Jak ukryć adres IP w Roku

Jeśli posiadasz kij Roku, prawdopodobnie jesteś przecinaczem sznurka, który w dużym stopniu polega na usługach strumieniowych dla rozrywki. To cała zabawa i gry, dopóki nie natkniesz się na kanał – umiesz oglądać – który jest zablokowany z powodu ograniczeń geograficznych i problemów z prawami autorskimi. Roku wykonuje świetną robotę chowając się za telewizorem, ale kiepski ukrywa twoje IP. To dlatego, że nie ma z tym absolutnie nic wspólnego. Z pewnością otwiera portal do ogólnoświatowych usług i kanałów, ale to wszystko. Od Ciebie, „użytkowników Roku”, zależy, czy odblokujesz zawartość swojego Roku, a do tego musisz ukryć swój adres IP. Nie możemy powiedzieć, że jest to najłatwiejsza rzecz na świecie, ale zdecydowanie nie jest to niemożliwe do wykonania. Oto jak możesz ukryć adres IP w Roku.


Jak ukryć adres IP w Roku

Jak ukryć adres IP w Roku

Najlepsza sieć VPN dla Roku

Prawdopodobnie wiesz, że ukrywanie adresu IP jest zadaniem VPN i bez niego możesz zapomnieć o oglądaniu swoich ulubionych usług przesyłania strumieniowego. Tak długo, jak twoja tożsamość jest otwarta, a twoja lokalizacja jest identyfikowalna, dostęp do treści na całym świecie jest długa szansa. Nie wyrzucaj jeszcze swojego Roku! Chociaż nie ma możliwości bezpośredniego zainstalowania VPN na Roku, nadal może on otrzymać połączenie VPN. Lepiej więc zacznij myśleć o wiarygodnym dostawcy usług VPN, który gwarantuje odblokowanie usług i kanałów transmisji strumieniowej wszelkiego rodzaju. Ponieważ wiemy, jak trudne może być to zadanie, podjęliśmy się, aby zapewnić ci to, co naszym zdaniem jest najlepsze VPN dla Roku. Możesz nam uwierzyć na słowo lub sprawdzić tabelę, którą Ci przedstawiliśmy poniżej. Jesteśmy zadowoleni z tego, co daje ci VPN na swoim Roku.

Jak uzyskać adres IP swojego Roku za pomocą routera

Nie możesz skonfigurować VPN na swoim Roku, więc zamiast tego ustaw VPN na swoim routerze. W ten sposób wszystkie urządzenia podłączone do tego routera, w tym Roku, będą dzielić jego połączenie VPN. Pamiętaj, że nie wszystkie routery są kompatybilne z VPN, co oznacza, że ​​powinieneś poszukać routerów opartych na DD-WRT lub Tomato, aby pomyślnie zainstalować VPN. Ten przewodnik może pomóc. Jeśli nie masz routera z obsługą VPN, lepiej go dostań, jeśli chcesz mieć VPN zainstalowany na swoim Roku. Uzyskanie routera zgodnego z VPN pozwoli zaoszczędzić wiele kłopotów na dłuższą metę. Nie chcesz teraz konfigurować wirtualnych routerów na komputerze Mac lub PC, prawda? Mówiąc o tym, zamierzamy opowiedzieć ci wszystko o tej podstępnej metodzie poniżej.

Jak ukryć adres IP na Roku – metoda routera wirtualnego

Chwyć komputer Mac lub PC i czytaj uważnie. Ta metoda wymaga skonfigurowania połączenia VPN na komputerze Mac / PC, aby przekształcić je w router wirtualny, do którego podłączasz Roku. W ten sposób Twoje Roku uzyska połączenie VPN tego wirtualnego routera. Będzie to jak posiadanie rzeczywistej sieci VPN na swoim Roku, ale w sensie wirtualnym.

