Jak oglądać Voot poza Indiami

Jak odblokować Voot w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Nowej Zelandii lub w dowolnym innym miejscu poza Indiami? Voot jest prawdopodobnie najpopularniejszym serwisem streamingowym w Indiach, a mając tylko półtora roku pracy, platforma wideo na żądanie wciąż ma wiele do zaoferowania. Usługa przesyłania strumieniowego również niedawno zmieniła nazwę, więc użytkownicy wciąż przyzwyczajają się do nowej tożsamości. Voot ma wiele planów na 2018 r., Począwszy od wprowadzenia usługi premium. Serwis planuje dostarczyć najnowsze ekskluzywne treści swoim abonentom premium, a także dotrzeć do międzynarodowej publiczności, zapewniając do 50 000 godzin wideo od swojej spółki macierzystej, biblioteki Viacom 18, a także kanałów telewizyjnych, które będą dostosowane do każdego kluczowego rynku.


Jak oglądać Voot poza Indiami

Jak oglądać Voot poza Indiami

Voot Abroad

Jeśli jesteś Indianinem żyjącym w diasporze, prawdopodobnie masz ochotę posmakować tej nowo odkrytej zawartości wybuchowej. Jedyną przeszkodą, jaką możesz napotkać na swojej drodze, jest fakt, że dostawcy usług internetowych w Twojej bieżącej lokalizacji mogą nie wspierać użytkowników przesyłających strumieniowo przez Voot. Pojawi się błąd, który otwarcie mówi, że nie będziesz mieć dostępu do witryny. Oto, co otrzymasz:

„Rozwijamy się krok po kroku. Chcemy wiedzieć, jak chętnie korzystasz z naszych treści, ale ciężko pracujemy, ponieważ możemy zapewnić Ci rozrywkę, na którą zasługujesz. Do tego czasu jesteśmy dostępni tylko w Indiach. Bądź na bieżąco, a my skontaktujemy się z Tobą, gdy będziemy dostępni w Twoim kraju ”.Komunikat o błędzie Voot

Jest to przeszkoda, którą można obejść, ale tylko wtedy, gdy znasz właściwe rozwiązanie do wdrożenia. Krótko mówiąc, musisz uzyskać indyjski adres IP, aby oglądać indyjskie kanały takie jak Voot, SonyLiv i Hotstar za granicą. 

Korzystanie z VPN do odblokowania Voot poza Indiami

Za pomocą usługi VPN można obejść wszystkie ograniczenia, które napotkasz podczas uzyskiwania dostępu do Voot spoza Indii, ponieważ po zarejestrowaniu się u wiarygodnego dostawcy połączenie zostanie zaszyfrowane. Oznacza to, że będziesz w stanie ukryć czynności, które możesz wykonywać online. Będziesz w stanie ukryć to wszystko przed dostawcą usług internetowych, a także innymi podmiotami, które chcą wiedzieć, co robisz w Internecie. Nikt nie byłby w stanie dowiedzieć się, co porabiasz w Internecie z powodu szyfrowania zapewnianego przez połączenie ze zdalnym serwerem.

Subskrybowanie usługi VPN oznacza również, że stajesz się anonimowy w Internecie. Po połączeniu ze zdalnym serwerem Twój adres IP natychmiast zmienia się z rzeczywistego, który odzwierciedla Twoją lokalizację, na wirtualny, który odzwierciedla lokalizację zdalnego serwera jako rzeczywistą lokalizację. W takim przypadku połączenie z Voot spoza Indii oznaczałoby subskrypcję dostawcy, który ma serwery z siedzibą w Indiach. Po wykonaniu tej czynności będziesz mieć dostęp do Voot z dowolnego miejsca na świecie.

Istnieje wielu dostawców, którzy twierdzą, że oferują usługę, której możesz zaufać, mimo że nie dysponują infrastrukturą wymaganą do zapewnienia tego poziomu usług. Wielu z nich nawet reklamuje, że ich usługa jest bezpłatna, aby zwabić dużą liczbę niczego niepodejrzewających użytkowników do ich programu. Zazwyczaj dzieje się tak z większością tych „darmowych” dostawców, którzy ostatecznie rejestrują twoją aktywność przeglądania i sprzedają dzienniki firmom zewnętrznym. Są również znane z bombardowania cię irytującymi reklamami i spamowymi wiadomościami e-mail, których jesteśmy pewni, że nie docenisz.

Jak zdobyć Voota w USA, Wielkiej Brytanii, Australii, poza Indiami dzięki VPN

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN; taki, który ma serwery w Indiach.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN podaną w przesłanym linku.
 3. Następnie, połączyć się z indyjskim serwerem VPN, który da ci indyjski adres IP
 4. Wszystko, co musisz teraz zrobić, to odwiedzić Voota i oglądać wszystkie indyjskie treści, które chcesz.

Najlepsze VPN do odblokowania Voot poza Indiami

Aby odblokować Voot w dowolnym miejscu na świecie, wystarczy subskrybować najlepszą usługę VPN dla Indii. Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, zebraliśmy już kilku sprawdzonych dostawców, którzy z pewnością są w stanie zapewnić ci bezpieczeństwo za każdym razem, gdy będziesz online.

