Jak uzyskać argentyński adres IP za granicą

Jak uzyskać argentyński adres IP za granicą? Soy Luna, Edha, El marginal, Wild Angles i Estocolmo to przykłady świetnej argentyńskiej telewizji, której nie można oglądać poza krajem pochodzenia. Argentyńscy emigranci mieszkający w Wielkiej Brytanii, Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Francji, Niemczech, a nawet we Włoszech napotkają blokadę podczas próby uzyskania dostępu do swoich stron internetowych, usług i kanałów rodzinnego miasta. Jest tak, ponieważ większość treści w Argentynie jest objęta ograniczeniami geograficznymi z powodu umów licencyjnych i problemów z prawami autorskimi.


Warto jednak zauważyć, że Argentyńczycy mieszkający poza Argentyną mogą nadal uzyskiwać dostęp do treści krajowych i lokalnych z dowolnej części świata, jeśli otrzymają odzyskane argentyńskie IP. Mogą zachować adres IP swojego rodzinnego miasta za pomocą VPN i sprawiać wrażenie, jakby nadal znajdowali się w Argentynie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak możesz uzyskaj adres IP Argentyny w dowolnym miejscu na świecie w tym samouczku poniżej.

Jak uzyskać argentyńskie IP za granicą

Jak uzyskać argentyńskie IP za granicą

Jak uzyskać argentyński adres IP za granicą za pomocą VPN

Treści międzynarodowe nie są tak trudne do zdobycia, jak kiedyś z rozwojem technologii VPN. VPN, wirtualna sieć prywatna, tworzy cyfrowy tunel, przez który twoje urządzenie uzyskuje dostęp do Internetu. Łączy urządzenie z jednym ze swoich serwerów w krajach na całym świecie i zapewnia bezpieczne przesyłanie danych w sieci. Następnie przekierowuje połączenie przez wyznaczony serwer w wybranym kraju. Umożliwi to dostęp do całej zawartości serwera tego kraju, nawet jeśli nie byłeś tam fizycznie obecny. Oto jak korzystać z VPN, aby uzyskać argentyński adres IP za granicą:

 1. Przede wszystkim zarejestruj się u usługodawcy VPN, który ma serwer VPN w Argentynie, z których najlepszym jest ExpressVPN.
 2. Następnie pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, urządzeniu Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Na koniec wybierz serwer argentyński i połącz się z nim.
 5. Poczekaj kilka sekund na połączenie VPN.
 6. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network, aby upewnić się, że zmiana.
 7. Od teraz możesz surfować po Internecie z argentyńskim adresem IP, tak jakbyś mieszkał w Argentynie.

ExpressVPN to bezpieczna usługa VPN, która obejmuje wszystkie funkcje niezbędne do ominięcia ograniczeń geograficznych i zachowania bezpieczeństwa w Internecie. Ten dostawca usług bardzo ceni prywatność użytkowników & bezpieczeństwo. Dzięki ExpressVPN możesz łączyć się z dowolnymi lokalizacjami serwerów i przeglądać online w dowolnym miejscu bez ujawniania swojego adresu IP. Są inni usługodawcy, którzy mogą przyznać Ci argentyńskie IP, sprawdź je w poniższej tabeli. Aby uzyskać dogłębną analizę najlepszych sieci VPN dla Argentyny, sprawdź ta recenzja.

Dlaczego potrzebujesz argentyńskiego adresu IP?

Utrzymanie adresu IP twojego rodzinnego miasta to chyba wielka sprawa. Być może nie doszedłbyś do tego, gdybyś nigdy nie opuścił granic swojego kraju. Istnieje ogromna potrzeba za granicą, zwłaszcza gdy próbujesz uzyskać dostęp do treści z domu.

 • Odwiedź witryny i treści tylko dla Argentyny: Strony internetowe takie jak Netflix Argentina i inne lokalne treści są dostępne tylko z tego kraju. W takim przypadku musisz użyć argentyńskiego adresu IP.
 • Obejdź cenzurę: Niektóre strony internetowe mogą być blokowane przez twojego dostawcę usług internetowych lub przez rząd. Uniemożliwia to dostęp do nich przy użyciu bieżącego adresu IP. Korzystanie z adresu IP innego kraju umożliwia dostęp do stron, które są zwykle blokowane w miejscu, w którym się znajdujesz.
 • Popraw swoje bezpieczeństwo: Zaletą korzystania z zagranicznego adresu IP jest to, że może on chronić twoją prywatność w sposób, którego żadna strona trzecia nie może wiedzieć, że to ty. Jeśli obawiasz się o bezpieczeństwo, zmiana adresu IP jest dobrym pomysłem.
 • Skorzystaj z niskich cen: Kupując produkt lub przedmiot w sklepie internetowym, witryna śledzi adres IP przypisany przez dostawcę usług internetowych. Cena tego przedmiotu różni się w zależności od lokalizacji. Jeśli sklep internetowy ma siedzibę w Argentynie i znajdujesz się w Wielkiej Brytanii, będziesz musiał dodatkowo zapłacić z powodu ograniczeń dostępu terytorialnego. Zostaniesz zwolniony z tych dodatkowych opłat, jeśli uzyskasz argentyński adres IP.

Uzyskaj argentyńskie IP za granicą

Twój adres IP jest połączony z twoją lokalizacją, ujawnia, gdzie jesteś na świecie. To nie może być łatwiejsze do wykrycia przez strony internetowe i dostawców usług internetowych. Jeśli chcesz ukryć, skąd korzystasz z Internetu, możesz to zrobić. Możesz nawet całkowicie zmienić swój adres IP za pomocą połączenia VPN. Tylko wtedy Argentyńczycy będą mogli uzyskać dostęp do materiałów z własnego kraju. Jeśli więc zdobędziesz argentyńskie IP, daj nam znać, z którą VPN zdecydowałeś się wybrać.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map