Jak ukryć adres IP na iPhonie

Jak ukryć adres IP na iPhonie? Czy chcesz być anonimowy online? Czy chcesz chronić swoją tożsamość online? Czy martwisz się, że szpiedzy stron trzecich szpiegują Twoje działania w Internecie? Następnie musisz ukryć swoje IP. Z uwagi na fakt, że Twój adres IP bezpośrednio koreluje z twoją lokalizacją, ukrywanie go staje się konieczne do zachowania Twojej tożsamości online i prywatności. Zwłaszcza ze świadomością, że dostawcy usług internetowych i rządy monitorują to, co robimy online. Decydują również, do czego uzyskamy dostęp na podstawie przypisanych nam adresów IP. W wielu przypadkach lokalizacja może stanowić problem. To jeden z wielu powodów, dla których użytkownicy chcą ukryć swoje adresy IP na swoich urządzeniach. Jeśli więc masz iPhone’a i chcesz ukryć swój adres IP, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.


Jak ukryć adres IP na iPhonie

Jak ukryć adres IP na iPhonie

Ukryj swój adres IP na telefonie iPhone za pomocą VPN

Każda witryna, którą odwiedzasz lub plik, który pobierasz, odbywa się za wiedzą swojego dostawcy usług internetowych. Zostawiasz ślady swoich danych osobowych dla dostawców usług internetowych i stron trzecich w celu ich śledzenia i gromadzenia. Twoja prywatność i bezpieczeństwo online są zagrożone podczas surfowania w Internecie, tym bardziej powód, aby uzyskać VPN. Aby ukryć swój adres IP na iPhonie, musisz zaszyfrować ruch online, a to łatwo zrobić za pomocą VPN. Każdy komputer ma adres IP, za pośrednictwem którego rządy, strony internetowe i dostawcy usług internetowych używają do śledzenia Twojej aktywności online. Więc nie fajnie! Teraz, aby anonimizować swoją tożsamość online, musisz zainstalować VPN. Wirtualna sieć prywatna szyfruje ruch internetowy, stosując twarde wojskowe metody szyfrowania, aby nikt nie mógł go zdobyć. Oto jak łatwo ukryj adres IP na swoim iPhonie za pomocą VPN:

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN, który oferuje swoim użytkownikom aplikacje VPN na urządzenia iPhone.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na swoim iPhonie.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Wybierz jeden z serwerów VPN i połącz się z nim.
 5. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network, aby upewnić się, że dokonano zmiany.
 6. Oficjalnie ukryłeś swój adres IP przed dostawcami usług internetowych i stronami trzecimi.

VPN, który sprawi, że Twoja prawdziwa lokalizacja będzie niemożliwa do wykrycia ExpressVPN. Nie ma nic lepszego niż ExpressVPN. Ten usługodawca zamaskuje twoje IP, gdy tylko połączysz się z jednym z wielu serwerów na całym świecie. Są inni usługodawcy, którzy potrafią ukryć twój adres IP na iPhonie, i są oni przedstawieni w poniższej tabeli. Jeśli chcesz ukryć swój adres IP na iPhonie / iPadzie i szukasz dobrego usługodawcy, który Ci w tym pomoże, przeczytaj nasz artykuł na najlepsza VPN na iOS.

Po co ukrywać adres IP na iPhonie?

Niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem iPhone’a czy Androida, ukrywanie swojego adresu IP jest czymś, co ostatecznie musisz zrobić. Gdy ukryjesz swój adres IP na telefonie iPhone lub na dowolnym urządzeniu, bezpieczeństwo staje się już jedną rzeczą, o którą należy się martwić. Masz prawo do przeglądania sieci bez obsesji na punkcie tego, kto ogląda i jakie informacje są rejestrowane. Chociaż główny powód ukrywania adresu IP wynika z powodów związanych z bezpieczeństwem, użytkownicy Internetu odkryli inne korzyści związane ze zmianą adresu IP. Spójrz:

 • Bezpiecznie przechowuj poufne informacje na urządzeniach z iOS: Korzystanie z VPN umożliwia dodanie dodatkowej warstwy bezpieczeństwa i szyfrowania do iPhone’a.
 • Przeglądaj sieć anonimowo: Nikt nie będzie w stanie śledzić twoich działań online podczas surfowania po Internecie na iPhonie.
 • Obejdź wszelkie bloki dostępu do Internetu poprzez wirtualną zmianę lokalizacji: Kraje takie jak Chiny, ZEA, Arabia Saudyjska i Rosja nakładają ograniczenia na to, do których stron można i nie można uzyskać dostępu. Pożegnaj się z cenzurą online dzięki VPN.
 • Dostęp do witryn i treści objętych ograniczeniami geograficznymi: Możesz użyć VPN, aby odblokować i oglądać aplikacje blokowane geograficznie, takie jak American Netflix, Hulu, BBC iPlayer i Amazon Prime Video na swoim iPhonie. Jeśli szukasz sposobu na zmianę regionu App Store, zapoznaj się z tym przewodnikiem.

Ukryj swój adres IP na iPhonie

Nawet jeśli nie masz nic do ukrycia, nigdy nie możesz być zbyt bezpieczny. Możesz być narażony na kradzież danych, oszustwo tożsamości i złośliwe ataki. Możesz zostać wrobiony w czyjąś cyberprzestępczość, dlatego powinieneś podjąć wszelkie niezbędne środki ostrożności, aby uniknąć zaangażowania się w takie problemy. To, co internauci odwiedzą, zobaczą lub zrobią online, zależy od ich adresu IP, w którym się znajdują. Dlaczego więc dać intruzom uprawnienia do badania twojego ruchu i danych osobowych, gdy masz VPN, który może temu zapobiec? Wystarczy powiedzieć, że ukrywanie adresu IP na iPhonie jest najlepszą rzeczą, jaką użytkownicy mogą zrobić, aby zachować prywatność i bezpieczeństwo. Nie zgadzasz się Użytkownicy Androida, którzy chcą ukryć swoje adresy IP na smartfonach, przeczytaj to artykuł.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map