Jak ukryć adres IP w systemie Windows 10

Jak ukryć adres IP w Windows 10? Niektórzy ludzie chcą bez przeszkód zajmować się swoimi interesami w Internecie i mają do tego pełne prawo. Jednak dopóki ich adres IP jest wykrywalny w Internecie, daleki jest od prywatności. Ukrywanie własnego adresu IP jest czynem obronnym, ale niezbędnym, ponieważ Internet może być przerażającym miejscem. Jeśli prywatność nie jest twoim głównym priorytetem, jak brzmi wolność w Internecie i nieograniczony dostęp? Są zalety, wiele z nich, a ukrywanie adresu IP w systemie Windows 10 wystarczy. Procedurę jako taką można przeprowadzić przez VPN. Gdy Windows 10 przejmie system operacyjny Microsoftu, zainstalowanie na nim VPN byłoby rozsądne. Jesteśmy tutaj, aby powiedzieć Ci, jak możesz ukryć swój adres IP w systemie Windows 10 za pomocą VPN.


Jak ukryć adres IP w systemie Windows 10

Jak ukryć adres IP w systemie Windows 10

Ukryj adres IP w systemie Windows 10 za pomocą VPN

Każdy komputer podłączony do Internetu ma przypisany adres IP. Ta metoda pomaga śledzić komputery i rozróżniać je. Oznacza to, że jesteś łatwo wykrywalny online dzięki przypisanemu Ci adresowi IP. Możesz jednak uniknąć śledzenia, ukrywając swój adres IP za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej. VPN działa za pośrednictwem prywatnej sieci i ostatecznie zmienia adres IP. Jednocześnie chroni Twój ruch internetowy, gdy przechodzi on przez tunel cyfrowy. Gdy dane opuszczają komputer, są kierowane do serwera VPN, gdzie są następnie wysyłane z innym adresem IP. Ten, który został Ci dostarczony, należy do serwera (w kraju, w którym znajduje się serwer, do którego się podłączasz), który zwykle jest trudny do śledzenia.

 1. Zarejestruj się u usługodawcy VPN.
 2. Pobierz i zainstaluj VPN na swoim komputerze.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Wybierz jeden z serwerów VPN i połącz się z nim.
 5. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network, aby upewnić się, że dokonano zmiany.
 6. Pomyślnie ukryłeś swój adres IP.

Jeśli nie chcesz, aby Twój dostawca usług internetowych, hakerzy lub witryny szpiegowały Twoje działania w Internecie, VPN zapewnia ochronę, której potrzebujesz. Nie tylko każda sieć VPN może chronić cię przed złośliwymi atakami i szaleńczym szpiegowaniem, ale ExpressVPN mogą. Ten usługodawca ukrywa Twój adres IP, zastępując go nowym, dzięki czemu będziesz anonimowy w Internecie. Szyfruje również dane przed opuszczeniem komputera, dzięki czemu są nieczytelne dla osób trzecich. Są inni usługodawcy, którzy potrafią ukryć twoje IP, i są oni dla ciebie wyświetleni w poniższej tabeli. Aby uzyskać dogłębną analizę tego, które sieci VPN lepiej używać na komputerze z systemem Windows, przeczytaj naszą pełną recenzję VPN na PC.

Po co ukrywać adres IP komputera z systemem Windows?

Większość ludzi może nie zdawać sobie z tego sprawy, ale wszystko, co robią online, można śledzić i monitorować. Wszystko to odbywa się poprzez adres IP przypisany do ich komputerów. W ten sposób sieci reklamowe wiedzą, czego szukasz, i przewidują, które produkty lub przedmioty Cię interesują. W ten sposób strony internetowe wiedzą, kiedy odmówić dostępu do ich treści z powodu ograniczeń geograficznych. Podsumowując, osoby trzecie wiedzą za dużo, wszystko dzięki Twojemu adresowi IP. Więc ukrywanie tego jest najlepsze dla ciebie i twojego ogólnego bezpieczeństwa. Spójrz na główne powody, dla których ukrywanie adresu IP w systemie Windows 10 jest ważne:

 • Bezpiecznie przechowuj poufne informacje na swoim komputerze.
 • Przeglądaj sieć anonimowo.
 • Zapobiegaj wykorzystywaniu twojego adresu IP przeciwko tobie przez osoby trzecie.
 • Uzyskaj wolność w Internecie.
 • Omiń wszelkie filtry treści, zakazy lub czarną listę.
 • Unikaj śladu cyfrowego.
 • Ukryj swoją aktywność przed dostawcą usług internetowych.
 • Chroń swoje dane przed inwigilacją rządową.
 • Obejdź wszelkie bloki dostępu do Internetu poprzez wirtualną zmianę lokalizacji.
 • Uzyskaj dostęp do witryn i treści objętych ograniczeniami geograficznymi.
 • Ukryj swoją lokalizację geograficzną.

Ukryj adres IP w systemie Windows 10

Nie wszyscy odczuwają potrzebę ukrycia swojego adresu IP, ale ci, którzy zwykle chcą mieć spokój, gdy są online. Nie chcą się martwić potencjalnymi zagrożeniami online lub kradzieżą danych. Chcą po prostu cieszyć się przeglądaniem sieci. Jeśli więc masz świadomość bezpieczeństwa, ukrywanie adresu IP może być dobrym rozwiązaniem. Upewnij się, że wybrałeś usługodawcę, który zwiększa twoje bezpieczeństwo, nie narażając go na niebezpieczeństwo. Jak myślisz, co jest najlepszym VPN do ukrycia adresu IP w Windows 10? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map