Jak uzyskać indyjski adres IP za granicą?

Jak uzyskać indyjski adres IP za granicą? Fani Bollywood spoza Indii wiedzą lepiej niż ktokolwiek, jak rozczarowujące jest to, że nie można uzyskać dostępu do indyjskich kanałów telewizyjnych i stron internetowych za granicą. Moda, muzyka, taniec i kultura sprawiły, że indyjskie treści stały się atrakcyjne w oczach ludzi na całym kontynencie azjatyckim. Kanały jak Sonyliv, Zee TV, HotStar a kolory telewizyjne wzbudziły nasze zainteresowanie i przyciągnęły naszą uwagę w ogromny sposób. Po zapoznaniu się z tym, co mają do zaoferowania Indie, ludzie na Bliskim Wschodzie zrobiliby wszystko, aby uzyskać dostęp do ich absurdalnie dobrych treści.


Jak uzyskać indyjski adres IP za granicą?

Jak uzyskać indyjski adres IP za granicą?

Ze zmianą adresu IP można oczywiście zarządzać. Tak długo, jak masz indyjskie IP, Bollywood jest w zasięgu ręki. Tylko dzięki VPN będziesz mógł uzyskać indyjski adres IP, a tym samym uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju indyjskich programów, kanałów, usług i stron internetowych na dowolnym urządzeniu, w tym Mac, PC, Andriod i iOS. Wytłumaczmy jak.

Jak uzyskać indyjski adres IP poza Indiami za pomocą VPN

Najlepszym sposobem na uzyskanie indyjskiego adresu IP jest VPN. Wirtualna sieć prywatna działa poprzez podłączenie urządzenia do jednego z serwerów przez Internet. Po pobraniu aplikacji VPN i otwarciu oprogramowania pojawi się lista serwerów w różnych krajach. Serwer, z którym chcesz się połączyć, poda ci swój adres IP. Wszelkie dane wysyłane przez Internet są najpierw szyfrowane przez VPN, a te zaszyfrowane dane są kierowane na wybrany serwer. Gdy zaszyfrowane dane docierają do serwera, są one odszyfrowywane, a następnie wysyłane w drodze do pierwotnego miejsca docelowego. Ze względu na deszyfrowanie danych wydaje się, że pochodzą one z dowolnego miejsca, w którym znajduje się serwer.

Tak więc, jeśli jesteś w Ameryce i łączysz się z serwerem w Indiach za pomocą VPN, cały Twój ruch online będzie wyglądał, jakby pochodził z Indii. Oznacza to, że indyjskie treści będą dostępne dla Ciebie, gdziekolwiek jesteś.

 1. Zarejestruj się za pomocą VPN, z których najlepszym jest ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, urządzeniu Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Wybierz serwer indyjski i połącz się z nim.
 5. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network, aby upewnić się, że zmiana.
 6. W tej chwili możesz surfować po Internecie z indyjskim adresem IP, tak jakbyś miał siedzibę w Indiach.

Aby łatwo uzyskać adres IP, subskrybuj ExpressVPN ponieważ są znani z solidnych osiągów i gwarantowanych rezultatów. Możesz połączyć się z dowolną lokalizacją serwera na całym świecie i przeglądać online w dowolnym miejscu bez konieczności podawania swojego adresu IP. Do dogłębnej analizy Najlepsze VPN dla Indii, sprawdź tę recenzję. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o innych usługodawcach, sprawdź tabelę poniżej.

Dlaczego chcesz indyjskie IP??

Teraz, gdy wiesz, jak adres IP jest połączony z twoją lokalizacją, rozumiesz, dlaczego warto go zmienić. Jeśli jesteś ekspatriantem z Indii, z wielu powodów będziesz potrzebować indyjskiej własności intelektualnej. Oto jak możesz użyć indyjskiego adresu IP podczas pobytu poza Indiami:

Dostęp do treści indyjskich

Wersje Netflix różnią się w zależności od Twojej lokalizacji i może istnieć pewna zawartość dostępna w Indian Netflix, ale nie w lokalnej Netflix. W takim przypadku możesz użyć swojej sieci VPN, aby uzyskać indyjski adres IP w celu uzyskania dostępu do treści tam zawartych.

Ucz się indyjskiego

Jeśli jesteś Hindusem i chcesz wzmocnić swój język ojczysty, a nawet być kimś, kto jest zainteresowany nauką Indian. Uzyskanie indyjskiego adresu IP ułatwiłoby dostęp do treści w języku hindi, tamilskim, telugu lub innych językach indyjskich zamiast w języku angielskim.

Anonimowość

Niezależnie od adresu IP, otrzymujesz, po prostu posiadanie innego niż twój może wydostać cię z trudnych sytuacji. Nie będziesz musiał stawiać czoła problemom prawnym, płacić pewnych grzywien ani wpadać w kłopoty z władzami. Wystarczy użyć zagranicznego adresu IP, aby utrudnić śledzenie, a tym samym chronić swoją prywatność. Czy to indyjski, hiszpański, lub australijski, zagraniczne IP zapewnia bezpieczeństwo.

Pobierz programy

Jeśli w Twoim kraju zostanie wydana nowa gra i nie możesz uzyskać do niej dostępu, możesz rozważyć zmianę adresu IP. Nie chciałbyś zobaczyć jego ocenzurowanej lub zredukowanej wersji. Chciałbyś dostać całość. Załóżmy, że gra jest dostępna tylko w Indiach, a mieszkasz w Stanach Zjednoczonych. Aby pobrać grę, musisz wymienić amerykańskie IP na indyjskie. Nie musisz wtedy czekać na oficjalną datę premiery, w której się obecnie znajdujesz.

Uzyskaj indyjski adres IP poza Indiami

Jeśli zastanawiasz się nad uzyskaniem adresu w Indiach, skorzystaj z jednej z naszych rekomendacji dotyczących usług VPN powyżej. Po pomyślnym uzyskaniu indyjskiego adresu IP możesz oglądać krykieta, w którym jest on uważany za religię w Star Sports lub oglądać odcinki Bigg Boss na kanale Colours. Po uzyskaniu indyjskiego adresu IP możesz oglądać dowolne indyjskie treści z dowolnego miejsca.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map