Jak oglądać telewizję Spectrum poza USA

Masz moc, aby odblokować szeroki widmo możliwości z silnym połączeniem VPN, które wcale nie jest trudne. Gdy zabezpieczysz to połączenie VPN, możesz rozszerzyć spektrum różnorodności telewizyjnej za pomocą samego kanału telewizyjnego Spectrum! Czy chcesz być częścią tego doświadczenia, do którego dotrzesz streamuj Spectrum TV w dowolnym miejscu w Stanach Zjednoczonych lub poza nimi w momencie preferencji? Oczywiście, że tak. Dowiedz się, jak możesz to zrobić dzięki VPN.


Jak oglądać telewizję Spectrum poza USA

Jak oglądać telewizję Spectrum poza USA

Czy telewizor Spectrum jest dostępny za granicą??

Telewizja Spectrum zablokowała ci dostęp, prawda? Cóż, jeśli jesteś rezydentem spoza USA, lepiej wejdź w kolejkę. Istnieje powód, dla którego dostawcy treści Spectrum kończą międzynarodowy dostęp do ich treści, a to głównie z powodu ograniczeń geograficznych. Treści w Spectrum TV są przeznaczone wyłącznie do oglądania w USA zgodnie z umowami licencyjnymi i dystrybucyjnymi. Jedynym sposobem, w jaki obce państwo byłoby w stanie przesyłać strumieniowo treści Spectrum, jest zakup praw autorskich. O ile tak się nie stanie, nikt poza USA nie ma prawa dostępu do treści tego kanału. Mówiąc bardziej pozytywnie, te ograniczenia geograficzne można ominąć za pomocą Dostawca usług VPN.

Spectrum TV wie, skąd łączysz się z Internetem. Skanują twoją „próbę dostępu” i lokalizują twój adres IP. Adres IP przypisany ci przez twojego dostawcę usług internetowych ujawnia, gdzie się znajdujesz. Jeśli Spectrum napotka adres IP spoza USA próbujący uzyskać dostęp do jego zawartości, dostęp nie będzie dozwolony. Mówiąc to, rozumiesz, dlaczego jest taka potrzeba zmień swój adres IP. Jak wspomnieliśmy powyżej, możesz łatwo tego wszystkiego uniknąć uzyskać dostawcę usług VPN.

Odblokuj Spectrum TV poza USA za pomocą tych kroków

Teraz doszliśmy do kroków. Są dość proste i można je łatwo przeprowadzić. Dostarczymy Ci nawet zrzuty ekranu, aby lepiej Ci służyć.

Krok pierwszy

Niewątpliwie będziesz potrzebować ważna subskrypcja VPN, i ExpressVPN idealnie pasuje do rachunku. Wyjaśnimy później, dlaczego jest to jeden z naszych ulubionych, jednak można śmiało powiedzieć, że posiada wszystkie niezbędne funkcje, jakie powinna mieć podstawowa sieć VPN. To nie będzie kosztowne, jeśli naprawdę zagłębisz się w jego funkcje.

Krok drugi

Do każdej sieci VPN dołączana jest aplikacja, którą musisz pobrać, zainstalować i uruchomić. Aplikacje firmy są przyjazne dla użytkownika i łatwe w użyciu. Istnieje również klient VPN dla wszystkich popularnych urządzeń.

Krok trzeci

Po uzyskaniu blokady aplikacji możesz wyszukać żądany serwer i połączyć się z nim. Tutaj możesz wybrać żądaną lokalizację serwera. Znajdziesz listę rekomendacji na wypadek, gdybyś nie wiedział, z którym serwerem chcesz się połączyć.

Lokalizacje VPN

Krok czwarty

Śmiało i połącz się z dowolnym serwerem w USA, aby uzyskać Amerykański adres IP. W rezultacie będziesz wyglądać, jakbyś był w USA, a nie tam, gdzie naprawdę jesteś.

Serwery w USA

Krok piąty

Teraz masz prawo do uzyskaj dostęp do Spectrum TV pomimo twojej geolokalizacji. Spectrum nie będzie już postrzegać cię jako outsidera. Dzięki utworzonemu połączeniu VPN możesz teraz uzyskać dostęp do dowolnego amerykańskiego kanału lub usługi.

Pamiętaj, że potrzebujesz abonamentu kablowego na Spectrum TV. Usługa telewizyjna a la carte kanału ma dobrą wartość, która powinna spodobać się subskrybentom telewizji kablowej. Opłaty za usługi telewizyjne Wybierz wysoką cenę 64,99 USD miesięcznie. Ponadto po nawiązaniu połączenia z serwerem VPN w Stanach Zjednoczonych musisz to zrobić zmień swój sklep Google Play lub Region sklepu Apple.

Jak zainstalować aplikację Spectrum TV?

Jest to dość prosty proces, który obejmuje trzy kroki. Po tobie uzyskać subskrypcję VPN, stajesz się uprawniony do dostęp do Spectrum z dowolnego miejsca na świecie. Po zainstalowaniu aplikacji masz możliwość przeglądania poszukiwanego programu na wszystkich obsługiwanych urządzeniach w tym samym czasie.

