Jak uzyskać hiszpański adres IP za granicą

Przełącz się na hiszpański adres IP spoza Hiszpanii? Nie wiesz, jak cenny jest Twój hiszpański adres IP, dopóki nie opuścisz granic Hiszpanii. Gdy znajdziesz się w Portugalii, Meksyku, Argentynie, Brazylii, Australii, Kanadzie, Francji, Niemczech, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, a nawet we Włoszech, zostaniesz pozbawiony przywilejów związanych z oglądaniem telewizji hiszpańskiej i usługami rodzinnego miasta. Nie będziesz już mieć dostępu do żadnej zawartości swojego miasta, ponieważ po prostu zmieniłeś adres IP po przeprowadzce do innego kraju. Aby złagodzić ten problem i odzyskać dostęp do ulubionych hiszpańskich kanałów telewizyjnych, stron internetowych, usług i programów, które musisz uzyskać Hiszpański IP za granicą. I jedynym sposobem na to jest użycie wirtualnej sieci prywatnej, lepiej znany jako VPN.


Jak uzyskać hiszpański adres IP

Jak uzyskać hiszpański adres IP

Uzyskaj hiszpański adres IP za pomocą VPN

Jeśli chcesz uzyskać dostęp do hiszpańskiego kanały przesyłania strumieniowego i usługi bankowe spoza Hiszpanii, przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa i prywatności online, potrzebujesz VPN.

Wirtualna sieć prywatna została zaprojektowana jako narzędzie cyberbezpieczeństwa że szyfruje twoje dane online i przekierowuje poprzez sieć serwerów. Wszystko, co musisz zrobić, to wybrać lokalizację serwera i połączyć się z nią. Po ustanowieniu tego połączenia sieć VPN szyfruje ruch i wysyła go przez wybrany serwer.

Ten proces również sfałszować swoją lokalizację online ponieważ VPN ukryje twój rzeczywisty adres IP i da ci nowy z wybranego regionu. Mówiąc najprościej, jeśli chcesz hiszpański adres IP, musisz połączyć się z serwer z Hiszpanii. W rezultacie będziesz wyglądać, jakbyś przeglądał internet z kraju, co daje dostęp do każdej strony internetowej z ograniczeniami hiszpańskimi.

A jeśli wykonasz poniższe kroki, otrzymasz hiszpański adres IP w krótkim czasie:

 1. Zdobądź usługę VPN, która ma lokalizacje serwerów w Hiszpanii. Ale upewnij się, że jest dobry ExpressVPN z silne zabezpieczenia i szybkie poziomy prędkości. 
 2. Po utworzeniu konta musisz pobrać i zainstalować aplikację na swoim urządzeniu. Większość VPN pozwala wiele jednoczesnych połączeń za pomocą jednego konta.
 3. Teraz, gdy masz już aplikację iPhone, iPad, Android, PC lub Mac, otwórz i zaloguj się.
 4. Połącz się z serwerem z Hiszpania.
 5. Po nawiązaniu połączenia będziesz mógł uzyskać dostęp do dowolnej hiszpańskiej strony internetowej chcesz.

Najlepsza sieć VPN do zmiany adresu IP

Jak w przypadku każdego innego produktu, istnieją dobre i złe VPNy. Te, które oferują dobre usługi, będą cię kosztować średnio 10 USD miesięcznie, ale dla wszystkich funkcji, które otrzymasz, warto. Z drugiej strony bezpłatne usługi kosztują znacznie więcej niż pieniądze. Są one realizowane kosztem prywatności i bezpieczeństwa w Internecie, ponieważ ich protokoły szyfrowania są również takie słaby lub nieistniejący. Jeśli chodzi o prywatność, to zrobią przechowuj swoje dane i sprzedawaj je reklamodawcy lub inne osoby trzecie.

