Jak uzyskać brytyjski adres IP za granicą?

Jak uzyskać brytyjski adres IP za granicą? Za każdym razem, gdy łączysz się z Internetem, twój dostawca usług internetowych przydziela ci publiczny adres IP. Umożliwia to wysyłanie i odbieranie ruchu internetowego. Różne witryny i aplikacje są ograniczone do niektórych regionów. To, czy będziesz przeglądać te aplikacje i przeglądać ich zawartość, zależy wyłącznie od twojego adresu IP. Dostęp do brytyjskich aplikacji, takich jak BBC, ITV i Sky, można uzyskać wyłącznie w Wielkiej Brytanii za pomocą brytyjskiego adresu IP. Oznacza to, że emigranci z Wielkiej Brytanii mieszkający w Australii, Nowej Zelandii, USA lub Kanadzie nie mogą oglądać swoich ulubionych brytyjskich kanałów telewizyjnych i programów za granicą. Istnieje jednak obejście. Możliwe jest uzyskanie brytyjskiego adresu IP poza Wielką Brytanią. Odbywa się to za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej. VPN pozwala zmienić adres IP i zabezpieczyć aktywność internetową. Tak więc, jeśli chcesz uzyskać brytyjskie IP w USA, Kanadzie, Niemczech, Australii lub gdziekolwiek indziej na świecie, przeczytaj dalej.


Jak uzyskać brytyjski adres IP poza Wielką Brytanią?

Jak uzyskać brytyjski adres IP poza Wielką Brytanią?

Jak uzyskać brytyjski adres IP za granicą

VPN może zapewnić brytyjski adres IP. Aby to zrobić, postępuj zgodnie z tymi instrukcjami, aby uzyskaj adres IP w Wielkiej Brytanii w USA, Kanadzie, Australii lub w innym kraju za granicą:

 1. Zarejestruj się za pomocą VPN, który zapewnia serwery VPN w Wielkiej Brytanii. ExpressVPN jest dobrym przykładem.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, urządzeniu Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się za pomocą swojego konta.
 4. Wybierz brytyjski serwer VPN i połącz się z nim.
 5. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network
 6. Twój rzeczywisty adres IP jest teraz ukryty i wydaje się, że surfujesz po Internecie przy użyciu brytyjskiego adresu IP.

Jeśli chcesz przejść do trybu online przy użyciu swojego prawdziwego adresu IP, możesz w każdej chwili rozłączyć połączenie VPN. Chociaż wielu może ulec pokusie skorzystania z darmowych VPN, aby uzyskać brytyjskie IP za granicą, sugerujemy, aby nie iść tą drogą. Bezpłatne sieci VPN nie są niezawodne i mogą nawet zagrozić Twojej prywatności i bezpieczeństwu.

Najlepsze sieci VPN, aby uzyskać brytyjski adres IP

Gdy zaczniesz szukać VPN do pobrania, zobaczysz wiele opcji. Od Ciebie zależy wybór najbardziej odpowiedniego. Pamiętaj, że najczęściej bezpłatne VPN są bezużyteczne. Aby pomóc Ci w podjęciu decyzji, zamieściliśmy listę VPN do wyboru.

Korzyści z uzyskania brytyjskiego adresu IP

Uzyskanie brytyjskiego adresu IP może przynieść korzyści na kilka sposobów. Od obchodzenia regionalnych ograniczeń po uzyskanie najwyższego bezpieczeństwa w Internecie. Przyjrzyjmy się bliżej tej kwestii.

Obejdź ograniczenia geograficzne

Czy próbowałeś kiedyś przesyłać strumieniowo kanały online, takie jak BBC iPlayer, Sky Go, ITV, Now Tv, Channel 4 lub Channel 5? Jeśli mieszkasz w Wielkiej Brytanii, nie będziesz mieć problemu. Jednak jeśli mieszkasz gdziekolwiek indziej za granicą, kanały te byłyby dla ciebie niedostępne. Możesz polecieć do Wielkiej Brytanii lub w prosty sposób – zdobyć VPN. Wirtualna sieć prywatna odblokowuje treści online z ograniczeniami geograficznymi. Oglądanie brytyjskich kanałów z dowolnego miejsca na świecie jest teraz możliwe.

