Jak uzyskać japoński adres IP poza Japonią

Na świecie jest wielu miłośników anime i czytelników mangi, a większość z nich jest w Stanach Zjednoczonych. Tak więc Amerykanie są zafascynowani japońskimi treściami, bez szkody. Jedynym problemem jest to, że nie mają dostępu do żadnego z nich z miejsca zamieszkania. To prowadzi nas do tego, dlaczego potrzebujesz japońskiego adresu IP. Niezależnie od tego, na jaki adres IP się zmieniasz, uzyskanie nowego adresu IP pomogłoby ci przezwyciężyć blokowanie regionu i usunąć ograniczenia geograficzne dotyczące treści multimedialnych. Wszystko to jest możliwe dzięki dostawcy usług VPN. Niezależnie od powodu, który zmusza Cię do uzyskania japońskiego adresu IP, nie można tego zrobić bez VPN. Przeczytaj wszystko o tym procesie w tym samouczku poniżej:


Jak uzyskać japoński adres IP

Jak uzyskać japoński adres IP

Uzyskaj japoński adres IP poza Japonią dzięki VPN

Aby uzyskać dostęp do japońskich treści, musisz sfałszować swoją lokalizację i uzyskać japoński adres IP. Wygląda na to, że łączysz się z Japonią, w przeciwieństwie do tego, gdzie naprawdę się znajdujesz, aby uzyskać przywilej japońskiego lokalu. Możesz to wszystko osiągnąć u dostawcy usług VPN. Po połączeniu z jednym z nich będziesz mieć dostęp do wszystkich potrzebnych treści w języku japońskim.

VPN to prywatna sieć, która łączy twoje urządzenie z serwerami gdzieś w Internecie. Umożliwia to przeglądanie Internetu za pomocą połączenia internetowego tego serwera. Jeśli ten serwer znajduje się w innym miejscu, będziesz wyglądać tak, jakbyś znajdował się w tym kraju. W rezultacie otrzymasz adres IP tego kraju. Umożliwi to dostęp do treści, których normalnie nie możesz mieć we własnym kraju. Aby uzyskać japoński adres IP, musisz wykonać następujące czynności:

 1. Zarejestruj się za pomocą VPN, który zapewnia serwery VPN w Japonii, takie jak ExpressVPN.
 2. Pobierz i zainstaluj aplikację VPN na komputerze PC, Mac, urządzeniu Android lub iOS.
 3. Uruchom aplikację i zaloguj się.
 4. Wybierz japoński serwer i połącz się z nim.
 5. Sprawdź swój adres IP za pośrednictwem strony internetowej takiej jak WhatIsMyIP.network, aby upewnić się, że dokonano zmiany.
 6. W tej chwili możesz surfować po Internecie z japońskim adresem IP tak, jakbyś był w Japonii.

ExpressVPN jest jedną z najpopularniejszych sieci VPN na rynku, ponieważ oferuje szybkie połączenia, doskonałe bezpieczeństwo i łatwe w obsłudze oprogramowanie. Dzięki ExpressVPN zyskujesz dostęp do ich ogromnej sieci serwerów, która obejmuje ponad 1500 serwerów w 145 lokalizacjach w 94 różnych krajach, w tym 2 serwery w 2 różnych lokalizacjach w Japonii. Oznacza to, że możesz uzyskać adres IP z Japonii lub z dowolnego z 93 innych krajów. Aby uzyskać więcej informacji na temat innych usługodawców, sprawdź tabelę poniżej.

Dlaczego potrzebujesz japońskiego adresu IP?

Kto powiedział, że uzyskanie japońskiego adresu IP nie jest łatwe, jest w błędzie. Z dostawcą usług VPN jest to najłatwiejsza rzecz na świecie. Powody, dla których ktoś chciałby uzyskać japońskie IP, różnią się jednak od jednej osoby do drugiej. Zobaczmy, prawda? Potrzebujesz japońskiego adresu IP do

 1. Uzyskaj większe bezpieczeństwo: Możesz zabezpieczyć się przed próbami włamań i oszustwami w publicznej sieci Wi-Fi.
 2. Obejdź cenzurę: Jeśli mieszkasz gdzieś z silną cenzurą Internetu, to użycie VPN pozwoli ci obejść tę cenzurę i przeglądać sieć tak swobodnie, jak to możliwe w Japonii.
 3. Chroń swoją prywatność: Zapobiegaj obserwowaniu lub rejestrowaniu przez osoby trzecie informacji o tym, co robisz online.
 4. Pobierz bezpiecznie: unikaj grzywien i postępowań karnych podczas torrentowania za pomocą VPN.
 5. Dostęp do treści z ograniczeniami geograficznymi: Odblokuj japońskie treści, takie jak Rakuten i Animax.
 6. Uzyskaj anonimową tożsamość: Otrzymanie japońskiego adresu IP jest jak uzyskanie zupełnie nowej tożsamości. Tożsamość tak tajemnicza, że ​​nikt nie może dowiedzieć się, kim naprawdę jesteś. Następnie możesz spokojnie przeglądać sieć. Dzięki połączeniu VPN i wielu narzędzi do ochrony prywatności można pozostać anonimowym online.

Uzyskaj japoński adres IP poza Japonią

Korzystanie z VPN jest zdecydowanie najlepszym, najbezpieczniejszym i prywatnym sposobem uzyskania japońskiego adresu IP poza Japonią. Musisz tylko zasubskrybować dostawcę usług VPN – takiego, który działa najlepszy dla Japonii– i zostaniesz tam praktycznie przetransportowany. To proste, skuteczne i szybkie! Więc śmiało, zdobądź japoński adres IP, a następnie daj nam znać, do czego go użyłeś.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map