Jak ominąć szkolne ograniczenia bezpieczeństwa w Internecie i zapory ogniowe w 2020 roku?

Obejście ograniczeń szkolnych filtrów sieciowych i zapór sieciowych


Obejście ograniczeń szkolnych filtrów sieciowych i zapór sieciowych

Filtrowanie sieci szkół pomijanych – użyj serwera proxy

Za pomocą serwera proxy można ominąć serwery proxy do filtrowania stron internetowych. Zwykle internetowy serwer proxy w szkole przechwytuje cały ruch internetowy i wysyła go przez filtry, aby zdecydować, przez co przechodzi i co zostanie zablokowane. Aby ominąć szkolny system filtrowania sieci, możesz użyć proxy, wystarczy wpisać adres URL proxy i port „Użyj proxy, który nie używa domyślnego portu 80”.

Omijaj ograniczenia filtrów szkolnych i zapory sieciowe

Gdy używany jest port inny niż domyślny, masz dużą szansę, że rozwiązanie proxy będzie działać w celu ominięcia ograniczeń zapory sieciowej nałożonych przez szkoły na stronach takich jak Facebook, Yahoo, Google Plus i Youtube. Proszę zobaczyć listę proxy na tej stronie dla publicznie dostępnych serwerów proxy. Pamiętaj, że aby to zadziałało, musisz mieć uprawnienia do zmiany serwera proxy w przeglądarkach na danym komputerze i nie spowoduje to działania wszystkich usług, takich jak streaming kamery internetowej.

Odblokuj szkolne ograniczenia bezpieczeństwa w Internecie – użyj VPN

VPN lub Wirtualny prywatny tunel robi to, co sugeruje jego nazwa. Tworzy wirtualny tunel poprzez ograniczenia bezpieczeństwa w Internecie nałożone przez szkołę. Tunel VPN jest szyfrowany i działa dla wszystkich witryn aplikacji i usług na komputerze, ponieważ cały ruch jest przesyłany przez tunel wirtualny. Istnieją dwa sposoby skonfigurowania sieci VPN, ręcznie lub przy użyciu aplikacji, która wykonuje większość pracy za Ciebie „Jeśli dostawca VPN dostarcza taką aplikację”. W obu przypadkach potrzebujesz subskrypcji usługi VPN.

Osobiście korzystam z usługi VPN o nazwie ExpressVPN, cechują się świetnym wsparciem i szybkościami, a serwery mają prawie w dowolnym miejscu na świecie. Pozwala to odblokować wszelkie ograniczenia zapory lub filtrów sieciowych i korzystać z tej samej usługi w domu gry online, regiony Netflix lub zaciemnienia NHL GameCenter. Oto, co musisz zrobić:

 1. Zarejestruj się u dostawcy VPN. Jak wspomniałem, ExpressVPN jest wysoce zalecane.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na Androida, iOS, PC lub Mac.
 3. Zaloguj się za pomocą konta VPN i połącz się z dowolnym serwerem.
 4. Spowoduje to ukrycie twojego adresu IP i będziesz surfować po Internecie anonimowo.
 5. Ciesz się darmowym dostępem do Internetu w szkole bez żadnych ograniczeń.

Rzuć okiem na najlepsze sieci VPN, aby ominąć szkolne ograniczenia, ponieważ w następnej kolejności pokażę więcej funkcji na ich temat.

Najlepsze sieci VPN do obejścia zapór szkolnych

Istnieje wiele sieci VPN, które mogą pomóc w rozwiązywaniu problemów z Internetem w szkole. Jednak niektórzy z nas, lub powinienem powiedzieć, większość z nas kusi, gdy obok usługi widzimy słowo „wolny”. W branży VPN należy tego unikać, ponieważ spowoduje to więcej szkody niż pożytku. Staraj się nie zakochać w swoich kuszących ofertach, nie mają wielu serwerów i mogą wyciec twoich danych, próbując złamać zasady obowiązujące w szkole. W przypadku złapania zostaniesz zawieszony. Aby obejść ten problem, lepiej zainwestuj w usługi premium. Poniżej znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o najlepsze VPN dla szkół. No to ruszamy.

ExpressVPN

ExpressVPN przyjeżdża prosto z Brytyjskich Wysp Dziewiczych. Nie jestem stronniczy, ale ta sieć VPN jest moim najbardziej polecanym dostawcą. Ich sieć obejmuje ponad 2000 serwerów w ponad 90 krajach, co jest uważane za ogromną liczbę w porównaniu do innych. Jeśli napotkasz jakiekolwiek niedogodności, przekonasz się, że ich obsługa klienta jest doskonała i pomogą ci w ciągu kilku minut za pośrednictwem czatu na żywo.

Ich aplikacja jest bardzo łatwa w użyciu, znajdziesz klientów w kilku głównych systemach operacyjnych, takich jak Android, iOS, PC, Mac i Fire Stick. Nie wspominając o tym, że będziesz mieć do 5 jednoczesnych połączeń na jednym koncie. Udostępnij połączenie VPN członkom rodziny lub po prostu zainstaluj VPN na routerze, aby udostępnić bezpieczną sieć każdemu, kto odwiedza Twój dom.