Jak udostępnić połączenie Mac VPN z Roku

 1. Na komputerze Mac przejdź do Preferencje systemu menu, a następnie kliknij Dzielenie się.
 2. W menu Udostępnianie wybierz Dzielenie internetu z lewego panelu. Opcje udostępniania Internetu pojawią się po prawej stronie ekranu. Ustaw następujące ustawienia:
  • Udostępnij swoje połączenie z [właśnie utworzone połączenie VPN L2TP]
  • Do komputerów używających: zaznacz pole Wi-Fi
 3. Wybierz Opcje Wi-Fi i wprowadź następujące dane:
  • Nazwa sieci: [wybierz nazwę sieci]
  • Kanał: [pozostaw jako domyślne]
  • Bezpieczeństwo: WPA2 Personal
  • Hasło: [Wybierz hasło]
  • Zweryfikować: [Ponownie wprowadź hasło]
 4. Następnie kliknij dobrze.
 5. W menu Udostępnianie zaznacz pole obok Dzielenie internetu. Zobaczysz monit o włączenie udostępniania Internetu.
 6. Kliknij Początek.
 7. Po włączeniu Udostępniania Internetu obok tekstu pojawi się zielone światło: „Udostępnianie Internetu: Włączone”.
 8. Teraz włącz aplikację Chromecast i postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby ją skonfigurować.
 9. Po wyświetleniu ekranu z komunikatem „Podłącz Chromecasta do Wi-Fi” wybierz router wirtualny skonfigurowany wcześniej.
 10. Wejdz do hasło dla routera wirtualnego, a następnie kliknij przycisk Ustaw Sieć.
 11. Gratulacje! Masz teraz połączenie z routerem wirtualnym z obsługą VPN.

JAK DZIELIĆ SIĘ POŁĄCZENIEM PC VPN Z CHROMECASTEM

Aby skorzystać z tej metody, musisz najpierw zmienić komputer z systemem Windows w router wirtualny lub punkt dostępu. Po osiągnięciu tego wystarczy skonfigurować połączenie VPN na samym komputerze. Wreszcie, musisz podłączyć Roku do sieci WiFi utworzonej na komputerze zamiast podłączać go do routera.

Jak ukryć Roku IP – metoda inteligentnego serwera proxy DNS

Rozumiemy, jeśli uważasz, że te kroki są nieco przytłaczające, dlatego przedstawimy Ci szybszą i łatwiejszą metodę przy użyciu Smart DNS. Podobnie jak VPN, Smart DNS można zainstalować bezpośrednio na routerze. Zarówno VPN, jak i Smart DNS mogą pomóc ominąć ograniczenia geograficzne, ale różnią się sposobem działania, aby to osiągnąć. Inteligentnym posunięciem w twoim imieniu byłaby subskrypcja dostawcy usług VPN, który oferuje usługę Smart DNS proxy. Dobrym przykładem takiego usługodawcy byłby ExpressVPN. W przypadku Smart DNS podaj Unlocator próba. Nie są dostawcą usług VPN, ale zajmują się odblokowywaniem firm.

Podczas gdy większość routerów pozwala zmieniać ustawienia DNS, inne nie. Ogólnie, Linksys, TP-Link, Cisco, Asus, D-Link wszystkie routery obsługują ręczną konfigurację DNS. Jeśli posiadasz modem obsługiwany przez Twojego dostawcę usług internetowych, prawdopodobnie nie będziesz mógł zmienić DNS na nim. W takim przypadku możesz kupić dodatkowy router, który pozwala zmienić DNS. Następnie możesz podłączyć port WAN routera dodatkowego do portu LAN modemu za pomocą kabla Ethernet. Na koniec podłącz Roku do dodatkowego routera, aby odbierał połączenie Smart DNS.

Ukrywanie adresu IP w Roku – końcowe myśli

Co może być lepszego niż czerpanie pieniędzy z usługi przesyłania strumieniowego Roku? Poważnie nic! Gdzie naprawdę chcesz, aby wszystkie te absurdalnie dobre treści zmarnowały się tylko dlatego, że miałeś najmniejszy pomysł na to, w jaki sposób możesz odblokować te usługi przesyłania strumieniowego i kanały, gdzie jesteś ?! Cóż, cieszymy się, że trafiłeś na naszą stronę i mam nadzieję, że już nigdy nie będziesz musiał przegapić żadnego serialu, filmu lub programu telewizyjnego.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map