Jak oglądać UKTV Graj poza Wielką Brytanią?

Jak oglądać UKTV Graj poza Wielką Brytanią? UKTV Play to usługa przesyłania strumieniowego online, która oferuje wspaniałe programy telewizyjne z kanałów takich jak Dave, Really, Yesterday i Drama. Jeśli jesteś w Wielkiej Brytanii, możesz bardzo łatwo uzyskać dostęp do UKTV Play online i oglądać wszystkie programy z tych czterech wspaniałych kanałów. Może to jednak być nieco trudniejsze, jeśli próbujesz uzyskać do niego dostęp spoza Wielkiej Brytanii. Podobnie jak wiele kanałów i usług, UKTV Play ma ograniczenia geograficzne, które ograniczają ich oglądalność do mieszkańców Wielkiej Brytanii i tych, którzy mieszkają w Wielkiej Brytanii. Użytkownicy ze Stanów Zjednoczonych, Kanady, Australii, Niemiec i Włoch nie mogą bezpośrednio odwiedzać witryny i przesyłać strumieniowo jej treści bez wcześniejszego uzyskania połączenia VPN. Dzięki VPN każdy w dowolnym kraju na świecie może odblokować grę UKTV na swoim komputerze PC, Mac, Android, iPhone, iPad, Apple TV lub Amazon FireStick.


Jak oglądać UKTV Graj poza Wielką Brytanią?

Jak oglądać UKTV Graj poza Wielką Brytanią?

Co to jest UKTV Play?

Według oficjalnej strony internetowej UKTV Play, „UKTV Play to bezpłatna usługa telewizyjna, w której możesz oglądać programy, które kochasz z Dave’a, wczoraj, naprawdę i dramatu, gdziekolwiek chcesz i kiedy chcesz”.

Czy usługa UKTV Play jest dostępna za granicą?

Niestety dla fanów brytyjskiej telewizji i brytyjskich emigrantów mieszkających poza Wielką Brytanią usługa UKTV Play nie jest dostępna za granicą. Oto błąd lokalizacji, który pojawia się przy każdej próbie przesyłania strumieniowego treści w UKTV Play poza Wielką Brytanią:

„Wideo, które próbujesz obejrzeć, nie może być oglądane z bieżącego kraju lub lokalizacji.”

Jak oglądać UKTV Graj poza Wielką Brytanią za pomocą VPN

UKTV Place to miejsce, w którym można oglądać Bad Teacher, Pan Am i The Michael J. Fox Show. Te programy i wiele innych to tylko abonament VPN. Czy wiesz, że wystarczy kran, aby wypełnić lukę między Tobą a ograniczoną treścią w Wielkiej Brytanii? VPN łączy twoje urządzenie z serwerem w wybranym kraju przez Internet. Tworzy również cyfrowy tunel, przez który przechodzą twoje dane i zostają zaszyfrowane. Krótko mówiąc, serwer VPN działa jako brama do Internetu, a wszystkie twoje dane internetowe są przez niego przekierowywane. Twój adres IP zmienia się również po połączeniu z serwerem innego kraju. Pozwól nam przeprowadzić Cię przez to wszystko:

 1. Pierwszą rzeczą, którą musisz zrobić, to zarejestrować się w usłudze VPN.
 2. Następnie tworzysz konto VPN
 3. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz przesyłać strumieniowo UKTV Play.
 4. Uruchom aplikację i połącz się z serwerem VPN w Wielkiej Brytanii.
 5. Po połączeniu się z serwerem w Wielkiej Brytanii otrzymasz tymczasowy adres IP Britsih, dzięki któremu będziesz wyglądać, jakbyś mieszkał w Wielkiej Brytanii.
 6. Teraz, gdy masz brytyjskie IP, możesz łatwo uzyskać dostęp do UKTV Play z dowolnego miejsca na świecie.

Jeśli chcesz odblokować UKTV za granicą, potrzebujesz VPN, który gwarantuje obejście ograniczeń geograficznych. Czy jest lepszy VPN do odblokowania UKTV Play niż ExpressVPN? Jest numerem jeden zaufanym liderem sieci VPN, który oferuje doskonałe usługi. Wysoka prędkość, bezpieczeństwo i natychmiastowa konfiguracja to podstawowe funkcje ExpressVPN. Jeśli jednak okaże się, że ExpressVPN jest drogi, zawsze możesz sprawdzić innych dostawców usług w poniższej tabeli.

Lista kanałów Play UKTV

 • W.
 • Dave
 • Złoto
 • Alibi
 • Wczoraj
 • Dramat
 • eden
 • Naprawdę
 • Dobre jedzenie
 • Dom

Korzyści z VPN

VPN oznacza Virtual Private Network, a nazwa sugeruje, że jest całkiem jasne. Jest to technologia zapewniająca prywatność w Internecie, dzięki czemu jesteś całkowicie bezpieczny w Internecie. VPN jest w stanie ominąć wszelkiego rodzaju ograniczenia geograficzne, ale to nie wszystko. Subskrybowanie VPN ma swoje zalety, a oto niektóre z nich:

 • Ukryj to, co przesyłasz w Internecie przed innymi.
 • Obejdź bloki i inne formy cenzury.
 • Wygląda na to, że jesteś w innym kraju.
 • Ukryj aktywność przeglądania sieci lokalnych i dostawców usług internetowych
 • Uzyskaj nowy tymczasowy adres IP.
 • Pobierz i udostępnij pliki bezpiecznie.
 • Korzystaj z publicznych hotspotów WiFi bezpiecznie.
 • Oszczędzaj pieniądze użytkowników dzięki zakupom związanym z granicami.

Oglądaj UKTV Graj poza Wielką Brytanią

Aby oglądać UKTV Play poza Wielką Brytanią, potrzebujesz VPN. Będziesz musiał zamaskować swój adres IP, sfałszować swoją lokalizację i udawać, że jesteś w Wielkiej Brytanii. Tak naprawdę nie ma znaczenia, gdzie jesteś na świecie, ponieważ o to dba Twoja usługa VPN, a nie Ty. Możesz po prostu cieszyć się nieograniczonym dostępem do UKTV Play i wszystkich programów udostępnianych za pośrednictwem tego połączenia VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map