Jak oglądać telewizję CW w Południowej Afryce, bezproblemowo!

Czy podoba Ci się długa lista wspaniałych programów w telewizji CW? Cóż … jeśli nie mieszkasz w USA, to pecha. Nie martw się, istnieją sposoby na obejście bloków geograficznych CW. Tak, wszystko to rozgryzłem i najlepsze jest to, że nie zajęło mi to tyle czasu ani wysiłku. Oto jak możesz oglądać CW TV w Południowej Afryce z VPN lub Smart DNS.


Jak oglądać telewizję CW w Południowej Afryce, bezproblemowo!

Jak oglądać telewizję CW w Południowej Afryce, bezproblemowo!

Jak oglądać telewizję CW w Południowej Afryce za pomocą VPN

Międzynarodowi fani seriali takich jak Jane the Virgin, The Flash i Riverdale zwykle mają problemy z dostępem do tych programów w telewizji CW. Dlaczego? Ponieważ Dostęp do telewizji CW można uzyskać wyłącznie w USA.

Jest to smutne, ponieważ nadawca oferuje aplikację do przesyłania strumieniowego, która nie wymaga hasła ani subskrypcji … tj. Marzenie każdego noża do kabli. Możesz znaleźć aplikację i witrynę z dowolnego miejsca na świecie, po prostu nie będziesz mieć do niej dostępu, jeśli nie jesteś w USA.

Nie martw się, są rozwiązania. Pierwszym z nich jest użycie VPN do sfałszowania publicznego adresu IP.

Pozwól mi wyjaśnić.

CW TV, podobnie jak większość witryn wymuszających regionalny zakaz, wykorzystuje Twój adres IP, aby dowiedzieć się, gdzie jesteś na świecie. Jeśli nie masz amerykańskiego adresu IP, nie możesz skorzystać z usługi. Korzystanie z VPN jest legalnym sposobem ominąć te nieznośne zakazy, oraz doskonałe narzędzie do oglądania telewizji CW w Afryce Południowej.

Co to jest VPN?

VPN, skrót od Virtual Private Network to narzędzie cyberbezpieczeństwa który może wykonać następujące czynności:

 1. Przekazywanie danych przez prywatną sieć i szyfrowanie.
 2. Ponowne trasowanie danych / ruchu przez wybrane bezpieczne serwery.

Oprócz środków bezpieczeństwa, Sieci VPN mogą zmienić Twoją wirtualną lokalizację. Kiedy nastąpi proces zmiany trasy, Twój adres IP zostanie zmieniony automatycznie, aby dopasować lokalizację serwera. Oznacza to, że jeśli chcesz Amerykański adres IP, aby uzyskać dostęp do CW TV w Południowej Afryce, musisz połączyć się z amerykańskim serwerem VPN.

Jak korzystać z VPN, aby odblokować CW TV w Południowej Afryce

Wyjaśniłem, w jaki sposób VPN może ci pomóc w odblokowaniu CW TV. Pokażę teraz, jak łatwo to osiągnąć:

 1. Zarejestruj się u wiarygodnego dostawcy VPN i nie ufaj darmowym.
 2. Pobierz aplikację zgodną z urządzeniem 
 3. Teraz uruchom aplikację
 4. Wybierz serwer amerykański.
 5. Połącz się z tym amerykańskim serwerem. 
 6. Po zabezpieczeniu połączenia, przejdź do strony lub aplikacji CW TV.
 7. Udanego streamingu CW TV.

Widzieć? Kilka prostych kroków!

Jak oglądać telewizję CW w Południowej Afryce za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

VPN nie jest dla wszystkich. Niektórym mniej zależy na bezpieczeństwie, ale zamiast tego doceniają duże prędkości. Właśnie to oferuje Smart DNS. Teraz, jeśli twoje połączenie internetowe jest wolne, lub po prostu nie przejmujesz się funkcjami bezpieczeństwa VPN, Smart DNS może być dla Ciebie dobrym atutem. Odpowiedni serwer Smart DNS Proxy również pozwoli dostęp do telewizji CW w Afryce Południowej.

