Jak oglądać VH1 poza USA

VH1 to miejsce, w którym znajdziesz najgorętsze wiadomości o kulturze popularnej, rzeczywistości, muzyce i stylu życia. Wiodąca marka w branży medialnej ma trochę wszystkiego dla tych, którzy mają tylko czas do stracenia. Z hitami takimi jak Love & Seria Hip Hop, Martha & Potnuck Dinner Party Snoop i Next Top Model w Ameryce, które nie są niczym innym, jak rozrywką, zawsze sprawiają, że publiczność chce więcej. Jest to amerykańska sieć telewizji kablowej i satelitarnej oferująca nieskrypty seriali, konkursów i teleturniejów. Niektóre programy VH1 można przesyłać strumieniowo tylko z USA. Niektóre z programów mogą być niedostępne w miejscu, w którym się znajdujesz, i jest to w porządku, ponieważ możesz je zdobyć bez względu na to, czy jesteś w USA, czy nie. Dzięki VPN lub Smart DNS możesz łapać najnowsze odcinki „Miłości & Hip Hop ”i podnieś oceny programu Drag Race w RuPaul.


Jak oglądać VH1 poza USA

Jak oglądać VH1 poza USA

Jak oglądać VH1 poza USA za pomocą VPN

Na niektóre treści nałożone są ograniczenia wynikające z umów licencyjnych. Właśnie to uniemożliwia VH1 przesyłanie strumieniowe treści w krajach poza USA. VH1 sprawdza Twoją lokalizację za pomocą adresu IP urządzenia i oferuje dwie opcje. Kontynuujesz zlokalizowaną wersję witryny lub pojawia się następujący komunikat: „Przepraszamy, nie możemy zaoferować tego filmu użytkownikom w Twoim regionie”. Oglądanie VH1 ma backdoor i nie ma nic wspólnego z żadną z tych opcji. Zasadniczo, aby oglądać amerykańską wersję VH1 poza USA, potrzebujesz dostawcy Smart DNS lub VPN. Oba zapewniają dostęp do wszystkich treści w VH1. Wszystko, co musisz zrobić, to sfałszować swoją lokalizację, więc VH1 myśli, że znajdujesz się w Stanach Zjednoczonych.

 1. Najpierw musisz zarejestrować się w usłudze VPN. Wybierz renomowane sieci VPN, takie jak ExpressVPN.
 2. Po utworzeniu konta VPN pobierz i zainstaluj aplikację VPN na urządzeniu, na którym chcesz przesyłać strumieniowo VH1.
 3. Uruchom aplikację i połącz się z serwerem VPN w USA.
 4. Twój nowy amerykański adres IP sprawia wrażenie, jakbyś mieszkał w Stanach Zjednoczonych.
 5. Ta metoda umożliwia dostęp do wszystkich kanałów amerykańskich.
 6. Odblokuj mnóstwo rozrywki z VH1 za pomocą VPN.

ExpressVPN zapewnia szybką i sprawną usługę wirtualnej sieci prywatnej z dużą siecią serwerów. Chociaż jest drogi, okazał się wart każdego grosza. Zwłaszcza ze względu na jego wysoką wydajność i zdolność do odblokowywania treści z całego świata. Aby uzyskać więcej informacji o innych usługodawcach dostępnych na rynku, sprawdź tabelę poniżej.

Jak oglądać VH1 poza USA za pomocą Smart DNS

Ponieważ VH1 jest ograniczony poza USA, nie będziesz mieć dostępu do jego treści z innych miejsc. Jest to jednak możliwe dzięki usłudze Smart DNS. Zadaniem Smart DNS jest pomaganie użytkownikom w omijaniu ograniczeń i odblokowywaniu stron internetowych. Inteligentny DNS działa po prostu zmieniając DNS urządzenia i przekierowując go za pośrednictwem dedykowanego serwera z kraju, do którego próbujesz uzyskać dostęp do witryny. Chociaż Smart DNS nie szyfruje wszystkich danych, pobiera kanały, usługi i witryny, które chcesz odblokować. Oto, w jaki sposób można uzyskać VH1 poza USA za pomocą SmartDNS.

 1. Najpierw udaj się do Unlocator i zarejestruj się na bezpłatny 7-dniowy okres próbny.
 2. Wykonaj te filmy instruktażowe / konfiguracyjne, aby skonfigurować Smart DNS w urządzeniu do przesyłania strumieniowego.
 3. Wejdź na stronę BBC iPlayer.
 4. Ciesz się nieograniczonym dostępem do wszystkich treści BBC iPlayer.

Z pomocą dostawcy Smart DNS, takiego jak Unlocator,  możesz cieszyć się nieograniczonym dostępem do witryn i usług medialnych premium, tak jakbyś znajdował się w krajach, w których dostęp jest dozwolony.

 Pokazy VH1

Spójrz na najpopularniejsze programy oglądane na amerykańskim VH1:

 • Miłość & Hip hop
 • Miłość & Hip Hop Atlanta
 • Miłość & Hip Hop Hollywood
 • Nowy top model Ameryki
 • Załoga Czarnego Atramentu
 • Załoga Black Ink Chicago
 • Kwadraty hip hop
 • Marta & Snoop’s Potluck Dinner Party
 • Żony koszykówki
 • Baller Wives
 • Scared Famous
 • Żony motłochu
 • Randki nago
 • Podpisany
 • T.I. & Tiny: The Family Hustle

Oglądaj VH1 poza USA

Nic dziwnego, że VH1 znajduje się w środku odrodzenia i pokonuje konkurentów kablowych. VH1 rości sobie prawo do chwalenia się rozrywką, a jeśli posiadasz VPN, będziesz wiedział, dlaczego. Przesyłaj strumieniowo najgorętsze programy, zdobywaj ekskluzywne treści i oglądaj wywiady ze swoimi ulubionymi gwiazdami na VH1. VPN lub Smart DNS są tym, czego potrzebujesz, aby te cudownie skandaliczne treści były odtwarzane na Twoim urządzeniu w dowolnym miejscu na świecie.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map