Jak oglądać Vida Season 2 Online


Jak oglądać Vida Season 2 Anywhere

Dlaczego STARZ jest niedostępny poza USA??

STARZ ma w ofercie fantastyczne programy telewizyjne, w tym Outlander, Power i oczywiście sezon Vida 2. Jednak ze względu na umowy licencyjne usługa przesyłania strumieniowego ma wyłącznie prawa do transmisji w Stanach Zjednoczonych. Dlatego zobaczysz komunikat o błędzie lokalizacji na ekranie, jeśli spróbujesz przesłać strumieniowo dowolny program z zagranicy.

„Niestety nie można kupić STARZ poza Stanami Zjednoczonymi ani Portoryko.”

Dlatego masz tylko trzy opcje:

 • A) Idź do USA.
 • B) Zainstaluj VPN.
 • C) Uzyskaj Smart DNS proxy.

Ponieważ pierwszy wybór wydaje się nieco drastyczny w przypadku zwykłego przesyłania strumieniowego serialu telewizyjnego, nie mówiąc już o drogich, pokażę ci, jak uzyskać dostęp do STARZ z zagranicy za pomocą B i C.

Jak przesyłać strumieniowo Vida sezon 2 z VPN

Po pierwsze, powinieneś wiedzieć, że STARZ i każda inna strona internetowa może zlokalizować cię za pośrednictwem twojego adres IP. Ta numeryczna etykieta pokazuje, gdzie jesteś w sieci WWW. I gdy tylko kanał odkryje, że jesteś poza regionem nadawania, odmowa dostępu.

Jednak wirtualna sieć prywatna może pomóc Ci tego uniknąć ukrywanie twojego adresu IP. VPN to narzędzia bezpieczeństwa, które chroń swoją prywatność w Internecie i zapewniaj dostęp do ograniczonych materiałów. Podczas korzystania z VPN ruch jest szyfrowany i przekierowywany przez wybrany serwer. Ale aby mieć pewność, że witryny nie będą w stanie śledzić Twojej aktualnej lokalizacji, VPN zmieni adres IP w celu dopasowania do witryny Twojego serwera. W rezultacie będziesz wyglądać, jakbyś był w innym regionie.

A ponieważ STARZ jest dostępny tylko w Stanach Zjednoczonych, musisz połączyć się z amerykańskim serwerem, aby uzyskać amerykański adres IP.

 1. Gwarancja tylko najlepszych usług VPN dostęp do kanałów z ograniczeniami geograficznymi. Można użyć kilku, ale polecam ExpressVPN.
 2. Po rejestracji musisz zainstalować aplikację VPN na swoim urządzeniu. Możesz to zrobić z Google Play lub Apple Sklep z aplikacjami, a nawet ze strony internetowej twojego dostawcy.
 3. Następnie uruchom aplikację i zaloguj się (dane logowania musisz podać tylko raz).
 4. Teraz wyszukaj dowolne serwer w USA i połącz się z tym.
 5. Odwiedź stronę internetową lub aplikację STARZ.
 6. Przesyłaj strumieniowo najnowsze odcinki Vida S2.

Najlepsze VPN do oglądania Vida Season 2

Cóż, uczciwie, na rynku jest obecnie mnóstwo marek VPN. Ale być może najbardziej wydajny jest ExpressVPN. Oferuje jedne z najlepszych funkcji w branży, w tym:

 • Serwery w ponad 160 lokalizacjach: ExpressVPN zapewnia swoim użytkownikom ponad 3000 serwerów i dystrybuuje ponad 160 lokalizacji w 94 krajach. Jest to jedna z największych sieci w branży, co oznacza, że ​​możesz odblokować kanały w dowolnym regionie, nie tylko w USA.
 • 256-bitowe szyfrowanie AES: Wojskowy protokół szyfrowania, który umożliwia anonimowe surfowanie po Internecie. Zapewnia również, że dostawcy usług internetowych, agencje rządowe i hakerzy nie mogą odczytać Twojej aktywności online. 
 • Szybkie prędkości: Mimo że ExpressVPN używa trudnych protokołów szyfrowania, nie napotkasz żadnych problemów z buforowaniem. Ten dostawca ma szybkie i bezpieczne serwery, niesamowitą funkcję, jeśli chcesz przesyłać strumieniowo programy Full HD.

