połączenie VPN może temu zapobiec.
 • Aplikacje VPN: Przyjazne dla użytkownika aplikacje VPN na PC, Mac, Android, iOS i FireStick sprawiają, że korzystanie z VPN jest przyjemne.

Uzyskaj dostęp do TBS poza USA za pomocą Smart DNS

Jeśli nie jesteś podekscytowany uzyskaniem subskrypcji VPN, możesz sprawdzić inteligentną alternatywę DNS. Możesz odblokowywać kanały za pomocą Smart DNS za granicą w SZYBKICH SZYBKOŚCIACH. To główna różnica między VPN a inteligentnym DNS. Zamiast szyfrować dane użytkowników – co zajmuje dużo czasu – Smart DNS przekierowuje ruch, który jest odpowiedzialny za określenie Twojej lokalizacji geograficznej przez jeden z jej serwerów. Użytkownicy świadomi bezpieczeństwa są w gorszej sytuacji, ponieważ Smart DNS nie szyfruje ruchu ani nie ukrywa adresów IP. jeśli naprawdę cenisz swoją prywatność w Internecie, Smart DNS może nie być dla Ciebie.

 • Odblokowanie zależy od używanej usługi Smart DNS.
 • Inteligentne serwery proxy DNS nie działają z przezroczystymi serwerami proxy ani przechwytywaniem DNS.
 • Ręczne wybranie nowej wirtualnej lokalizacji nie jest możliwe.
 • Zgodność inteligentnego serwera proxy DNS jest wysoka. Możesz skonfigurować Smart DNS na wielu urządzeniach.

Osobiście sugeruję, aby wziąć Smart DNS na bezpłatny 7-dniowy okres próbny. Udaj się do Unlocator gdzie możesz się zarejestrować bez karta kredytowa. To inteligentny DNS, w który warto zainwestować odblokowuje się 220 różnych kanałów z całego świata. Ponadto tak jest proces konfiguracji jest naprawdę łatwy, a jego usługi są na najwyższym poziomie, tak jak byś chciał.

Najlepsza sieć VPN

ExpressVPN jest wyjątkowo przyzwoitym dostawcą, który potrafi odblokuj amerykańskie kanały za granicą. Firma jest właścicielem duża sieć serwerów z tysiącami serwerów w ponad 94 krajach. Nie zapomnij ich 30-dniowa polityka zwrotów nie spieszy cię to do podjęcia zobowiązania. Dlaczego więc nie? Daj mu szansę i bądź pewny, że to bez ryzyka. Będziesz także potrzebował ważnego Abonament kablowy w USA abyś mógł zalogować się do TBS nawet podczas korzystania z VPN lub Smart DNS. Zachęcamy do sprawdzenia innych dostawców usług w poniższej tabeli.

Urządzenia strumieniowe kompatybilne z TBS

 • Android
 • iPhone
 • iPad
 • Amazon Fire TV
 • PC
 • Prochowiec
 • FireStick
 • Telewizor apple
 • Roku
 • Chromecast

Jak oglądać TBS w dowolnym miejscu na świecie

Niezależnie od tego, które kanały chcesz odblokować za granicą, przełączaj się między tymi dwoma narzędziami. Obie metody pozwolą ci odblokować za granicą TBS, TNT, ABC Go i CBS. Po przejściu do fazy przesyłania strumieniowego wersji próbnej VPN lub Smart DNS, powiedz nam o tym. Ponadto chcielibyśmy wiedzieć, z którą VPN lub Smart DNS zdecydowałeś się skorzystać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map