Co to jest serwer proxy Smart DNS?

Smart DNS Proxy to usługa, która była zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom ominąć ograniczenia i dostęp do zablokowanych treści. To szczególne narzędzie korzysta z dedykowanych serwerów proxy w celu zmień DNS swojego urządzenia. Jeśli nie wiesz, Twoje urządzenie używa DNS do tłumaczenia na adresy IP, które wpisujesz w pasku adresu, aby komputer mógł zrozumieć.

Innymi słowy, Smart DNS nie zmienia ani nie zastępuje twojego adresu IP. W rzeczywistości to oszuka stronę internetową (do której próbujesz uzyskać dostęp), aby pomyśleć, że łączysz się z innej lokalizacji z twoim żądaniem DNS. Oznacza to, że nie jesteś blisko anonimowości online. Ale przynajmniej możesz oglądać swoje ulubione programy w dowolnym miejscu na świecie?

Kilka rzeczy, o których musisz wiedzieć wcześniej za pomocą Smart DNS do odblokowania CW TV w Południowej Afryce są następujące:

 • Odblokowanie określonych kanałów zależy od dostawcy:  Możesz tylko uzyskać dostęp do kanałów, które oferuje twój dostawca. Przed subskrybowaniem inteligentnego serwera proxy DNS należy zapoznać się z listą kanałów.
 • Inteligentne serwery proxy DNS nie będą działać wszędzie. Jeśli mieszkasz w kraju, w którym dostawcy usług internetowych przejmują kontrolę nad Twoim DNS lub używają przezroczystych serwerów proxy, nie będziesz mógł korzystać z tej usługi.
 • Skonfiguruj Smart DNS na swoim urządzeniu: Wybierz usługodawcę, który oferuje szczegółowe instrukcje instalacji, ponieważ proces może być techniczny.

Którego serwera proxy Smart DNS należy użyć?

W końcu zdałeś sobie sprawę, że serwer proxy Smart DNS jest dostawcą, którego potrzebujesz w swoim życiu! Wspaniale, porozmawiajmy o tym, która usługa działa najlepiej w odblokowaniu CW TV w Południowej Afryce. Aby uzyskać najlepszy eksperyment Smart DNS, radzę użyj Unlocatora. Wiem, że robię właściwą rekomendację, ponieważ na listę kanałów, które można oglądać za pomocą tego inteligentnego DNS, należy umrzeć, w tym CW TV.

Podręczniki instalacji Unlocatora zachęcają początkujących do zarejestrowania się w jego usługach. Firma również oferuje doskonały 7-dniowy bezpłatny okres próbny i 14-dniową polisę zwrotu opublikuj swoją subskrypcję i nie potrzebujesz karty kredytowej.

Najlepsza sieć VPN dla CW TV

Konfiguracja i korzystanie z VPN nie jest proste, przejdźmy teraz do części, w której wiesz, której użyć. Najważniejszym wyborem dla CW TV VPN jest ExpressVPN. Jest to usługodawca, który zarządza dużą siecią to oferuje więcej niż 2000 serwerów w ponad 94 krajach. Co najważniejsze, ExpressVPN jest jedną z niewielu sieci VPN, które potrafią odblokuj US Netflix. To ważna okazja dla streamerów internetowych. dodatkowo, ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, z których użytkownicy mogą skorzystać, jeśli nie będą zadowoleni z usługi.

Jeśli nie jesteś fanem tego, co ExpressVPN ma do zaoferowania, możesz sprawdzić te VPN najwyższej klasy:

Oglądaj telewizję CW w Południowej Afryce – końcowe myśli

Proszę, ludzie 2 narzędzia, których możesz użyć do odblokowania CW TV w południowej Afryce. Pamiętaj jednak, że żadna z tych metod nie może dać ci darmowych rzeczy ani pomóc ominąć opłat rejestracyjnych. Będziesz musiał zapłacić. Przynajmniej nie musisz podróżować aż do innego kraju, aby uzyskać dostęp do żądanych treści. Biorąc to pod uwagę, jakiej VPN będziesz używać? Poinformuj nas o swoich decyzjach w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map