Jak udostępnić połączenie VPN w systemie Mac OS

Jak udostępnić połączenie Mac VPN


Jak udostępnić połączenie VPN w systemie Mac OS

Zmień komputer Mac w wirtualny router VPN

Konfigurowanie połączenia VPN na komputerze Mac jest dość łatwe. Wystarczy zarejestrować się w usłudze VPN i pobrać dedykowaną aplikację na komputer Macintosh. Jednak zmieniając twój MacOS w wirtualny router jest trudna część.

Widzisz, istnieje wiele powodów, dla których musisz to zrobić. Po pierwsze, możesz mieć urządzenie do przesyłania strumieniowego, na którym chcesz odblokować ograniczoną zawartość. Tak, wiem to te urządzenia nie są natywnie kompatybilne z VPN. Dlatego też możesz zainstaluj VPN na swoim routerze lub udostępnij połączenie VPN z komputera Mac. Jeśli konfiguracja sieci VPN na routerze jest trudna do zrozumienia, pozwól, że nauczę cię, jak uzyskać połączenie VPN z komputera Mac.

Ale najpierw musisz to wiedzieć Komputery Mac są dość ograniczone. Podłączenie do sieci Wi-Fi nie pozwala na współdzielenie jednego. Możesz to jednak zrobić, jeśli podłączysz urządzenie do Adapter bezprzewodowy lub bezpośrednio do Internetu za pomocą kabel Ethernet. Po wybraniu jednej z tych metod wykonaj następujące czynności.

 1. W zależności od wyboru wykonaj następujące czynności:
  • Włóż Adapter Wi-Fi na komputerze Mac.
  • Połącz swój komputer Mac za pomocą Ethernet.
 2. Następnie przejdź do “Preferencje systemu”.Preferencje systemu
 3. Teraz wybierz “Dzielenie się”.Kliknij opcję Udostępnianie
 4. Wybierz “Dzielenie internetu”.
 5. Stuknij w „Udostępnij swoje połączenie z:” i wybierz [połączenie L2TP VPN, które włączyłeś].
 6. Następnie wybierz urządzenia, z którymi chcesz się połączyć „Do komputerów używających:” Wybierz „Ethernet lub Wi-Fi”. zgodnie z twoim początkowym wyborem.udostępnianie Internetu-mac
 7. Kliknij „Opcje Wi-Fi” i prześlij szczegóły swojego wspólnego połączenia.
 8. Trafienie “OK” i dotknij “Początek”.Włącz udostępnianie Internetu na komputerze Mac
 9. Udało Ci się udostępnić połączenie VPN przez MacOS.

Najlepsza usługa VPN dla udostępniania połączeń VPN dla komputerów Mac

VPN mieć wiele korzyści dla każdego, kto łączy się z Internetem. Cały czas korzystam z VPN, zwłaszcza gdy przeglądam internet. Zapewnia to moje działania pełna anonimowość i najnowsze szyfrowania klasy wojskowej dla najwyższego bezpieczeństwa.

Nie przeglądam w obawie, że ktoś już mnie szpieguje. mam ukryty adres IP i ja mogę wędrować po sieci anonimowo bez konieczności ciągłego patrzenia mi przez ramię.

Nie jestem tu po to, by pochwalić się wrażeniami z Internetu, po prostu pokazuję ci, czego brakuje, jeśli nie korzystasz z VPN. Jeśli jesteś przekonany, pozwól, że ci pokażę na co zwrócić uwagę w sieci VPN, zanim zainwestujesz w nią:

 • Serwery: Subskrybując usługę VPN, upewnij się, że jest obejmuje wiele krajów w swojej sieci serwerów. W przeciwnym razie nie będziesz w stanie odblokować niektóre usługi przesyłania strumieniowego i witryny internetowe.
 • Prędkość: Istnieją dostawcy VPN, którzy oferują ponad 5000 serwerów na całym świecie. Jednak przetestowałem ich serwery i są dość wolno. To nie jest dobre, gdy wybierasz VPN. Wybierz jedną z dużymi prędkościami, jeśli jesteś zapalonym streamerem lub graczem.
 • Wsparcie czatu: Sieć VPN, z której zdecydujesz się korzystać, musi mieć niezawodne wsparcie czatu zespół, który może rozwiązać Twój problem w dowolnym momencie. Upewnij się, że zawierają czat na żywo w ich usługach, dzięki czemu na miejscu załatwisz problem.
 • Zero-Traffic-Log: Wiarygodna sieć VPN przyjmuje ścisłe zasady braku logów. To oznacza firmę nie zbiera danych i nie przechowuje ich do wykorzystania w przyszłości. Bardzo ważne jest korzystanie z VPN, który umożliwia tę usługę, szczególnie w krajach, w których rząd bardzo ingeruje w działalność VPN. Obejmuje to USA, Wielka Brytania, Nowa Zelandia i więcej.
 • VPN-Alternative: Inteligentne proxy DNS mają ogromny wpływ na odblokowanie zastrzeżonych kanałów. W przeciwieństwie do VPN obejmują wszystkie urządzenia, w tym takie jak PlayStation, Xbox, Roku, Apple TV i Chromecast. Mogą być również skonfigurowane na routerach. Jednak ta usługa jest tylko dla omijanie regionalnych ograniczeń, nie dostaniesz dodatkowa warstwa bezpieczeństwa jak w przypadku VPN.

Na komputerze Mac używam ExpressVPN. Ma bardzo Przyjazny dla użytkownika interfejs a nawigacja wcale nie wymaga wiedzy technicznej. Aby dodać wisienkę na wierzchu, ExpressVPN oferuje 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy na wypadek gdyby jego usługa nie spełniała Twoich oczekiwań. To powiedziawszy, spójrz na inne najlepsze VPN dla MacOS w tabeli poniżej.

Jak udostępnić połączenie VPN na komputerze Mac

Widzieć? Udostępnianie połączenia VPN nie jest trudne, jeśli masz obszerny samouczek, który przeprowadzi Cię przez to. Teraz pozostaje tylko wybrać usługę VPN do pracy. Próbować ExpressVPN, oni oferują łatwa w użyciu aplikacja dla komputerów Mac. Wreszcie, po wypróbowaniu tego przewodnika, daj mi znać wszystko o swoich doświadczeniach. Udostępnij to w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map