Brytyjski adres IP umożliwia dostęp do następujących kanałów bez względu na to, gdzie się znajdujesz:

 • ITV
 • Sky Go
 • BBC iPlayer
 • Jedenaście sportów
 • Bt Sport
 • Kanał 4

Bezpieczne korzystanie z publicznych sieci Wi-Fi

Biblioteki, lotniska, kawiarnie mają kuszącą ofertę: publiczne WiFi. Jednak należy się wahać przed podłączeniem do wspomnianej sieci. Często nie jest bezpieczny. Publiczne Wi-Fi, jakkolwiek użyteczne, stwarza wiele niebezpieczeństw. Hakerzy mogą zastawić pułapkę na dostęp do twoich informacji. A może haker używa go w tym samym czasie, przez co Twoje dane są podatne na szpiegujące oczy.

Rozwiązaniem jest szyfrowanie danych za pośrednictwem wirtualnej sieci prywatnej. Zabezpiecza twoje informacje, które uniemożliwiają stronom podważanie twoich działań. VPN umożliwia bezpieczne przeglądanie Internetu w sieciach publicznych.

Zwiększenie prywatności online

Twoja aktywność online nie jest tak bezpieczna, jak mogłoby się wydawać. Kiedy wchodzisz do Internetu, monitoruje Cię wiele stron; Google, Facebook, lokalny rząd, a nawet dostawca usług internetowych. Aby uniknąć tego nadzoru, możesz uzyskać VPN do szyfrowania twojej aktywności online. To nie pozwala nikomu śledzić, które witryny odwiedzasz lub co pobierasz.

Najlepsza sieć VPN, aby uzyskać zagraniczny adres IP w Wielkiej Brytanii – najwyższy poziom

Jeśli korzystasz z jednej z najlepszych sieci VPN w Wielkiej Brytanii, z łatwością uzyskasz brytyjski adres IP. Jednak znalezienie jednego nie jest takie łatwe. Dlatego wyjaśnię 4 czołowych dostawców VPN, których możesz użyć do takiego zadania. Tutaj są:

ExpressVPN

Przegląd ExpressVPN

ExpressVPN jest zdecydowanie najlepszą siecią VPN do uzyskania adresu IP w Wielkiej Brytanii w dowolnym miejscu. Jest tak po prostu dlatego, że ma dziesiątki serwerów w Wielkiej Brytanii, a one również płoną szybko. Wystarczy pobrać aplikację na kompatybilne urządzenie, takie jak Android, iOS, PC lub Mac i nacisnąć przycisk połączenia po wybraniu serwera w Wielkiej Brytanii. Jest to bardzo łatwe, ponieważ ich klient jest łatwy w użyciu.

Z drugiej strony ten dostawca bardzo dba o bezpieczeństwo internetowe i prywatność swoich klientów. Otrzymasz pełne wsparcie dzięki najlepszym protokołom bezpieczeństwa i funkcjom prywatności, aby ukryć swój adres IP. Chcieć więcej? Sprawdź, co jeszcze ma do zaoferowania ta sieć VPN:

 • Surowe zasady dotyczące zerowych dzienników.
 • Ponad 2000 serwerów w ponad 90 krajach.
 • Serwery VPN dystrybuowane w całej Wielkiej Brytanii.
 • 5 jednoczesnych połączeń.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.
 • 1-miesięczna gwarancja zwrotu gotówki.
 • MediaStreamer Smart DNS Proxy.

NordVPN

Recenzja NordVPN

NordVPN jest również jednym z najlepszych konkurentów, gdy mówimy o uzyskiwaniu adresów IP z różnych krajów. Usługa ma ponad 5000 serwerów rozproszonych po całym świecie, w tym w Wielkiej Brytanii. Ta sieć VPN gwarantuje najbezpieczniejsze korzystanie z Internetu, jakie możesz sobie wyobrazić. Wynika to z szyfrowania klasy wojskowej, które zapewnia podczas łączenia się z serwerem.