Firma również nigdy nie przechowuje ani nie udostępnia żadnych danych, ponieważ wdraża ścisłe zasady braku dzienników.

Ale jeśli nie masz ochoty na ExpressVPN lub chcesz sprawdzić więcej opcji przed podjęciem decyzji, w poniższej tabeli przedstawiono niektóre marki premium.

Odblokuj STARZ za pomocą Smart DNS

Smart DNS proxy to kolejna metoda dostępu do STARZ i oglądania sezonu Vida 2. To narzędzie przekierowuje tylko część twojego połączenia, która zdradza twoją lokalizację, i nic więcej. Jeśli więc nie chcesz czegoś, co powoduje zbyt wiele modyfikacji połączenia internetowego, ta metoda jest prawdopodobnie dla Ciebie.

Wystarczy wykonać poniższe czynności, aby szybko przeglądać STARZ:

 1. Subskrybuj doskonały usługa proxy. Zalecamy użycie Unlocator.
 2. Upewnij się, że STARZ znajduje się na ich liście Wspierane urządzenia.
 3. Zainstaluj Smart DNS proxy na swoim urządzeniu. Musisz to zrobić ręcznie, ale to nie jest takie trudne. Będziesz miał mnóstwo pomocnych wskazówek.
 4. Inteligentne serwery proxy DNS są również kompatybilne z konsole do gier, telewizory Smart i routery.
 5. Stream Vida sezon 2 z gdziekolwiek na świecie.

Należy jednak pamiętać, że przyczyną ręcznej konfiguracji usługi jest to, że serwery proxy Smart DNS nie mają dedykowanych aplikacji.

Co więcej, prywatność nie jest ich najlepszą cechą nie szyfruj ruchu ani nie ukrywaj swojego adresu IP.

Urządzenia zgodne z STARZ

Możesz złapać najnowsze odcinki sezonu Vida 2 na dowolnym z następujących urządzeń:

 • Komputer z systemem Windows
 • Prochowiec
 • iPhone
 • iPad
 • Android
 • Roku
 • Telewizor apple

Informacje o Vida Season 2

Jeśli nie widziałeś serialu, oto pomysł na temat tego programu:

„Lyn i Emma to dwie meksykańsko-amerykańskie siostry ze wschodniej części Los Angeles, które nie mogą się bardziej od siebie różnić ani dystansować. Okoliczności zmuszają siostry do powrotu do dawnego sąsiedztwa, gdzie konfrontują się z przeszłością i zaskakują rodzinne rewelacje ”- powiedział STARZ.

Sezon pierwszy zyskał entuzjastyczne recenzje, a Zgniłe Pomidory dały mu 100% oceny zatwierdzenia. Krytyczny konsensus na stronie brzmi: „Vida bada znajomy teren rodzinny z nowej perspektywy, aby stworzyć szczere i szczere podejście do tożsamości i tego, co to znaczy należeć”.

Nic dziwnego, że STARZ postanowił odnowić serię na drugi sezon.

Odlew

 • Melissa Barrera jako Lyn Hernandez
 • Mishel Prada jako Emma Hernandez
 • Ser Anzoategui jako Eddy Martínez
 • Chelsea Rendon jako Marisol Sanchez
 • Carlos Miranda jako Johnny Sanchez
 • Maria Elena Laas jako Cruz
 • Roberta Colindrez jako Nico (sezon 2)

Zwiastun filmu

Jak oglądać Vida Season 2 Online – Final Thoughts

Ta amerykańska seria dramatyczna z pewnością brzmi jak pozycja obowiązkowa. A przy tak wysokiej ocenie akceptacji nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, który sezon 2 się rozwiąże. Jeśli jeszcze nie widziałeś tego programu, zalecamy. Wiemy, że po zakończeniu gry o tron ​​masz dużo wolnego czasu. Dlatego jeśli ty mieszkać poza USA, jedynym sposobem na transmisję Vida sezon 2 jest za pośrednictwem  ExpressVPN lub Unlocator.

Jakiej usługi używasz do oglądania drugiego sezonu Vida? Udostępnij go nam, zostawiając komentarz poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map