1. ExpressVPN

Już od dekady w branży ExpressVPN zyskał już miano najbardziej niezawodnej usługi VPN na rynku. Dostawca ma siedzibę na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i zdobył wiele nagród, które umacniają jego pozycję jako największego dostawcy bezpieczeństwa online. Usługa jest znana z wyjątkowej obsługi klienta, a także łatwej w obsłudze sieci VPN, która została opracowana z myślą o użytkownikach korzystających z niej po raz pierwszy. Dostawca obsługuje sieć około 2000 serwerów, które są dobrze rozmieszczone w różnych krajach na całym świecie, w tym w Indiach. ExpressVPN oferuje swoim klientom wszystkie główne protokoły VPN (OpenVPN, PPTP, IPSec i L2TP), a także pozwala każdemu abonentowi mieć do 3 jednoczesnych urządzeń podłączonych do jednego konta. Po rejestracji obiecane zostanie połączenie bez dzienników, a także bez ograniczeń przepustowości, z której chcesz korzystać. Usługa pozwala także zmieniać serwery w dowolny sposób, a jeśli zdecydujesz się skorzystać z ich specjalnej oferty ukrytych serwerów, nawet najbardziej ograniczonym internetem regionom będzie prawie niemożliwe stwierdzenie, że korzystasz z VPN . Biorąc pod uwagę nieco wyższy koszt subskrypcji ExpressVPN, dobrym pomysłem może być zapisanie się na 30-dniową ofertę gwarancji zwrotu pieniędzy, aby wypróbować wszystko z pierwszej ręki.

2. IPVanish

Niewielu dostawców posiada wszystkie swoje serwery, jak IPVanish. Ponad 1000 serwerów dostawcy jest bezpośrednio monitorowanych i kontrolowanych w centrali na Florydzie, co oznacza, że ​​nie muszą konsultować się z innymi firmami zewnętrznymi, gdy coś pójdzie nie tak. Ich skromna sieć serwerów obsługuje do 40 000 IPS i wiadomo, że należą do najszybszych serwerów, z którymi można się połączyć. Zapaleni gracze online tak naprawdę preferują tę usługę, ponieważ nie doświadczają żadnych opóźnień w porównaniu do tego, co zwykle dzieje się z innymi dostawcami. Wiadomo również, że IPVanish dobrze integruje się z Kodi. Umożliwi to przesyłanie strumieniowe treści za pośrednictwem najpopularniejszych dodatków Kodi, a także odblokowanie Voot z dowolnego miejsca. Jeśli masz względnie dużą liczbę urządzeń, które chcesz chronić za pośrednictwem sieci VPN, prawdopodobnie przydatność tego dostawcy może mieć do 10 jednoczesnych połączeń na nazwę użytkownika bardzo przydatna. Warto również wspomnieć o aplikacji VPN IPVanish. Dostawca udostępnia wersje tego zielonego oprogramowania, które ma różne wersje do pobrania. Powinieneś być w stanie uruchomić go na urządzeniach Windows, iOS, Mac OS, Linux i Android bez żadnych problemów. IPVanish ma unikalną 7-dniową opcję gwarancji zwrotu pieniędzy, która pozwala przetestować usługę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

3. NordVPN

Na końcu naszej listy mamy NordVPN, dostawca z Panamy, który słynie z funkcji podwójnego szyfrowania. Wybór ponad 4000 serwerów przez dostawców oznacza, że ​​jest w stanie umożliwić klientom przesyłanie danych przez dwa serwery zamiast jednego, co poprawia poziom szyfrowania danych. To nie jedyna zaleta, jaką użytkownicy czerpią z posiadania tak dużej sieci. Abonenci NordVPN mogą również wybrać serwery, z którymi ma się połączyć, ze specjalistycznej listy serwerów, na których serwery są zoptymalizowane pod kątem wydajności. Te serwery na liście są podzielone na kategorie w kolejności najlepszych gier online, torrentów, pobierania plików, a także przesyłania strumieniowego. Niezależnie od tego, co będziesz robić online, NordVPN gwarantuje, że żaden z twoich rekordów przeglądania nie będzie przechowywany przez ich zasady zerowych dzienników. Usługa umożliwia również do 6 jednoczesnych połączeń i oferuje wszystkie 5 protokołów tunelowania do wyboru. NordVPN jest w stanie odblokować Voota spoza Indii. Aby wypróbować usługę premium, musisz zarejestrować się w celu uzyskania 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy.

Podsumowanie, jak odblokować Voot poza Indiami

Nie ma powodu, aby nie przegapić żadnej z serii i filmów oferowanych przez Voot. Przebywanie poza Indiami nie jest już przeszkodą, o ile wiesz, którą usługę VPN subskrybować. Możesz liczyć na ExpressVPN, IPVanish lub NordVPN, aby odblokować dla Ciebie Voot poza Indiami.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map