Jak oglądać transmisję na żywo Six Nations 2020 na żywo?

Tegoroczne edycje Six Nations rozpoczną się 1 lutego 2020 roku, a zakończą 14 marca 2020 roku. Anglia, Francja, Irlandia, Szkocja, Włochy, i Walia wszyscy będą walczyć o Puchar Mistrzostw. Tuzin kanałów przesyłania strumieniowego przenosi konkurencję na Twój mały ekran, ale to wszystko ograniczony do ich własnych regionów. W tym przewodniku pokażemy, jak odblokować te kanały za granicą i oglądać Guinness Six Nations 2020 mieszkaj gdziekolwiek jesteś.


Jak oglądać transmisję na żywo Six Nations 2019?

Jak oglądać transmisję na żywo Six Nations 2020?

Kanały strumieniowe Six Nations 2020

Zawody są jedną z najpopularniejszych imprez rugby na świecie. Dlatego zasługuje na globalny zasięg telewizji aby każdy na całym świecie mógł dostroić się i obejrzeć akcję.

Zanim jednak przejdziemy dalej, musisz wiedzieć, że kanały nadające konkurs Six Nation są ograniczone geograficznie do własnego regionu. Tak nazywamy blokowanie geograficzne, mechanizm stosowany do ograniczania dostępu użytkowników na podstawie ich fizyczna lokalizacja.

Kanał może określić twoje miejsce pobytu, sprawdzając twoje adres IP. Jeśli nie jest to prawidłowy w kraju, w którym kanał ma prawo do nadawania treści, będziesz natychmiast zablokowane.

Jest to jednak problem, który rozwiążemy w dalszej części tego przewodnika. Na razie oto Oficjalnych nadawców Six Nations 2020:

Aby znaleźć rozwiązanie, musimy najpierw rozwiązać problem i udało nam się. Najwyraźniej twój adres IP jest głównym powodem, dla którego nie masz dostępu do kanałów z zagranicy. To się zmieni w następnej części tego artykułu.

Jak oglądać 6 Nations 2020 Live z VPN

W celu odblokuj jeden z kanałów przesyłania strumieniowego Six Nations wymienione powyżej za granicą, musisz sfałszować swoją lokalizację online. Powiedzmy, że chcesz oglądać BBC iPlayer lub ITV na żywo poza Wielką Brytanią.

Twój obecny adres IP ujawnia Twoją lokalizację do kanału z ograniczeniami geograficznymi, który próbujesz oglądać. Jeśli mieszkasz poza Wielką Brytanią, kanał natychmiast to określi i zablokuje ci dostęp. Tutaj jest komunikat o błędzie geo otrzymasz:

„BBC iPlayer działa tylko w Wielkiej Brytanii. Przepraszamy, to z powodu problemów z prawami ”.BBC iPlayer Doctor Who Error

Przez ukrywanie twojego prawdziwego adresu IP, kanał ten uwierzy, że jesteś w regionie, w którym dostępny jest ich strumień na żywo. Jak możesz to robić? Cóż, z Wirtualnej sieci prywatnej wszystko to wykonalne za naciśnięciem jednego przycisku.

VPN przekierowuje twój ruch przez dedykowany serwer w wybranym przez ciebie kraju. Po nawiązaniu połączenia VPN chroni twoje dane i ukrywa twój adres IP, przypisanie Ci tymczasowej ważnej w regionie, w którym znajduje się serwer.

Na przykład, jeśli jest w Wielkiej Brytanii, dostaniesz Brytyjski adres IP. W rezultacie możesz przesyłać strumieniowo programy takie jak BBC iPlayer, ITV i inne kanały z Wielkiej Brytanii, gdziekolwiek jesteś.

Kroki

Naprawdę nie jest to takie trudne zadanie. Wszystko czego potrzebujesz to kompleksowy proces krok po kroku, a będziesz oglądać Six Nations 2020 w dowolnym miejscu w mgnieniu oka:

 1. Najpierw zarejestruj się za pomocą usługi VPN. Gorąco polecamy ExpressVPN jeśli chcesz mieć świetną dystrybucję serwerów i niesamowicie szybkie prędkości.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację ExpressVPN na swoim urządzeniu Android, iPhone, iPad, PC lub Mac.
 3. Teraz uruchom aplikację, Zaloguj się, i przejdź do listy serwerów.
 4. Połącz się z serwerem na podstawie kanału, na którym chcesz oglądać zawody:
  • Serwer amerykański dla NBC Sports.
  • Serwer brytyjski dla BBC iPlayer i ITV.
  • Serwer niemiecki dla DAZN itp.
 5. Wejdź na stronę kanału lub aktywuj dedykowaną aplikację, jeśli jest dostępna.
 6. Wreszcie, oglądać Six Nations 2020 na żywo w Internecie gdziekolwiek na świecie.