Ponadto NordVPN zapewnia dostęp do setek kanałów za pomocą funkcji serwera proxy DNS SmartPlay. Nie musisz polegać tylko na funkcjach VPN, po prostu korzystaj ze Smart DNS i przesyłaj strumieniowo z pełną prędkością Internetu bez żadnych zakłóceń. Ale czekaj, jest więcej:

 • Protokoły bezpieczeństwa wysokiego poziomu.
 • Przełącznik zabijania.
 • CyberSec.
 • Podwójna sieć VPN
 • Podłącz 6 urządzeń w ramach jednej subskrypcji.
 • Blazing Fast Servers.
 • Ponad 5000 serwerów w 62 krajach
 • Działa dobrze z Netflix.

BulletVPN

Przegląd BulletVPN

Omówmy wady tej sieci VPN, zanim przejdziemy do dobrych rzeczy. BulletVPN nie ma tylu serwerów w swojej sieci. Obejmuje 31 krajów, które są nieco małe w porównaniu do innych sieci VPN na naszej liście.

Jednak przetestowaliśmy ich serwery i uzyskaliśmy bardzo dobre wyniki. Twoje połączenie nie spada tak bardzo, gdy dane są szyfrowane. Można zauważyć niewielką różnicę, jeśli to zauważono.

Jeśli chodzi o bezpieczeństwo, BulletVPN traktuje Cię jak najlepiej w branży. Nie wspominając już o możliwości odblokowania American Netflix gdziekolwiek jesteś. Ta sieć VPN ma również własną usługę Smart DNS.

Jeśli więc odczuwasz frustrujący spadek połączenia, zawsze możesz użyć serwera proxy DNS, aby oglądać programy z doskonałą prędkością w Internecie. Oto, co ma BulletVPN w swoich kieszeniach:

 • Zero rejestrowania ruchu sieciowego.
 • 30-dniowa gwarancja zwrotu pieniędzy.
 • Klienci na PC, Mac, iOS i Androida.
 • Wsparcie czatu na żywo 24/7.
 • Inteligentny DNS.
 • Nieograniczone przełączanie serwerów i przepustowość.
 • 5 jednoczesnych połączeń.

SurfShark

SurfShark

Nowe sieci VPN są zawsze unikane bez żadnego powodu. Po dodaniu VPN na rynek powinieneś poświęcić trochę czasu i sprawdzić, co ma do zaoferowania. SurfShark zdecydowanie znalazł się na szczycie list przebojów VPN od momentu wejścia na rynek. Wyobraź sobie nową VPN z ponad 800 serwerami w ponad 50 krajach. Czy możesz przewidzieć, ile będzie oferować w nadchodzących latach?

Z drugiej strony jest to jedna z niewielu sieci VPN, która oferuje nieograniczoną liczbę jednoczesnych połączeń. Wszyscy, których znasz, mogą korzystać z połączenia VPN tylko na jednym koncie. Usługa jest dość bezpieczna i ceni prywatność użytkowników dzięki surowej polityce braku dzienników. Jest więcej, sprawdź to:

 • Ponad 800 serwerów.
 • Ochrona przed wyciekiem IPv6.
 • nieograniczona przepustowość.
 • Nieograniczone jednoczesne połączenia.
 • Brak zasad logów.
 • Obsługuje torrenty.
 • 256-bitowe szyfrowanie.
 • Odblokuj amerykański serwis Netflix.
 • Niesamowite serwery w Wielkiej Brytanii.

Uzyskiwanie brytyjskiego adresu IP poza Wielką Brytanią – słowa rozstania

Uzyskanie brytyjskiego adresu IP poza Wielką Brytanią jest bardzo łatwe. Cały proces nie zajmie więcej niż kilka minut. Zainwestuj w VPN i ciesz się oglądaniem brytyjskich kanałów w dowolnym miejscu na świecie. Możesz to zrobić nawet w publicznej sieci Wi-Fi, będąc jednocześnie całkowicie bezpiecznym. 

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map