Jak oglądać telewizję Waipu poza Niemcami

Jak oglądać Waipu.TV za granicą? Szukasz idealnego rozwiązania do oglądania telewizji przez cały czas? Zatem Waipu TV to usługa IPTV, o której nie wiedziałeś, że potrzebujesz. Oto informacje dla Ciebie, nie przegapisz już żadnego programu, a na końcu będziesz mógł prawidłowo oglądać telewizję dzięki abonamentowi telewizyjnemu Waipu. Teraz, nawet jeśli jest to niemiecka usługa oferowana osobom mieszkającym w Niemczech, niemieccy emigranci i ludzie w Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Austrii, Danii, Kanadzie, Australii i Stanach Zjednoczonych mogą korzystać z jej usług. Korzystając z VPN, Waipu.tv staje się dostępny dla wszystkich osób mieszkających poza Niemcami, a najlepsze jest to, że mogą go przesyłać strumieniowo na PC, Mac, Firestick. Systemy operacyjne Fire TV, Apple TV, Chromecast, Android i iOS.


Oglądaj telewizję Waipu poza Niemcami za pomocą VPN.

Oglądaj wszystkie swoje ulubione niemieckie kanały telewizyjne na Waipu, wykonując te 3 proste kroki. Najpierw musisz dpobierz Waipu TV na iOS lub Android dla wolny na smartfonie i rozpocznij bezpłatny okres próbny. Teraz możesz również strumień Twój ulubiony przedstawia bezpośrednio w telewizorze przez Google Chromecast / Amazon Fire TV. Dzięki Waipu TV możesz nagrać do stu godzin transmisji na żywo i odtworzyć je ponownie w dogodnym czasie. Teraz te kroki dotyczą tych, którzy mają siedzibę w Niemczech, jednak ci, którzy tak naprawdę mieszkają za granicą, ostatecznie wykonają te kroki po rejestracji w VPN. Dlaczego VPN? Ponieważ VPN odblokowuje Waipu TV lub w zasadzie dowolny kanał lub usługę z nałożonymi na nią ograniczeniami. Oto, co musisz zrobić:

 1. Najpierw musisz zarejestrować się w usłudze VPN. Trzymaj się z dala od bezpłatnych sieci VPN, takich jak Hola, i sięgnij po renomowane sieci VPN, takie jak ExpressVPN.
 2. Po utworzeniu konta VPN pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz przesyłać strumieniowo Waipu TV.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z serwerem VPN w Niemczech.
 4. Twój nowy niemiecki adres IP sprawia wrażenie, jakbyś miał siedzibę w Niemczech.
 5. Ta metoda pozwala nie tylko odblokować Waipu TV, ale także kanały takie jak Magine TV, ZDF, ARD, Zattoo, Sky Deutschland, DAZN i niemiecki Instant Video.

Istnieje jednak wielu dostawców usług VPN, na które możesz się zapisać, ExpressVPN przewyższa je wszystkie pod względem bezpieczeństwa i jakości usług. ExpressVPN zapewnia całkowicie prywatne przeglądanie i niezawodnie odblokowuje główne usługi strumieniowe i strony internetowe. Ich obsługa klienta jest bardzo przyjazna i pomocna, a polityka zwrotu jest honorowana, bez zadawania pytań. Sprawdź innych dostawców usług VPN, którzy mogą pomóc Ci oglądać telewizję Waipu poza Niemcami.

Korzyści z VPN

VPN to metoda połączenia stosowana w celu zwiększenia bezpieczeństwa i prywatności sieci prywatnych i publicznych. Umożliwia użytkownikom bezpieczny dostęp do tworzonej przez siebie sieci prywatnej i udostępnianie danych za jej pośrednictwem. Szyfruje wszystkie twoje dane, dzięki czemu to, co robisz online, jest nie do wykrycia, co sprawia, że ​​odblokowanie procesów jest dziecinnie proste. Zastąpienie obecnego adresu IP adresem zgodnym z lokalizacją kraju pozwoli ominąć wszelkie ograniczenia. Istnieją inne korzyści związane z subskrypcją VPN, z których niektóre to:

 • Chroń prywatność użytkowników przed wścibskimi oczami i nadzorem rządu
 • Ukryj aktywność przeglądania sieci lokalnych i dostawców usług internetowych.
 • Umożliwia torrentowanie i udostępnianie plików.
 • Omiń cenzurę internetową i obejdź zapory ogniowe.
 • Oszczędzaj pieniądze użytkowników dzięki zakupom związanym z granicami.

Lista kanałów Waipu.TV

W sumie użytkownicy Waipu TV mogą przesyłać strumieniowo ponad 70 kanałów. Oto wybór najlepszych z nich:

 • Darmowe kanały: ARD, ZDF, KiKa, 3Sat, ZDF neo, arte, WDR, MDR, Phoenix, SWR, HR, NDR, BR, ZDF info, RBB, SR, DW, alfa, ONE
 • Waipu TV Comfort: RTL, RTL 2, Super RTL, RTL Nitro, Sixx, nTV, RTL Plus, Toggo Plus
 • Sat.1, Pro7, Vox, Kabel Eins, DMAX, Pro7 Maxx, Welt, Sat.1 Gold, Kabel Eins Doku, N24 Doku
 • Sport 1, Sky Sport News
 • Muzyka Deluxe, MTV
 • Waipu TV Perfect: Tele 5, TLC, Zee One, Comedy Central, Nickelodeon, EO TV, go TV, Servus TV, BBC, Ric, CNN, Aljazeera, France 24, EuroNews, 24, münchen.tv, ORF2, Xite, Insight, bibel.tv , HSE 24, QVC, 123 TV, Sonnenklar TV, health TV, CNBC, Rocketbeans TV.

Oglądaj telewizję Waipu poza Niemcami

Zdobądź telewizor w każdym pokoju z abonamentem Waipu TV, ponieważ taka jest usługa Waipu TV. Dzięki VPN możesz oglądać niemiecką telewizję na żywo za granicą. Możesz również przesyłać strumieniowo swoje ulubione programy telewizyjne za pośrednictwem Waipu TV i jego aplikacji w jakości HD. Więc jeśli jesteś Niemcem, który zastanawia się, jak zamierzasz oglądać Waipu TV poza Niemcami, uzyskaj VPN, a wszystkie problemy z przesyłaniem strumieniowym zostaną rozwiązane.

>

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map