 1. Po pierwsze musisz Utwórz nazwę użytkownika oferowane w sekcji „Zaloguj się, aby zacząć”.
 2. Pobierz aplikację ze sklepu na urządzeniu.
 3. Zainstaluj aplikację a następnie uruchom go na urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 4. Śmiało i rozpocznij streaming SpectrumTreść.

To właśnie otrzymujesz po podłączeniu do serwera VPN w USA i zmianie regionu sklepu. Spectrum TV

Odblokowując telewizję Spectrum, czeka Cię naprawdę przyjemny i satysfakcjonujący streaming.

Spectrum TV w podróży

Najlepsza sieć VPN dla Spectrum TV

Oczywiście szukasz VPN, który obsługuje odblokowanie Spectrum TV i jest przeznaczony do spójne przesyłanie strumieniowe. Sieć VPN, której szukasz, musi mieć stałą wydajność i niezawodne połączenie jako najwyższy priorytet. Byłoby tragiczne, aby zasubskrybować sieć VPN, która nie odblokowuje pożądanego kanału lub cierpi na przerażające buforowanie.

Przesyłanie strumieniowe treści z innych krajów może być nieco trudne bez odpowiedniej sieci VPN. Niektóre sieci VPN nie mają odpowiednich funkcji, które kwalifikują je jako narzędzia odblokowujące. Po co subskrybować VPN do celów przesyłania strumieniowego, jeśli wspomniane VPN nie obsługuje odblokowania tej usługi? Jeśli chodzi o przesyłanie strumieniowe treści z innych krajów za granicą, musisz upewnić się, że wybierzesz opcję VPN, która faktycznie umożliwia ten proces. Sprawdź je poniżej.

ExpressVPN

Nadszedł czas, aby wyjaśnić, dlaczego ExpressVPN stale znajduje się na szczycie naszej listy najlepszych dostawców. Firma może się pochwalić siecią 3000 serwerów w 94 krajach, dzięki czemu łatwo się z nią połączyć. Jeśli chodzi o wydajność, ten dostawca nigdy nie dostarcza informacji, czy jest to kwestia prędkości lub usług. Aby osiągnąć bezpieczeństwo, firma stosuje przełącznik zabijania, surowe protokoły i zasady zerowego rejestrowania. Dzięki subskrypcji usługi ExpressVPN nigdy nie poniesiesz straty, dzięki całodobowej obsłudze klienta.

Główną wadą ExpressVPN jest jego cena. Jednak ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy, w której możesz wypróbować usługę przed jej zaangażowaniem. Jeśli nie okaże się, że jest to warte swojej ceny, zawsze możesz skorzystać z zasad refundacji.

Plusy

 • Szeroki zakres lokalizacji serwerów
 • Inteligentna funkcja DNS
 • Odblokowuje Netflix
 • Doskonała obsługa klienta za pośrednictwem czatu na żywo
 • Przejrzysta polityka prywatności i polityka zerowego logowania
 • Wsparcie P2P
 • Szyfrowania klasy wojskowej
 • Zastosowane protokoły: OpenVPN, L2TP – IPSEC, PPTP i SSTP
 • 30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy

Cons

 • Maksymalna obsługiwana liczba urządzeń: 3
 • Droższe niż inne sieci VPN na rynku.

Przeczytaj pełną recenzję ExpressVPN tutaj.

NordVPN

NordVPN domyślnie implementuje technologię SmartPlay, która ma na celu umożliwienie użytkownikom odblokowania strumieniowego przesyłania treści z ograniczeniami geograficznymi z całego świata. Dostawca automatycznie przekierowuje ruch przez dwóch dostawców VPN za pośrednictwem serwerów wybranych przez użytkownika w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Dzięki szerokiej gamie serwerów NordVPN i szerokiemu zasięgowi użytkownicy mogą łączyć się z dowolną częścią świata.

Pamiętaj, że istnieje ponad 5200 serwerów, które mogą być do Twojej dyspozycji, niezależnie od tego, gdzie jesteś. Użytkownicy NordVPN mogą również skorzystać z zasady braku dzienników, dzięki której mogą upewnić się, że ich dziennik aktywności nie jest śledzony. Pomocna obsługa klienta 24/7 jest zawsze dostępna, aby odpowiedzieć na pytania użytkowników. Jeśli nie są zadowoleni z usług tego dostawcy, możesz skorzystać z jego 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Plusy

 • Doskonałe prędkości
 • Szeroka sieć serwerów
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • 2048-bitowe szyfrowanie SSL
 • Obsługa wszystkich głównych protokołów bezpieczeństwa
 • Ochrona przed wyciekiem DNS
 • Dedykowany adres IP i cebula przez VPN
 • Podwójna sieć VPN
 • Przełącznik zabijania
 • 30-dniowa polityka zwrotów

Cons

 • Od czasu do czasu niespójne prędkości

Przeczytaj pełną recenzję NordVPN tutaj.

