Jak oglądać Tyson Fury vs. Otto Wallin Live Online

Bilety są wyprzedane i więcej 18000 fanów są gotowe, aby wypełnić T-Mobile Arena 14 września 2019 r. Dlaczego? Ponieważ Tyson Fury pójdzie łeb w łeb przeciwko Otto Wallin po raz drugi na ziemi amerykańskiej. Cóż, miejsc na arenie już nie ma. Chcesz zająć wirtualne miejsce i oglądać walkę online? Następnie oto jak możesz przesyłać strumieniowo Tyson Fury kontra Otto Wallin mieszkają w Wielkiej Brytanii, USA, Australii lub w dowolnym innym miejscu na świecie.


Jak oglądać Tyson Fury vs. Otto Wallin Live Online

Jak oglądać Tyson Fury vs. Otto Wallin Live Online

Fury vs Wallin – transmisja na żywo

Walka w T-Mobile Arena będą dostępne do przesyłania strumieniowego w dwóch krajach, USA i Wielka Brytania. Oba kraje mają oficjalnych nadawców do takich walk. Chociaż jest to dobra wiadomość dla mieszkańców kraju, nie jest tak zabawna dla tych, którzy mieszkają za granicą.

Kanały nadające Walka Furia kontra Wallin jest ograniczona geograficznie do swoich krajów. Oznacza to, że każdy mieszka za granicą nie mogą uzyskać dostępu do ich treści gdzie oni są.

Widzisz, takie usługi przesyłania strumieniowego sprawdzają twoje adres IP aby określić swoją lokalizację. Gdy się zorientują, nie będzie Cię w obszarze, w którym mają prawa do transmisji, zostaniesz zablokowany prawie natychmiast.

Istnieje jednak sposób obejść problem, o czym będę mówić w dalszej części tego przewodnika. Ale na razie zobaczmy, czym są kanały (Furia kontra Wallin):

ESPN+

Logo ESPN +Furia kontra Wallin będzie transmitować na żywo i wyłącznie w Stanach Zjednoczonych ESPN+. Istnieje kilka pozytywnych rzeczy na temat organizacji tego wydarzenia przez ESPN.

Po pierwsze, nie będzie to ostatnie, ponieważ ESPN ma prawo do nadawania Najwyższa ranga długo walczy w przyszłości.

Będziesz obserwował walkę jako Joe Tessitore, i byli mistrzowie świata Timothy Bradley Jr. i Andre Ward wywołać walkę z ringu. Tak więc zobaczysz i usłyszysz akcję w najszerszym zakresie.

ESPN + to firmy Usługa OTT nie wymaga abonamentu kablowego. Każdy w Stanach Zjednoczonych (nacisk na Stany Zjednoczone) może subskrybować kanał za opłatą w wysokości 4,99 USD / monota lub 49,99 USD / rok z 7-dniowy bezpłatny okres próbny.

Jednak osoby mieszkające za granicą nie będą miały dostępu do kanału, jak wspomniałem powyżej. Jeśli spróbują uruchomić oficjalną stronę internetową, to komunikat o błędzie geo pojawi się:

„ESPN + nie jest dostępny w twoim kraju z powodu problemów z prawami do treści.”Błąd ESPN +

Ale jest dobrze. Po zakończeniu korzystania z tego przewodnika będzie można uzyskać subskrypcję i transmitować na żywo grę Fury vs. Wallin

BT Sport Box Office

Logo BT SportFuria będzie próbowała zabezpieczyć 29. zwycięstwo swojej kariery zawodowej, gdy staje twarzą w twarz z Wallinem. Tak więc, fani w Wielkiej Brytanii, przygotujcie się, macie także dom na epickie walki w formie BT Sport Box Office.

BT Sport Box Office to miejsce, w którym można oglądać najbardziej oczekiwane wydarzenia w kalendarzu. Możesz nawet znaleźć najlepsze wydarzenia UFC za określoną cenę.

Problem w tym, że ostatnio fani byli rozczarowani nadawcą. Kiedyś pozwalali im transmitować swoje walki bez konieczności płacenia dodatkowa opłata powyżej już istniejącego Subskrypcja. Teraz będą musieli wystrzelić 19,95 £ aby obejrzeć wydarzenie rozpoczynające się około północy (czasu brytyjskiego).

Kolejny problem dla emigrantów opuszczających kraj. Kanał jest dostępne tylko w Wielkiej Brytanii, co oznacza, że ​​jeśli mieszkasz za granicą, otrzymasz Komunikat o błędzie podobny do ESPN +:

„Przepraszamy, ten film nie jest dostępny w Twoim kraju”.BT Sport Error

Ponownie ograniczenia geograficzne nie będą już mogły ograniczać twojego dostępu do tych kanałów. Rozwiązanie jest następne. Przewiń nieco dalej i dowiedz się, jak to zrobić odblokuj BT Sport i oglądaj na żywo Fury vs. Wallin:

 • Telewizor apple
 • Smart TV
 • PlayStation 4
 • Xbox
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Komputer z systemem Windows
 • System operacyjny Mac

Tyson Fury vs Otto Wallin – Stream Anywhere

To całkiem proste. Wszystko co musisz zrobić to ukryj lokalizację swojego urządzenia aby wyglądało na to, że znajduje się w wybranym przez Ciebie kraju. Bez względu na kanał, który chcesz przesyłać strumieniowo, jest tylko jeden sposób, aby uzyskać do niego dostęp za granicą, a Wirtualnej sieci prywatnej.

