Jak oglądać teraz DirecTV w Kanadzie

W imieniu wszystkich nożyce do kabli obecnie DirectTV musi wejść na rynek globalny. Jeśli tak się nie stanie, wszyscy będziemy musieli znaleźć alternatywny sposób na obejrzenie go podczas pobytu za granicą.


DirecTV to najlepsza opcja do przecinarek do kabli w Stanach Zjednoczonych. Firma jednak, nie oferuje swoich usług za granicą, i o to wszyscy się martwimy. Ale wygląda na to VPN i Smart DNS może pomóc w tej sprawie. Dowiedz się, jak poniżej.

Jak oglądać teraz DirecTV w Kanadzie

Jak oglądać teraz DirecTV w Kanadzie

Jak oglądać teraz DirecTV w Kanadzie za pomocą VPN

DirecTV Now obejmuje wszelkiego rodzaju usługi i kanały przesyłania strumieniowego zawierające treści sportowe, science fiction, gotowanie i muzykę. Ale ty jesteś niedozwolony dostęp którekolwiek z nich, jeśli mieszkasz lub odwiedzasz Kanadę. DirecTV Now nie może być transmitowany do mieszkańców Kanady, ponieważ byłoby to nielegalne, pod tytułem: „naruszenie praw autorskich”.

Aby dokonać tego rodzaju zmian, musisz to zrobić zainstaluj VPN. Chociaż nie jest to jedyne narzędzie odblokowujące inne, jest najbezpieczniejsze i najskuteczniejsze. VPN tworzy ten tunel cyfrowy, w którym ostatecznie przepuszcza przez niego dane użytkowników i ruch. Oni dostają zaszyfrowane, chronione, i stać się nie do zhakowania. Ponadto wydaje się, że dane są generowane z innego miejsca. Widzisz, gdy połączysz się z serwerem VPN, wszystko, co należy do ciebie, będzie pasować do tego serwera, w tym jego lokalizacji. Wyglądając na przebywanie w innym kraju, masz dostęp do treści tego kraju bez względu na to, gdzie jesteś. Oto, co należy zrobić:

 1. Pierwszy, zarejestruj się u usługodawcy VPN.
 2. Pobierz, a następnie zainstaluj aplikację na dowolnym wybranym urządzeniu.
 3. Teraz, gdy go masz, możesz uruchom to.
 4. Przejrzyj serwery w celu znalezienia takiego, który ma siedzibę w USA.
 5. Dostać Adres IP w USA musisz połączyć się z serwerem w USA.
 6. Poczekaj na połączenie być zrobionym.
 7. Teraz, dostęp do DirecTV teraz w Kanadzie.

Najlepsza sieć VPN dla DirecTV

ExpressVPN jest popularny dostawca VPN premium który zaznacza wszystkie pola w kategoriach wsparcia, prywatności i bezpieczeństwa. Dostarcza dobre wyniki i zapewnia duże prędkości. Dla wielu użytkowników ExpressVPN może nie mieścić się w ich budżecie. W tym celu wymieniliśmy inne sieci VPN – jedne z najlepszych na rynku – w poniższej tabeli.

Jak oglądać teraz DirecTV w Kanadzie za pomocą inteligentnego serwera proxy DNS

Przede wszystkim funkcja Smart DNS polega na: odblokuj ograniczenia geograficzne. Jest znacznie tańszy niż VPN, ale nie może konkurować z nim pod względem bezpieczeństwa. Jakie bezpieczeństwo? Smart DNS nie ma. To urządzenie nie szyfruje ruchu użytkowników, tak jak VPN. Pozostaniesz narażony na subskrypcję Smart DNS. Ale. Bez wątpienia będziesz uzyskiwanie dostępu do rzeczy, które chcesz przy dużych prędkościach. Teraz, jeśli twój dostawca usług internetowych wykorzystuje przechwytywanie DNS, twój inteligentny DNS może nie działać. Należy pamiętać, że nie wszystkie inteligentne serwery proxy DNS mogą odblokować żądaną treść, więc wybieraj ostrożnie. Podsumowując, Smart DNS może przynieść DirecTV Now w Kanadzie i tak to się robi:

 1. Zapisz się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny Unlocator.
 2. Skorzystaj z tych samouczków wideo / konfiguracji nauczyć się jak skonfiguruj Smart DNS na urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Wejdź na stronę DirecTV lub aplikacja.
 4. Teraz śmiało i streamuj zawartość DirecTV Now.

Mimo że Unlocator Smart DNS nie zmienia twojego adresu IP, dostawcy miesza twoją lokalizację aby cię pojawiają się w różnych miejscach wszystko na raz. Innymi słowy, twój adres IP pozostaje taki sam (ludzie nadal mogą wiedzieć, gdzie się znajdujesz), jednocześnie możesz pojawić się w tym samym kraju, co kanał transmisji strumieniowej, do którego próbujesz uzyskać dostęp.

Dostawca sprzedaje się jako narzędzie do blokowania geograficznego, nie szyfruje danych. Nie możesz uzyskać lepszego Smart DNS do dostęp do ponad 200 kanałów niż Unlocator. Jego 7-dniowy bezpłatny okres próbny, jednak idzie w obie strony. Niektórzy mogą docenić ten czas, podczas gdy inni mogą uznać go za nieodpowiedni. Tak czy inaczej, przed podjęciem decyzji masz czas na podjęcie decyzji. Jeśli szukasz duże prędkości, warto spróbować.

Oglądaj DirecTV teraz w Kanadzie

Wśród wielu dostępnych opcji odblokowywania zawartości, VPN i Smart DNS są najlepsze. Wybór metody zależy od tego, jak bardzo cenisz prywatność i bezpieczeństwo. Gdy to zrozumiesz, możesz w każdej chwili cieszyć się wszystkim, co DirecTV Now ma do zaoferowania w Kanadzie. Ale kiedy podejmiesz decyzję, podziel się swoimi wyborami poniżej. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map