Surfshark

Podczas Surfshark to nowy dostawca VPN na rynku, już wykazał się dużym wysiłkiem pod względem funkcji i zasad. U tego dostawcy nie są przechowywane żadne dzienniki, dzięki czemu jest to bezpieczna opcja dla osób dbających o prywatność. W rzeczywistości firma przoduje w dziedzinie prywatności i bezpieczeństwa. Prędkości nie są imponujące, od czasu do czasu wydają się nieco niespójne.

Pomoc firmy na czacie na żywo jest bardzo pomocna i responsywna, co oznacza, że ​​możesz z niej korzystać, gdy potrzebujesz pomocy. Chociaż Sufshark ma dobre wyniki dzięki zaawansowanym funkcjom, jest wiele do zrobienia.

Plusy

 • Infrastruktura i niezawodność klasy korporacyjnej
 • Obsługuje protokoły połączeń OpenVPN i IKEv2
 • Przyjazny dla P2P
 • Zero dzienników zasad
 • Podłącz nieograniczoną liczbę urządzeń

Cons

 • Brak protokołu OpenVPN
 • Nieprzyjazny dla użytkowników komputerów Mac i IOS
 • Czasem niepewne prędkości

Przeczytać Recenzja Surfshark artykuł, aby lepiej zrozumieć jego usługi.

BulletVPN

BulletVPN to łatwy w obsłudze dostawca usług, który oferuje swoim abonentom wyłącznie bezpieczeństwo i szybkość. To estońska firma posiadająca stosunkowo niewielką sieć serwerów z kluczowymi lokalizacjami na całym świecie. Ten dostawca z pewnością zachwyca silną polityką prywatności i funkcjami bezpieczeństwa, co kwalifikuje go jako solidną opcję.

Ponadto BulletVPN zapewnia bezpieczne i niezawodne połączenia z nieograniczoną przepustowością i niesamowicie szybkimi prędkościami. Firma oferuje również standardowe protokoły z aplikacjami dostępnymi dla prawie wszystkich urządzeń. Nie możesz się pomylić z subskrypcją BulletVPN.

Plusy

 • OpenVPN, L2TP / IPSec, IPSec, IKEv2, PPTP
 • Serwery zoptymalizowane pod kątem udostępniania P2P.
 • Polityka zerowania dziennika.
 • Kill Switch
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7
 • Bezpłatna funkcja Smart DNS
 • 30-dniowa polityka zwrotów, bez zadawania pytań

Cons

 • Ograniczona sieć serwerów

Przeczytaj pełną recenzję BulletVPN tutaj.

Treść telewizji Spectrum

Zdobądź swój ulubiony serial, programy telewizyjne, wydarzenia sportowe, filmy podczas pobytu za granicą i w podróży za pomocą Narzędzie VPN. Teraz, gdy zabezpieczysz to połączenie, będziesz szukać czego Spektrum ma do zaoferowania. Sprawdź kanały poniżej:

 • ZA&mi
 • AMC
 • Kanał American Heroes
 • Planeta zwierząt
 • AXS TV
 • BBC America
 • ZAKŁADY
 • ZAKŁAD Dusza
 • BBC World News
 • ZAKŁAD
 • ZAKŁAD JEJ
 • Bloomberg
 • ser Cheddar
 • CLEO TV
 • CMT
 • Muzyka CMT
 • Centrum Komedii
 • Kanał Gotowania
 • Destination America
 • Odkrycie
 • DIY, sieć żywności
 • Do Twojej wiadomości
 • Rodzina odkrywców
 • Sieć teleturniejów
 • Discovery Life
 • Kanał Hallmark
 • Filmy Hallmark & Arkana
 • Filmy HDNet
 • HGTV
 • HISTORIA
 • IFC
 • Odkrycie dochodzenia
 • Dożywotni
 •  Lifetime Movie Network
 • Logo
 • Sieć MotorTrend
 • MTV
 • MTV2
 • MTV Classic
 • MTV Live
 • MTVU
 • NewsmaxTV
 • Newsy
 • Nickelodeon,
 • Nick Jr.,
 • Nick Music
 • NickToons
 • Kanał zewnętrzny
 •  POSIADAĆ
 • Sieć Paramount
 • Kanał naukowy
 • Sundance TV
 • Teen Nick
 •  TLC
 • Kanał podróży
 • TV Land
 • VH1
 • Viceland
 • The Weather Channel i WEtv

Telewizja Spectrum jest cała Twoja

Po zainstalowaniu ExpressVPN na telefonie zaoferowano mi 150 kanałów na żywo i 20 000 tytułów na żądanie w podróży. Jest to dla mnie wygodne, biorąc pod uwagę, że jestem dosłownie Zawsze w ruchu. Odkryłem również, że jeśli zostanę w domu, uzyskam dostęp do 250 kanałów telewizyjnych na żywo, a także do 30 000 programów telewizyjnych i filmów na żądanie. Nic dziwnego, że to się nazywa Spectrum TV

To, co próbuję powiedzieć, to właściwa sieć VPN. Możesz cieszyć się telewizją Spectrum TV bez względu na to, gdzie jesteś. Nie ma lepszej opcji dla VPN niż ExpressVPN, i chcielibyśmy usłyszeć wszystko o procesie subskrypcji w sekcji komentarzy.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me

  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map