VPN pozwala ci podjąć się adres IP w innym kraju. Będziesz uzyskać ten adres IP na podstawie serwera, z którym chcesz się połączyć. Weźmy ESPN+ jako przykład tutaj. Kanał jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, co oznacza, że ​​wymaga Amerykański adres IP.

Zasadniczo po prostu połączyć się z serwerem VPN w USA, a twój problem został rozwiązany. Otrzymasz Adres IP w USA, a kanał pomyśli, że jesteś obecnym amerykańskim rezydentem (fałszowanie lokalizacji). W rezultacie możesz iść do przodu i streamuj walkę na żywo na ESPN + pomimo fizycznego pobytu za granicą.

Kroki

To proste zadanie. Wystarczy wykonać poniższe czynności i oglądać Fury vs. Wallin na żywo w dowolnym miejscu:

 1. Rozpocznij proces od rejestracja dostawcy usług VPN. ExpressVPN to dobry sposób na rozpoczęcie.
 2. Kolejny, pobierz ich aplikację VPN i zainstaluj go na swoim urządzeniu.
 3. Zaloguj się z nazwą użytkownika i hasłem.
 4. Połącz się z serwerem na podstawie wybranego kanału:
  • Serwer amerykański dla ESPN+.
  • Serwer brytyjski dla BT Sport.
 5. Na koniec uruchom stronę internetową kanału lub dedykowaną aplikację.
 6. Streamuj Tyson Fury vs. Otto Wallin w dowolnym miejscu

Istnieją setki VPN do wykonania pracy za Ciebie, ale tylko kilka wyróżnia się jakością, szybkością i niezawodnością. ExpressVPN jest jednym z najlepszych w branży VPN 3000 serwerów w 94 krajach. Jeśli chodzi o prywatność, zadbano o to, aby z niej korzystać przełącznik zabicia, zasady braku logów i podzielone tunelowanie. Jeśli nie jest to Twój wybór, zapoznaj się z innymi opcjami poniżej.

Tyson Fury vs Otto Wallin – Wszystko o walce

Statystyki Furii vs Wallina

Mistrz angielski Tyson Fury ma oczy na wybijanie szwedzkich, Otto Wallin przyjdzie 14 września 2019 r. Główne wydarzenie w T-Mobile Arena rozpocznie się o godz 23:00 tuż za undercard na ESPN+. Jeśli wybrałeś BT Sport, impreza rozpocznie się na żywo Północ.

Zaledwie trzy miesiące temu Fury zadebiutował w USA Tom Schwarz, gdzie znokautował go w drugiej rundzie. Ale to nie jest ważne. Jeśli tego nie wiesz, Fury nie koncentruje się na Otto; nie może się doczekać.

W grudniu Fury wystąpił przeciwko Deontay Wilder. Mecz zakończył się remisem, a walka została zaplanowana na luty 2020, jeśli Fury wygra nadchodzącą walkę.

Z drugiej strony będzie to oznaczać drugą walkę Wallina w Stanach Zjednoczonych. Jego pierwszy wrócił w kwietniu, kiedy zmierzył się z nim Kisner na Boardwalk Hall w Atlantic City.

28-latek jest uważany za słabszego w tej walce, a wielu fanów spekuluje, że przegra przez nokaut. Nie możemy niczego zakładać, dopóki nie zobaczymy, co się dzieje na ringu, nie sądzisz?

Na razie oto pełna karta walki Tyson Fury vs. Otto Wallin epicka nadchodząca walka:

Karta główna

 • Tyson Fury vs. Otto Wallin
 • Emanuel Navarrete vs. Juan Miguel Elorde
 • Jose Pedraza vs. Jose Zepeda

Undercard

 • Carlos Cuadras vs. Jose Maria Cardenas
 • Gabriel Flores Jr. vs. Miguel Angel Perez Aispuro
 • Felix Valera vs. Wiaczesław Shabranskyy
 • Isaac Lowe vs. Ruben Garcia Hernandez
 • Isidro Ochoa vs. Iskander Kharsan
 • Guido Vianello vs. Cassius Anderson
 • Abraham Martinez vs. Kevin Johnson

Streamuj Tyson Fury kontra Otto Wallin Anywhere

Pamiętaj, że fani w Wielkiej Brytanii będą musieli poczekać do wczesnych godzin niedzieli 15 września około północy. Bądź ostrożny i ustaw swoje alarmy; nie chcesz tego przegapić.

Jeśli chodzi o osoby zagraniczne, odtąd nie będziesz tracił żadnej walki. Masz Wirtualnej sieci prywatnej teraz najlepsze narzędzie do wolność online. Skorzystaj z takiej technologii i streamuj Furię kontra Wallina w dowolnym miejscu na świecie.

Jestem wielkim fanem Wallina i chciałbym, żeby wygrał, a Ty? Jak myślisz, kto zwycięży? Udostępnij swoje prognozy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map