Dlatego polecam zrobić to, co zrobiłem, aby obejrzeć Gran Hotel z Australii i subskrybować ExpressVPN. Opłata miesięczna za tę usługę wynosi 12,95 USD, co czyni go jedną z najdroższych sieci VPN na rynku. Ale kiedy spojrzysz na to, co dostaniesz za taką kwotę, zastanów się nad tym okazja.

 • 256-bitowe szyfrowanie AES klasy wojskowej.
 • Wyłącznik awaryjny. 
 • Brak gromadzonych lub udostępnianych danych.
 • Inteligentna usługa proxy DNS.
 • Ochrona przed wyciekiem DNS. 
 • Duża sieć serwerów (3000 serwerów w 94 krajach).
 • Obsługa torrentowania i udostępniania P2P.
 • Możliwość dostępu do wszystkich bibliotek Netflix.
 • Doskonałe prędkości.
 • Do pięciu połączeń urządzeń jednocześnie na konto.
 • Obsługa klienta 24/7 (z funkcją czatu na żywo).
 • 30-dniowa polityka zwrotów.

A jeśli chcesz rozważyć inne opcje, sprawdź poniższe elitarne alternatywy. W tej recenzji możesz także przeczytać więcej o najlepszych sieciach VPN dla Hiszpanii.

Dlaczego potrzebujesz hiszpańskiego adresu IP?

Uzyskaj dostęp do ograniczeń geograficznych

VPN pozwala na to ominąć ograniczenia geograficzne zmieniając swoją lokalizację online. Aby uzyskać dostęp do hiszpańskich stron internetowych z całego świata, potrzebujesz hiszpańskiego adresu IP, aby nakłonić hostów internetowych do myślenia, że ​​jesteś rezydentem Hiszpanii. Po prostu klikając hiszpański serwer za pomocą aplikacji VPN, możesz zmienić swój adres IP i odblokuj dowolną witrynę.

Uczyć się hiszpańskiego

Co zrobić, jeśli chcesz nauczyć się hiszpańskiego, a wymagana zawartość znajduje się w Hiszpanii? Musisz uzyskać hiszpański adres IP, aby uzyskać dostęp do hiszpańskiego materiału. Ponadto nie ma lepszego sposobu na naukę języka niż odwoływanie się do oryginalnych treści, takich jak filmy, wiadomości i programy telewizyjne.

Wykonuj firmy

Jeśli jesteś hiszpańskim właścicielem firmy, który bierze długi urlop, musisz pilnować swojej firmy i upewnić się, że wszystko jest w porządku. Możesz także sprawdzić swoje konto bankowe lub dokonywać transakcji z zagranicy. Rzecz w usługach bankowych polega na tym, że często są one blokowane geograficznie poza swoimi regionami Problemy z bezpieczeństwem. Ale z hiszpańskim adresem IP będziesz wyglądać tak, jakbyś był w kraju i będziesz mógł prowadzić działalność bezpiecznie i prywatnie.

Kupuj za mniej

Przełączanie na hiszpański adres IP może również zaoszczędzić sporo pieniędzy kiedy robisz zakupy online. Możesz skorzystać z kilku zniżek w Hiszpanii lub w sąsiednich krajach, ponieważ wydaje się, że jesteś w kraju.

Uzyskaj hiszpański adres IP

Twój adres IP ma wiele do ujawnienia na temat Twojej tożsamości i lokalizacji. Gdy nie ukrywasz ani nie zmieniasz adresu IP, ochrona jest przekazywana do sieci w sposób umożliwiający każdemu kontrolowanie korzystania z Internetu. Strony trzecie mogą nie tylko cię szpiegować, ale mogą również uniemożliwić ci dostęp do określonych treści. Jeśli jesteś hiszpańskim emigrantem, który chce oglądać Movistar TV, RTVE i Telecinco, musisz użyć sieci VPN, aby uzyskać hiszpański adres IP.

Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej, którą VPN wybrałeś, aby zmusić Cię do zmiany adresu IP.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map