Jak uzyskać australijski adres IP poza Australią

Jak uzyskać australijski adres IP poza Australią? Posiadanie australijskiego adresu IP ma wiele zalet, zwłaszcza jeśli jesteś Australijczykiem mieszkającym w Wielkiej Brytanii, USA, Nowej Zelandii, Kanadzie lub gdziekolwiek indziej za granicą. Gdy tylko opuścisz granice Australii, stracisz australijski adres IP, którego na pewno będziesz potrzebować, gdy będziesz poza krajem. Utrzymanie adresu IP twojego miasta rodzinnego daje dostęp do wszystkich twoich ulubionych australijskich kanałów, usług i stron internetowych, jakbyś nadal tam był.


Jak uzyskać australijski adres IP poza Australią

Jak uzyskać australijski adres IP poza Australią

Chociaż istnieje wiele sposobów i metod uzyskania australijskiego adresu IP, najskuteczniejszym musi być wirtualna sieć prywatna. VPN jest w stanie ukryć Twój adres IP, dzięki czemu nie można Cię zidentyfikować w Internecie i nic nie można do ciebie odszukać. Dowiedz się, jak uzyskać australijski adres IP z dowolnego miejsca na świecie w tym samouczku poniżej. Po zakończeniu będziesz mógł przesyłać strumieniowo australijskie kanały telewizyjne, takie jak kanał 7, kanał 9, Stan, kanał 10, ABC iView, Optus i SBS z dowolnego miejsca na świecie.

Uzyskaj australijski adres IP za pomocą VPN

Wszystkie australijskie treści są chronione geograficznie za granicą i jeśli nie masz australijskiego adresu IP, nie będziesz mieć dostępu do żadnej z nich za granicą. Twój adres IP służy do określenia Twojej lokalizacji. Tak więc każdy użytkownik korzystający z adresu IP, który nie pochodzi z Australii, zostanie rozwiązany. Wirtualna sieć prywatna lub VPN to świetny sposób szyfrowania danych i osiągania bezpieczeństwa, ale jest również bardzo przydatny do maskowania adresu IP. Twój usługodawca przypisuje adres IP Twojemu połączeniu internetowemu, a ten adres IP może ujawnić Twoją lokalizację. Wszystko, co musisz zrobić, to pozbyć się tego adresu IP stojącego między tobą a Foxtel Now i Netflix Australia.

 1. Zarejestruj się za pomocą VPN, z których najlepszym jest ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, urządzeniu Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Wybierz serwer australijski i połącz się z nim.
 5. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network, aby upewnić się, że zmiana.
 6. Od teraz możesz surfować po Internecie z australijskim adresem IP, tak jakbyś mieszkał w Australii.

ExpressVPN to bezpieczna i szybka usługa VPN, która zawiera wszystkie niezbędne funkcje zapewniające bezpieczeństwo w Internecie. Dzięki ExpressVPN możesz łączyć się z dowolnymi lokalizacjami serwerów i przeglądać online w dowolnym miejscu bez ujawniania swojego adresu IP. Są inni usługodawcy, którzy mogą przyznać ci australijskie IP, sprawdź je w poniższej tabeli. Aby uzyskać dogłębną analizę najlepszych sieci VPN dla Australii, sprawdź tę recenzję.

Dlaczego potrzebujesz australijskiego adresu IP?

Uzyskaj dostęp do ograniczeń geograficznych

Jesteś obywatelem Australii mieszkającym w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech itd., Który chce uzyskać dostęp do australijskich stron internetowych z powrotem do domu. Uzyskanie australijskiego adresu IP to jedyny sposób, aby to zrobić. Musisz oszukać witrynę, do której próbujesz uzyskać dostęp, pokazując, że faktycznie znajdujesz się w Australii. VPN może to umożliwić.

Skorzystaj z niższych cen

Podczas zakupów online witryna śledzi adres IP komputera. Ceny różnią się w zależności od Twojej lokalizacji. Jeśli sklep internetowy ma siedzibę w Australii i znajdujesz się w USA, zostaniesz obciążony opłatą wyższą niż wartość przedmiotu / produktu. Ma to związek z ograniczeniami dostępu terytorialnego. Jeśli jednak masz australijski adres IP, nie musisz płacić tych opłat, a otrzymasz produkt za cenę niższą niż ta, za którą obciążono Cię.

Zarządzaj firmami

Załóżmy, że jesteś przedsiębiorcą internetowym, który chce nadążyć za swoimi kampaniami marketingowymi i biznesem w Australii. Jeśli mieszkasz poza Australią, nie będziesz mieć dostępu do żadnej witryny lub usługi z siedzibą w Twoim mieście rodzinnym. Bez austriackiego adresu IP musisz odłożyć wszystko na później, aż wrócisz lub skorzystasz z VPN.

Uzyskaj australijski adres IP

Uzyskanie adresu IP nigdy nie było łatwiejsze dzięki VPN. Wystarczy jedno dotknięcie, aby połączyć się z dowolnym serwerem z całego świata i uzyskać jego adres IP. Posiadanie innego adresu IP jest przydatne, gdy napotykasz blokadę lub chcesz uzyskać lepszą ofertę. Australijczyk i zasadniczo każdy obywatel z dowolnej części świata może zmienić swoje adresy IP w większym celu. Z VPN jest to oczywiście absolutnie możliwe i możliwe do zarządzania. Czy masz więcej powodów, dla których warto zmienić jego / jej adres IP? Daj nam znać, co myślisz w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map