Podczas ExpressVPN jest najlepszy w branży, jeśli chodzi o odblokowywanie kanałów sportowych z całego świata, istnieją inne usługi VPN, których można użyć do ominąć ograniczenia regionalne także. Sprawdź je w poniższej tabeli.

Jak przesyłać strumieniowo Six Nations Live Online za pomocą inteligentnych serwerów proxy DNS

Inteligentny DNS jest alternatywną opcją, której możesz użyć odblokuj kanały blokowane geograficznie z całego świata. Chociaż w tym przypadku liczba kanałów, które można odblokować, jest ograniczona. Twój adres IP również nie jest maskowany.

Inteligentny DNS jest jednak kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami do przesyłania strumieniowego, tzn. Można go bezpośrednio skonfigurować na prawie każdej platformie. Istnieje bardzo duża różnica między Smart DNS a VPN, ale wyniki blokowania geograficznego są takie same, z wyjątkiem:

 • Możesz skonfigurować kody DNS na Android, iOS, PC, Mac, Apple TV, Chromecast, PlayStation, Xbox i Smart TV.
 • Smart DNS nie szyfruje twoich danych (bez dodatkowych zabezpieczeń), co pozwala na przesyłanie strumieniowe treści z ograniczeniami geograficznymi przy minimalnej utracie prędkości.
 • Konfiguracja Smart DNS nie zmienia twojego adresu IP. Umożliwia to jednoczesny dostęp do kanałów zastrzeżonych i lokalnych.

Wszystkie sieci VPN wymienione w powyższej tabeli oferują usługę Smart DNS. jednak, Unlocator jest jedynym, który pozwala na samodzielny zakup. Jeśli odblokowanie kanałów jest wszystkim, czego szukasz, to byłaby dla Ciebie tańsza i lepsza opcja.

Harmonogram Sześciu Narodów 2020

W edycji konkursu Six Nation 2020 po raz kolejny Francja, Anglia, Włochy, Irlandia, Szkocja i Walia zmierzą się w pięciu ekscytujących weekendach spotkań w rugby.

Rozpoczną się epickie międzynarodowe zawody 1 lutego 2020 r i zakończyć 14 marca 2020 r. W przeciwieństwie do rundy od 1 do 4, piąta runda odbędzie się tego samego dnia, 14 marca, nazywając ją „Super sobotą”, która zaczyna się od Walii przeciwko Szkocji na stadionie Principality

Powiedziawszy to, rzućmy okiem na to, jak 2020 Guinness Six Nations przesunie się:

Runda pierwsza

 • Włochy przeciwko Walii – 1 lutego
 • Irlandia przeciwko Szkocji – 1 lutego
 • Francja przeciwko Anglii – 2 lutego

Runda druga

 • Walia przeciwko Irlandii – 8 lutego
 • Szkocja przeciwko Anglii – 8 lutego
 • Włochy przeciwko Francji – 9 lutego

Runda trzecia

 • Włochy przeciwko Szkocji – 22 lutego
 • Walia przeciwko Francji-22 lutego
 • Anglia przeciwko Irlandii – 23 lutego

Runda czwarta

 • Irlandia przeciwko Włochom – 7 Marca
 • Anglia przeciwko Walii – 7 Marca
 • Szkocja przeciwko Francji – 8 marca

Runda piąta

 • Walia przeciwko Szkocji – 14 marca
 • Włochy przeciwko Anglii– 14 marca
 • Francja przeciwko Irlandii – 14 marca

Jak oglądać 2020 Six Nations Free Live Online?

Na pewno będzie ciekawie zobaczyć, jak w tym roku staną ostatnie 6 Narodów. Jak myślisz, który naród wyjdzie na szczyt? Jeśli potrzebujesz pomocy przy konfiguracji ExpressVPN lub Unlocator do streamuj Guinness 6 Nations na żywo w Internecie, daj nam znać, zostawiając komentarz poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map