Ta usługa zapewnia gwarancję braku logowania podczas odwiedzania sieci. Twoje dane pozostają dla Ciebie prywatne, ponieważ ExpressVPN zaspokaja potrzeby użytkowników w sieci. Dowiedz się więcej o tym, przechodząc przez nasz Przegląd ExpressVPN.

NordVPN

NordVPN jest również priorytetem w szkole. Ta sieć VPN nie obejmuje tylu krajów, co ExpressVPN, ale oferuje ponad 5000 serwerów, co jest całkiem sporą liczbą. Przekonasz się, że NordVPN ma więcej ekskluzywnych funkcji niż jakakolwiek inna sieć VPN na naszej liście.

Na przykład powinieneś sprawdzić ich podwójną ochronę danych VPN. Zamiast przekierowywać ruch przez jeden serwer, kanał zostanie przekierowany na dwa. To daje podwójne szyfrowanie i lepszą ochronę.

Kiedy mówimy o ich serwerach, powinieneś wiedzieć, że mają one ugruntowane serwery, które pomagają użytkownikom, nawet jeśli mieszkają w regionach wysoce cenzurowanych. Jeśli kraj taki jak Chiny nie może ograniczyć dostępu NordVPN, co mogłaby zrobić szkoła? Jedno słowo, nic.

Jeśli chcesz grać w Fortnite w szkole podczas przerwy będziesz mógł odtąd. Nie wspominając o obejściu regionalnych ograniczeń i zapewnieniu dostępu do kanałów takich jak Netflix, Hulu i wielu innych. Aby dowiedzieć się więcej o tej usłudze, zobacz naszą Recenzja NordVPN.

BulletVPN

Możesz to zauważyć BulletVPN nie ma bardzo dużej sieci serwerów, ale to wszystko dlatego, że jest nowa na rynku. Jednak po zapoznaniu się z jego funkcjami pokochasz bezpośrednio to, co ma do zaoferowania. Po pierwsze, musisz się zabezpieczyć za pomocą szyfrów wojskowych i najnowszych protokołów VPN. Gdy mówisz o prywatności, ta sieć VPN ukrywa Twój adres IP, dzięki czemu możesz anonimowo surfować po Internecie. Jest to ogromny czynnik, gdy uzyskujesz dostęp do zablokowanych treści w szkole.

Jeśli jesteś streamerem, przygotuj platformę na nieograniczoną liczbę serii dzięki usłudze Smart DNS. Otrzymasz zarówno VPN, jak i Smart DNS, jeśli subskrybujesz usługi BulletVPN. Jeśli masz jakieś pytania, zawsze możesz poprosić o pomoc zespołu wsparcia w dowolnym momencie. Zawsze są gotowi rozwiązać problemy na miejscu. Dowiedz się więcej o tej sieci VPN w naszym Przegląd BulletVPN.

SurfShark

Surfshark to kolejna nowa sieć VPN w mieście, która ma więcej do zaoferowania niż możesz sobie wyobrazić. Gdy przejdziesz do ich witryny, zauważysz, że oferują one nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń w ramach jednej subskrypcji. Już samo to może przyciągnąć uwagę każdego.

Chociaż jest nowy, rywalizuje z najlepszymi dostawcami VPN na świecie dzięki swoim usługom. Nawet IPVanish nie może odblokować Netflix, a ten może. Dzięki ponad 800 serwerom na całym świecie odblokujesz znacznie więcej niż Netflix i Hulu, porozmawiasz z BBC iPlayer, Hotstar i nie tylko. Możesz nawet odblokuj Youtube w szkole z łatwością, jeśli korzystasz z SurfShark.

Zawsze możesz wypróbować tego dostawcę z 30-dniową gwarancją zwrotu pieniędzy. Przeczytaj więcej o Surfshark w tej recenzji SurfShark.

Oprogramowanie zabezpieczające sieć używane w szkołach

Poniżej znajduje się lista oprogramowania używanego przez szkoły do ​​blokowania dostępu do kilku treści online:

 • iBoss
 • iPrism
 • Meraki
 • Filtr sieciowy Lightspeed
 • Linewize
 • Cyberoam
 • Net Nanny

Lista stron internetowych & Aplikacje zbanowane w szkole

Oto lista rzeczy, do których możesz nie mieć dostępu w kampusie szkoły:

 • Świergot
 • Snapchat
 • Whatsapp
 • Facebook
 • Instagram
 • youtube
 • Dailymotion

Bypass School Firewall – Study Well

Ponownie, proszę, nie zapominaj, że głównym powodem, dla którego chodzisz do szkoły, jest dobre wykształcenie. Dlatego traktuj ten artykuł jako materiał edukacyjny i odwiedź witrynę ExpressVPN, aby uzyskać więcej informacji na temat serwerów proxy i VPN.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map