Jak oglądać telewizję CW w Wielkiej Brytanii w 4 łatwych krokach

Przegapiłem trzy odcinki Piękna i kujon kiedy byłem w Wielkiej Brytanii na festiwalu w Edynburgu Fringe. Impreza odbywa się w ciągu dnia, a noc jest idealna do nadrabiania zaległości. Bez względu na to, ile razy ręcznie ponownie wchodziłem na stronę CW TV w wyszukiwarce, pojawiał się błąd: „z powodu ograniczeń licencyjnych ta treść jest dostępna tylko w Stanach Zjednoczonych. ” Czując się bezradny, zacząłem szukać sposobów, w jakie mógłbym transmitować mój ulubiony program z sypialni mojego hotelu w Londynie. I chłopiec był szczęśliwy, że natrafiłem na VPN i Smart DNS. Za chwilę dowiesz się, dlaczego.


Jak oglądać telewizję CW w Wielkiej Brytanii

Jak oglądać telewizję CW w Wielkiej Brytanii

CW TV jest głównym fanem takich programów  Nowy top model Ameryki i hit nastolatków Plotkara. Z których wszystkie chciałbym transmitować podczas mojego pobytu w Wielkiej Brytanii. Chociaż CW TV jest ograniczona do USA, odkryłem dwa sposoby na ominięcie tych ograniczeń i zapewnienie mi dostępu do CW TV w Wielkiej Brytanii.

Jak oglądać telewizję CW w Wielkiej Brytanii za pomocą VPN

ty nie potrzebujesz subskrypcji ani hasła aby przesyłać strumieniowo najnowsze odcinki na antenie CW TV, ale robisz to muszą być w USA aby tak się stało. Wymagane jest, aby pobrać i zainstalować aplikację. Następnie możesz przesyłać strumieniowo seriale Riverdale, Black Lightning, The Flash, Jane The Virgin, Supergirl, DC’s Legends of Tomorrow, iZombie, Supernatural, The 100, Arrow, Crazy Ex-Girlfriend, The Originals i wiele innych. Jeśli nie ma Cię w USA, żaden z tych programów nie zostanie Ci udostępniony.

Aby uzyskać te serie, programy i programy w Wielkiej Brytanii, musisz udawać, że jesteś w USA. VPN może w tym pomóc. Gdy łączysz się z Internetem i próbujesz uzyskać dostęp do CW TV za granicą, dostawcy treści wykryją adres IP spoza USA. To nie może być dla ciebie dobre, ponieważ twój dostęp zostanie natychmiast zakończony. Musisz spróbować uzyskać dostęp za pomocą Amerykański adres IP, a amerykański adres IP uzyskasz dzięki specjalnemu narzędziu VPN. Łącząc się z jednym, dotrzesz do zamień swój obecny adres IP na amerykański. Tylko wtedy CW TV wraz z innymi kanałami z USA będzie dostępna.

Odblokowywanie CW TV – Kroki

Postępuj zgodnie z poniższymi instrukcjami, aby przejść do odblokowywania treści zagranicznych:

 1. Poszukaj ExpressVPN, a następnie zarejestruj się z tym.
 2. Kolejny, pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoim urządzeniu strumieniowym CW TV na.
 3. Poruszaj się po aplikacji. Przeskanuj serwery.
 4. Znajdź serwer w USA i połącz się z nim w celu uzyskania amerykańskiego adresu IP.
 5. Teraz możesz wreszcie streamuj telewizję CW w Wielkiej Brytanii bez otrzymywania komunikatów o błędach.

Najlepsza sieć VPN dla CW TV

Jest powód, dla którego polecam ExpressVPN, właściwie to robię z tego powodu. Firma jest tak dobra, że ​​mogłem oglądać Beauty and the Geek w ciągu kilku minut od połączenia się z jej usługami. To musi oznaczać, że ten dostawca ma szybkie i zoptymalizowane serwery w USA. Obejmuje wiele obszarów geograficznych daje tej firmie przewagę, ponieważ użytkownicy będą mogli łatwo łączyć się z serwerami VPN, które mają wygodę w najlepszym interesie.

Wreszcie dochodzimy do możliwości blokowania geograficznego, która pozwala użytkownikom łatwo ominąć ograniczenia geograficzne. The Obsługa klienta 24/7 i 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy sprawiają również, że ten dostawca jest atrakcyjny w oczach konsumentów internetowych. Oto tabela innych dostawców usług, jeśli chcesz wypróbować coś innego niż ExpressVPN.

Jak oglądać telewizję CW w Wielkiej Brytanii za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Smart DNS to zaawansowana i zaawansowana technologia zapewniająca dostęp do Internetu użytkownicy mają możliwość odblokowania zablokowanej zawartości i ominąć ograniczenia. Gdyby tylko był tak bezpieczny jak VPN, ale z drugiej strony byłoby zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Co mam na myśli mówiąc, że nie jest bezpieczny? Więc, zobaczmy. Smart DNS nie szyfruje twoich danych, nie zmienia twojego adresu IP ani nie czyni cię anonimowym w Internecie. Więc lepiej nie przychodź szukać prywatności i bezpieczeństwa online dzięki subskrypcji Smart DNS. Masz do tego VPN.

Twoim jedynym celem ze Smart DNS powinno być omijanie ograniczeń geograficznych, i jest dość szybki przy robieniu tego – głównie dlatego, że nie dotyczy szyfrowania. Inteligentny serwer proxy DNS działa częściowo przekierowanie ruchu potrzebnego do określenia twojej geolokalizacji tza pośrednictwem serwerów DNS. Potem dojdziesz do ominąć ograniczenia i odblokuj materiał którego nie ma w twoim kraju. Używany serwer proxy Smart DNS określa, co możesz odblokować.

Użyj Smart DNS, aby odblokować CW TV poza USA, wykonując następujące kroki: 

 1. Sprawdź usługi Unlocatorazapisz się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Teraz, postępuj zgodnie z tymi filmami / samouczkiem konfiguracji aby skonfigurować Smart DNS na urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Udaj się do CW TV lub uruchom aplikację na swoim urządzeniu.
 4. Wsiadaj Streaming CW TV z dowolnego miejsca w UK.

Unlocator „s 7-dniowa wersja próbna nie jest tak długi, ale może być wystarczający dla niektórych użytkowników. Jednak kilka testów wykazało, że najlepszą dostępną usługą proxy Smart DNS jest Unlocator. Dzięki tej inteligentnej usłudze DNS żadna usługa ani kanał nie jest blokowany odblokowuje ponad 220 kanałów.

Jak oglądać telewizję CW w Wielkiej Brytanii

Nieodebrany odcinek ostatniej nocy, ponieważ nie było Cię w USA? Oglądaj teraz za darmo w Wielkiej Brytanii na CW TV za pomocą VPN lub Smart DNS. Za pomocą obu tych narzędzi możesz śledzić wszystkie odcinki, które chcesz, całkowicie ignorując faktyczną lokalizację. Więc co wybierzesz? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map