Jak uzyskać brazylijski adres IP poza Brazylią

Jak uzyskać brazylijski adres IP za granicą? Brazylia to największy kraj Ameryki Łacińskiej z 200 milionami mieszkańców, z czego trzy miliony mieszka za granicą. Około 66% populacji Brazylii uzyskało dostęp do Internetu w ubiegłym roku z powodu intensywnego korzystania z mediów społecznościowych. 90% Brazylijczyków, którzy uzyskują dostęp do Internetu, spędza średnio 26 godzin tygodniowo. Teraz mieszkańcy Brazylii nie mają problemu z dostępem do lokalnych kanałów, takich jak GloboTV lub brazylijskie telenowele, podczas gdy mieszkańcy za granicą robią to.


Bez adresu IP w Brazylii brazylijscy emigranci mieszkający w Wielkiej Brytanii, Portugalii, Hiszpanii, USA, Meksyku, Francji, Niemczech, Włoszech i Australii nie mogą oglądać kanałów takich jak Globo lub PFC. Aby oglądać takie kanały za granicą, potrzebują brazylijskiego adresu IP, który mogą uzyskać przez VPN. VPN może zmienić swój adres IP i umożliwić im obejście wszelkiego rodzaju ograniczeń geograficznych. Dowiedz się, jak uzyskać brazylijską wielkość IP poza Brazylią w przewodniku poniżej.

Jak zdobyć brazylijskie IP za granicą?

Jak uzyskać brazylijski adres IP poza Brazylią

Jak uzyskać brazylijskie IP za pomocą VPN

Najlepszym sposobem na uzyskanie adresu IP przez Brazylijczyków za granicą jest VPN. Wirtualna sieć prywatna łączy twoje urządzenie z jednym z jego serwerów, tworząc bezpieczne połączenie online. Korzystanie z VPN pozwoli ci uzyskać brazylijski adres IP poza Brazylią i zabezpieczyć wszystkie dane przesyłane przez Internet lub przez Internet. Po uzyskaniu aplikacji VPN możesz połączyć się z serwerem wybranego kraju. Następnie otrzymasz adres IP tego serwera, dzięki czemu uzyskasz dostęp do treści tego kraju. Przeczytaj więcej o najlepsza sieć VPN dla Brazylii tutaj. Po prostu wykonaj następujące kroki, aby uzyskać brazylijski adres IP w dowolnym miejscu na świecie:

 1. Zarejestruj się za pomocą VPN, z których najlepszym jest ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, urządzeniu Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Wybierz serwer brazylijski i połącz się z nim.
 5. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network, aby upewnić się, że zmiana.
 6. Od teraz możesz surfować po Internecie z brazylijskim adresem IP, tak jakbyś mieszkał w Brazylii.

Musisz znaleźć sieć VPN z brazylijskimi usługami o wystarczającej przepustowości, aby móc przesyłać strumieniowo treści brazylijskie bez zacinania się i zakłóceń. ExpressVPN jest najlepszą siecią VPN do tego zadania. Z tym usługodawcą nie ma ograniczenia usług ISP, a przepustowość jest nieograniczona. Jeśli chcesz sprawdzić innych usługodawców, sprawdź poniższą tabelę.

Dlaczego potrzebujesz brazylijskiego adresu IP?

Brak możliwości zalogowania się do treści Twojego miasta rodzinnego może być frustrujący. Fakt, że po opuszczeniu kraju możesz utracić adres IP swojego kraju, ma jednak swoje wady, ale istnieje sposób na jego odzyskanie. Jeśli więc mieszkasz poza Brazylią, zrozumiesz potrzebę adresu IP, w którym się znajdujesz. Dzięki VPN możesz połączyć się z Internetem za pomocą adresu IP w Brazylii i uzyskać dostęp do witryn i usług tylko w Brazylii z dowolnego miejsca na świecie. Oto dlaczego potrzebujesz brazylijskiego adresu IP:

Uzyskaj dostęp do treści brazylijskich

Jeśli chcesz oglądać programy telewizyjne takie jak Avenida Brasil i The Mechanism spoza Brazylii, musisz zmienić adres IP. Kanał lub witryna, do której próbujesz uzyskać dostęp, muszą wykryć adres IP pochodzący z Brazylii, w przeciwnym razie dostęp do jego usług zostanie odrzucony.

Doskonały język

Najlepszym sposobem na udoskonalenie brazylijskiego akcentu jest zanurzenie się w 100% brazylijskich programach telewizyjnych (głównie akcentach Carioca i Sao Paulo). Aby to zrobić, musisz mieć dostęp do lokalnych treści. Do tego na pewno potrzebujesz brazylijskiego adresu IP.

Anonimowość

Zmiana adresu IP może być bardzo przydatna dla twojego bezpieczeństwa. Nie musisz się martwić tym, co robisz online, bo i tak nikt nie będzie wiedział, że to ty. To nie twoja brazylijska własność intelektualna jest za to odpowiedzialna, mając na początek inny adres IP, co umożliwia tę anonimowość.

Prowadzić firmę

Jeśli prowadzisz firmę w Brazylii, nie będziesz mieć dostępu do lokalnych witryn i usług. Potrzebujesz sieci VPN, aby zastąpić obecny adres IP brazylijskim, aby skutecznie zarządzać ofertami biznesowymi poza krajem.

Uzyskaj brazylijski adres IP

VPN oferuje usługi, które umożliwiają zmianę zagranicznego adresu IP na adres dostępny w Brazylii. Przy pomocy VPN będziesz mógł cieszyć się każdą brazylijską stacją telewizyjną dostępną przez Internet bez żadnych błędów. Daj nam znać, który dostawca usług VPN pomógł ci uzyskać dostęp do brazylijskich treści za granicą w sekcji komentarzy poniżej.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map